UM Humana. Máte zkušenosti s jejich výrobky?

adelin
13. lis 2007

Aholky, holky máte někdo zkušenosti s výrobkami od Humany, hlavně mléko. Díky za info.

tlapicka
13. lis 2007

osobni ne, ale tady v nemecku to frci moc

adelin
autor
14. lis 2007

Já že je docela levná oproti ostatním mlíkům. Máte ještě někdo zkušenost.

janica..
14. lis 2007

Taky s UM nemám zkušenosti, kojím, ale doktorka mi doporučovala jejich kaše 😉

adelin
autor
16. lis 2007

Holky mi neříkejte, že nemáte žádná zkušenost s tímhle UM

smardik
8. srp 2009

ahoj obnovuju tuhle diskusi, máte někdo zkušenost s tímto mlíčkem? já ho dnes koupila ale ještě jsme nezkoušeli

soanpe
8. srp 2009

já od humany kupuju příkrmy a nemůžu si je vynachválit.mlíko jsem měla v záloze, kdyby nám nesednul Sunar.Sofí totiž zhruba do 4měs. po 3 týdnech přestala pít mlíko a musela jsem pokaždý změnit značku. byly dny,kdy mi třeba přes den nevypila ani 100ml a ve spánku jsem to do ní pak tlačila.Takže jsem jí změnila mlíko a pak zase 3 týdny pila 😅

sjuzan
9. srp 2009

Ahojte,taky dávám příkrmy od Humany a spokojensot.Teď se chystám vyzkoušet i UM....Jo,holky dávala jsem inzerát,že za poštovné(60Kč)daruji hypoalergenní mléko od Humany,je to 2(od 6. měsíce )a je to 600g balení.Dostala jsem ho jako vzorek a nevyužili jsme ho,malá naštěstí zatím alergická není,tak je mně ho škoda vyhodit,třeby by ho někdo využil.Má expiraci do ledna 2010.Využívám toho,že je tady zrovna o Humaně diskuze,jinak bych to nepsala.Mějte se.

smardik
9. srp 2009

tak jsme včera mlíčko vyzkoušeli a zatím dobrý, Tomáškovi chutná a zasytí ho, spinkal po něm celou noc, neblinká-zatím mi po všech mlíčkách co měl blinkal a museli jsme dávat nutriton a ted nic tak mám radost 🙂 tak snad mu na něm nic nezačne vadit a budem ho kupovat. jen jsem se chtěla zeptat nevíte kde všude ho mají kromě internetu? já ho zatím viděla jen v DM

gabrianka
10. srp 2009

smardik a maji ho v tom dm i jednicku?

brigule
26. únor 2013

občas malýmu dáváme Humanu HA pre (od narození, ted je mu měsíc) , pije ji, zda ji snáší dobře zatím nevím, pil ji zatím jen několikrát. několik lidí ji ochutnalo a zděsili se jakej to je blaf, já odvahu ochutnat to neměla, jen jsem si čuchla a fuj tajbl. No ale když to malej vyzunkne, tak snad ok.

katakristian
19. únor 2014

Kolik teda prosím vyjde Humana 2 u nás a v Německu těch 500g?? Děkuju

misule54
19. bře 2014

a meli jste holky tu humana na dobrou noc??? je to od 6. mesice a pisou pro velky jedliky a pro ty co se budi v noci...? me se budi totiz po jakekoliv kasi tak jsem si rekla ze zkusim tohle, uz to mam doma tak asi zitra vyzkousim ;) je to 500g a stalo to 200 na feedu ;)

nela_vlck
18. říj 2016
Uživatel nela_vlck je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od nela_vlck.

Ahoj uvažuji o koupi pokračovacího mléka Humana, můžete mi prosím někdo doporučit, kde se dá koupit v nějaké dobré akci, nebo kde vy osobně nakupujete? Dcera byla plně kojená, a teď budeme přecházet na MM.

kvetinka18
18. říj 2016
Uživatel kvetinka18 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od kvetinka18.

Náš syn byl do 8 měsíce plně kojen. Jelikož doma hodně dbáme na zdravou stravu, tak jsem i pro syna dlouho vybírala kvalitní UM. U nás Humana top. Kvalitní německá značka. Kupujeme v DM.

kviti_s
18. říj 2016
Uživatel kviti_s je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od kviti_s.

Ahoj, já mléko nakupuji na feedo.cz. Mají tam dost často akce, a když vezmeš mléko po více kusech, tak to vychází dobře i cenově. Kupuji od Humany pro prcka i kaše. Moc mu chutnají.

margotlubin
18. říj 2016

Já jsem začala používat UM Humana 1 v půlce 4 měsíce, sice smrdí po rybím tuku, ale malému chutná. Měli jsme Nutrilon 1, pak Babylove 1 z Německa. Sedělo mu, ale přišlo mi, že je po něm nějak hladový i když jedl víc, než bylo doporučeno. (á 3 hodiny 120ml a pak 150ml) Nutrilon nic moc. Měl i tužší stolici, sám se nevykakal, hodně tklačil a vyprázdnil se až po sundání pleny, mnohdy jen s rektální rourkou. Ted při Humaně stolice řidší, ale kaká sám a vypadá spokojeně. Ublinkává trochu po všech UM, kojila jsem jen 6ti nedělí. Humanu jsem našla na Feedo.cz při koupi 6ks vychází balení na 199,-, doprava zdarma nebo ted ještě levněji na sLéky.cz za 175,- a dodají to do Teta Drogerie při nákupu nad 500,- zdarma. V lékárně je za 224,-, v DM jsem viděla jen ta speciální mléka.

nela_vlck
19. říj 2016
Uživatel nela_vlck je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od nela_vlck.

Takže koukám, že samé pozitivní zkušenosti. Tak my je teda asi taky vyzkoušíme.Tetu bohužel v místě bydliště nemáme, takže zřejmě objednám přes feedo.cz, koukám, že tam mají taky zajímavou cenu 🙂 A zkoušely jste holky i ty kaše?

veruliik
19. říj 2016
Uživatel veruliik je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od veruliik.

My kupujeme kaši na dobrou noc s banánem. Natálce moc chutná, a myslím, že se ani tolik nebudí, že ji hezky zasytí. Objednávám na https://www.feedo.cz/humana-kase-mlecna-vice-zrnna-na-dobrou-noc-s-bananem-6m-200g?gclid=CjwKEAjws5zABRDqkoOniLqfywESJACjdoiGFtdBSLxXdwQnWXYKsXP13KKZTxvtQfh4Bx-1Q9vg5BoCNA7w_wcB

mmmarkytka
24. pro 2016

Holky, mě by spíš zajímal ten přípravek na podporu tvorby mléka. Je to teda drahé, ale funguje to? Obsahuje to výtažek z jerabiny a ostropestřec...

margotlubin
11. led 2017

Z Sléků se nemusí objednávat jen do drogerií teta, ale i domů. je tam jen asi nutno objednad nad určitou částku a pak je to také zdarma. Cena UM je zde opravdu nejnižší, co jsem klde našla. Humana má i kaše, ale ty tu nemají.

sara8159
28. čer 2017

Ahojky obnovují tuto diskuzi. Mléka Humana jsou výborné. Potřebovala bych poradit. Od narození papame Humana Ar. Všechny ostatní značky dělají AR1 a AR2. Ale Humana ne. Nemáte s tím někdo zkušenosti. Mohu i v 7 měsíci používat toto mlíčko. Děkuji 😊🙂