Ublinkávání po AR Sunaru. Mám změnit mléko?

majunka54
13. říj 2020

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, co by to mohlo být. Malému jsou 3,5 měsíce. Od narození jsme na um Sunar premium 1,ublinkaval tak nam doktorka doporučila Sunar AR 1, ten byl úplně super, ale ted cca po měsíci používání opět blinka... Maly je jinak úplně v pohodě, myslíte, ze mam změnit mléko? Docela mu to dost krka a klidně blinka i 2,5 hodiny po pití...

sister05
14. říj 2020

@majunka54 Ne, už ho neměň. Batoleti dali v porodnici Hipp, jenže ten blila doma nenatrávený, přešla jsem na Sunar premium, dttto. Tak jsem dala AR. I tak si ublinkávala, ale už to bylo opravdu blití a ne nenatrávený Sunar. Pokud má prcek reflux,prostě se s tím musíme smířit. Holky tady ví, že jsem tu dělala hysterku a byla nešťastná (v létě tuším naposledy),že už nevím co s tím a že stravování je na prd. Do dvou let se s tím stejně nic nepodniká, pokud to dítě prospívá. Moje praktická mi ve finále doporučila, ať před každým krmením dám na lžičku drobet rozmačkanýho banánu. Že to miminu zaplácne žaludek a nemuselo by pak ublinkávat nebo zvracet. Mno, akorát si na rok znechutila banán a cokoli z něj. Tedy i s příchutí banánu. S postupným přidáváním potravin a příkrmů to lepší nebylo, neboť někdy snědla vše a bylo to cajk a někdy mi to během pěti minut všechno vrátila téměř v původním stavu nebo i s UM kt měla před tím. Jenže batoleti začaly pozdě růst zuby. Příkrmy měla dřív než zoubky. Teď už je to lepší. Je jí něco přes rok, snažím se už nemixovat,nutit kousat, ale ještě se občas najde něco, co mi během chvíle vrátí. Ale už většinou vím co. Takže matko vydrž, neměň mléko, zkus to ještě nějakou dobu a uvidíš. Hlavní je,pokud prcek přibírá.