UM Babylove obyčejné nebo BIO?

selvinka
4. pro 2015

Po včerejší otázce (špatně jsem zvolila a už se nemůžu dál ptát) by mě zajímalo jaký je rozdíl v kvalitě mezi UM Babylove "obyčejným" a BIO verzí? Cena se liší - "obyčejné" stojí 129Kč, BIO 169Kč. Syn pije Sunar complex, ale trpí na prdíky a mám pocit, že ho zcela nezasytí. Dnes jsem zkusila koupit UM Babylove BIO, ale bylo tam právě ještě to levnější, které jsem nezvolila, zdá se mně to opravdu levné. Neříkám, že levné znamená nekvalitní. Ale zajímala by mě vaše zkušenost. Proto prosím maminky, které se vyjádřily včera (a nejen ty) k mé otázce, aby pokud možno doplnily své zkušenosti. @janawei @blanitta @terezka87 Moc děkuji!

andy80
4. pro 2015

Já kupovala obyčejné Babylove na doporučení naší dětské doktorky. Kvalita je stejná jako Nutrilona a právě, že je mnohem levnější.

lucyp13
4. pro 2015

u toho bio je trochu jiné složení resp. je tam méně složek..(podle toho co jsem vyčetla při zkoumání v DM), já ze začátku koupila to obyč, zda mi ho dcera vůbec vezme a pak jsem přesla na to bio a rozdíl dcera nepoznala..kupuju ale to bio pro lepší pocit..

selvinka
autor
4. pro 2015

@andy80 První syn byl od šestinedělí na Sunaru a byli jsme spokojení, ale teď jsem se doslechla o Babylove a dát o několik desítek korun míň je určitě pozitivní. Samozřejmě ne za každou cenu a na úkor kvality. Ale co tak čtu, tak si ho maminky chválí a když jsem si přečetla na krabici: vyrobeno v Německu, tak 😉

andy80
4. pro 2015

@selvinka vůbec se toho nemusíš bát, já dávala na doporučení doktorky. Ta říkala, že Nutrilon je jen o značce a tahá peníze z kapes maminek, když to není nutné. Pokud to bude nutné a třetí bude na UM budu ho kupovat znovu.

selvinka
autor
4. pro 2015

@andy80 To se i divím, že doktorka doporučuje takové mlíčko. Myslela jsem, že dostávají za doporučování značek typu Nutrilon atd...

andy80
4. pro 2015

@selvinka naše doktorka je naprosto suprová, nenutí žádné očko, vitamíny a vždycky poradí dobře pro maminy a děti než pro sebe.

janawei
4. pro 2015

Naše paní doktorka také preferuje Nutrilon... My jsme kupovali BIO kvalitu především kvůli tomu, že malý trpěl hrozně na "prdíky" a tahle varianta obsahuje probiotika (pokud se něco nezměnilo). Když ho přestaly trápit, přešli jsme na to "obyčejné" a to dáváme doteď.

janawei
4. pro 2015

@andy80 Gratuluji k paní doktorce, to je malý zázrak!

selvinka
autor
4. pro 2015

@janawei Děkuji moc za komentář 😉

janawei
4. pro 2015

Rádo se stalo. Pohodový víkend!

blanitta
5. pro 2015

@selvinka u mých prvních dvou dětiček se v bio kvalitě ještě nedělalo. Bio jsme zkoušeli teď u třetího, ale malá byla kojena do roku, takže jsme měli pro ty starší. Nejdřív jsem se bála že to chtít nebude, ony ty bio mají vesměs jinou chuť, nejsou tak sladké, ale žádný problém sním neměla. Ono když porovnáte složení na krabici s jinými mlíčky tak to složrní se nijak moc neliší. A poměr cena - kvalita u babylove = bomba. Odzkoušeno na 3 dětech, ani u jednoho žádný problém.

selvinka
autor
5. pro 2015

@blanitta Super. Jsem zvědavá, jestli bude malému toto mlíčko chutnat a jestli mu sedne 😉

lenakal
5. pro 2015

Pouzivam taky bio,obycejne jsem koupila taky jednou a prislo mi,ze je docela hrubozrnejsi nez bio,jinak ho pouzivam jiz 4 mesice a mala je spokojena☺

maky1212
12. únor 2022

Děvčata je pořád dobre to dmbio mléko?

alpakovo
12. únor 2022

@selvinka ja na bio moc nejsem, mlíčko babylove mám už u druhého syna a spokojenost veliká. I dr. ho chválí, za to Sunar a Nutrilon nemůže ani vidět. Prý po něm děti moc přebírají, že to není dobře. Tak my jedeme DM a pohoda. Ani bříško kluky nebolelo a cena je super bonus

bertik20
12. únor 2022

Jestli je rozdíl to nevím. Používali jsme Bio 1 a pak 2 a poté přešli na obyč 3. Vždy spokojený, bříško nebolelo, prdíky nebyly

maky1212
13. únor 2022

@bertik20
My máme druhý den a dost zvrací. Nevím jestli to je změnou nebo mu nesedí. Přešla sem z Hipp 1 na to dm bio 2

bertik20
14. únor 2022

@maky1212 to chce vyzkoušet, pár dní. Kdyby to nešlo, tak zase jiné 🤷