UM od 12ti měsíců. Mohl by ho už v 11ti měsících?

nicki_minaj
28. čer 2010

Ahojky,maminky mám dotaz.Malému poslední dobou přestává chutnat normální Nutrilon od 10.měsíce,musím ho doslova krmit lžičkou a v mléce má třeba rozmáčené piškoty..Moje mamka malému koupila Nutrilon 3. vanilka,bohužel ten je od 12.měsíců,řekla jsem jí jen že Domča pije číslo 3.,což je i od 10m a asi si nevšimla.Teď nám to tu leží a napadlo mně,že to by mohlo malému zachutnat.Přece jen už je větší,myslíte,že bych mu to už mohla dát??Nebo raději opravdu počkat?Nerada bych mu ublížila.Díky

momin
28. čer 2010

@nicki_minaj je to jen mesic... ja bych to zkusila. 😉 myslim že mu to ublížit nemuže!

dadka2
28. čer 2010

Co zkusit jinou značku od 10. měsíců? Hodně chválí Sunar. U nás taky jede nutrilon a taky jsem měla období, kdy ho malý nechtěl, ale to bylo jen pár dnů.....

nicki_minaj
autor
28. čer 2010

My jsme na Nutrilonu od 2.měsíce a ze Sunaru právě zvracel.Nevím,jak teď,ale nechci ty značky moc střídat,pak mívá občas bolení bříška.Doktorka mi říkala,že může přijít období,kdy bude mléko odmítat.

Taky myslím,že by mu to nemělo nějak uškodit,přece jen u 6.měsíčního bych si to neriskla,ale teď když papá už pestřejší starvu a jogurty atd.,tak by snad mohl.

nicki_minaj
autor
28. čer 2010

@dadka2 :Mně už to nechce skoro 10 dní.

kijonkova.k
28. čer 2010

Já v tom nevidím problém,nebude tam zase takový rozdíl ve složení,navíc není už jen na mlíku,ale jí i normální jídlo.Klidně vyzkoušej 😉

nicki_minaj
autor
28. čer 2010

Tak jo,díky za odpovědi 🙂 Zkusíme 😀

dadka2
28. čer 2010

TAk to bych do toho taky šla, lepší nějaké mléko, než žádné, ne? A takový rozdíl už to taky nebude.

radka.m.
28. čer 2010

hele,já myslím,že to je v pohodě,složení až tak moc jiné není,jen nepatrné,takže bych do toho šla 😉

berenika39
28. čer 2010

určitě, je to i o váze prcka, některý děti v deseti měsícíhc jsou jak děti rok a půl...můžeš mu ho dát třeba postupně, nejdřív jen jednou denně, pak víckrát. ale měsíc opravdu v roce nehraje roli, už není výhradně na mléku, je to jen jedna ze složek....

bella.cullen.
28. čer 2010

Já malýmu taky v 11.měs dala sunar od 12.měs a v pohodě, vlastně ten od 10. m jsem mu dala už na 9.m...

nicki_minaj
autor
29. čer 2010

Tak jsme zkusili a v pohodě.Jel po něm,jak po divy.Ta vanilka tomu dodala jinou chuť.Dala jsem mu míň,aby mu to neudělalo nějaký nepořádek v bříšku a v pořádku 🙂