Umělá mléka Lasan, Bebivita, Milasan. Jaké jsou?

smisek21
22. říj 2009

Ahoj, tak od 2. týdne narození malého, kdy jsem přišla o mateřské mléko vinnou horečky a chřipky (mimichodem mám ji opět a malej začíná hrozně kašlat ) jsem tedy začla používat UM. Je ale vybíravý, některé jsme vůbec nemohli jako Bebu a Nutrilon. A skončili jsme na Hami.
Mám k vám dotaz, kamarádka jezdí do Německa a prodává tyto UM. Nemá některá s nimi zkušenosti? Jsou levná cca130Kč 500g. Dík
A také se chci zeptat je nějaký rozdíl vůbec v UM z ciziny?

soanpe
23. říj 2009

Ahoj
já si vozím z Německa Bebivitu kaše. Jsou moc dobré. Co se týká UM,tak si myslím,že budou kvalitní.Musí splňovat nějaké nutriční normy. Jen bych se bála,že mi dojdou dojdou zásoby a budu muset sáhnou po jiné značce.Což je zbytečné zatížení trávícího traktu miminka. já začínala na Nutrilonu-zácpa, Beba-pila jen v noci ,přes den ji nechtěla a od 10týdnů jsme na Sunaru a žádný zácpy a jiný neduhy 😎
Lasan výrobky mi přijdou takový chemický,v porovnání s jinými, co se týká chutí

soanpe
23. říj 2009

ted jsem dokonce nakoupila ovocné 200g přesnídávky s cereáliemi,suchárky atd. za 0,50€ a příkrmy 220g jsou lehce nad 1€

smisek21
autor
24. říj 2009

díky za informaci, zkusím tedy koupit za zkoušku Bebivitu a uvidím 😀

saska.t
24. říj 2009

smisek- zijem v nemecku a tu ich dost vela ludi kupuje a vyzeraju byt spokojny a normy musia byt dodrzane takze nekvality by som sa nebala aj kedd ja osobne ich nepouzivaj tu patria k najlacnejsim znackam ale to samozrejme neznamena ze su zle 😉

soanpe
24. říj 2009

když se podíváš na složení,tak je stejné jako u dražších značek. viz UM babylove z DM drogerie je stejné a dokonce bohatší na minerály a vitamíny než předražený Nutrilon 😝

smisek21
autor
25. říj 2009

TO JE PRAVDA HODNĚ MAMINEK SI CHVÁLÍ I BABYLOVE Z dM DROGERIE 🙂

usounek
25. čer 2013

Nevíte kde bych koupila v de Aptamil sunar a kaše pro mrnouse?

speedygon
25. srp 2013

Bebivitu jsem měla pro dcerku a bez problému ji přijala....vyzkoušeli jsme BEBU,Hami a tu Bebivitu a vše ok....takže pokud bude nutné, jdu do Bebivity-cenově nejvýhodnější z těch 3 i s poštovným...leda bych musela kupovat urgentně, tak tady u nás, ale potom opět to Německo....

ivamach
8. zář 2013

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s Milasanem?

jitkah86
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
riakuk
22. únor 2014

Dcera mi pila také Hami, naštěstí není vybíravá. Rok jezdíme do Ně a kupuji Milasan (800g cca 5euro) a Bebivitu (500g cca 4euro). Obě dcery si nestěžují a baští - mně nechutnají 🙂. Jsou mnohem výhodnější než u nás a složení je prakticky stejné. Jinak jsem nově zahlédla Bebivitu i u nás v Globusu.

gepe
22. únor 2014

@riakuk Bebivita zacina vykukovat i v Tete drogerii a ted byla, mozna jeste je na Feedu v akci. My teda jedem um Sunar nutradefense ha, ale jen o Bebivity maly z tech instant caju pije a po prikrmech se muze urvat 🙂 to ani Humana nemela takovy uspech. Hami, hipp atd jsme k jidlu ani nezkouseli a nebudeme zkouset. Cekaji na ni jeste kase od Bebivity i Humany - do jedny, bananovy jsem se ji uz pustila sama 😀 bebivita ovocny presnidavky krkavcime oba s manzelem 😀

luciinka001
22. únor 2014

My mame milasan z nemecka 800g za 150 korun 🙂

olikovka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz