Umělé mléko Babylove nekončí, bude dál

zdenina1986
18. pro 2012

Mléka v DM nekončí jak se říkalo....zn BABYLOVE...budou dál,jen neměli syrovátka. 🙂

iv123
29. pro 2012

A kdy zase budou?

dlabinecka
29. pro 2012

tak o tom jsem teda neslyšela a u nás ani nebyl nikdy nedostatek 😅

nudle30
6. led 2013

ahoj, mám prosbu, jedeme na babylove od 6měsíce, před tím od prvopočátku Nutrilon.Teď mě vypekli snad ve všech DMkách s 3jkou mlékem, nemáte někdo z vás radu, čím ho nahradit? Koupila jsem krabici Sunaru, ale zatím jsem jí nenašla.

iv123
7. led 2013

@nudle30 U nás už 3ku mají, tak si to u vás pohlídej, třeba už ji taky máte.

nudle30
8. led 2013

Díky za info iv123, sjela jsem celé centrum Prahy, takže máme do zálohy 6krabic. Tady na Pha východ, pořád nic! jo a naše Bea je docela žravá, takže sladký sunar taky funguje🙂!každopádně vím, čím v případě nouze nahradit🙂

vrana
8. led 2013

@nudle30 Případně zkus UM z Rossmanna - tu Bio verzi. Stojí steně jako Babylove a je taky dobré. Dokonce mi přišlo že se líp rozpouští než to DM.

silvie_z
19. led 2013

prosím máte někdo nějaké aktuální zprávy o mléku babylove? v Olomouci a ve Zlíně zase není... ☹

betelgeuzz
19. led 2013

@silvie_z tady je zpráva http://www.dm-drogeriemarkt.cz/cms/servlet/segm... , prodavačka říkala, že asi nebude bývat častěji ☹

silvie_z
19. led 2013

@betelgeuzz děkuju, to je z listopadu, tak jsem myslela, že je to už vyřešené... mimochodem, "celosvětový výpadek na trhu" postihl jen Česko, z Německa mi tenkrát přivezli bez problémů 10 krabic...

superkousky
30. led 2013

@betelgeuzz
Trošku houpou zákazníky.
V Kolíně jsem koupila č.1 a PRE /minulou středu a teď v pondělí / a dneska mi dorazilo 7krabic z Německa č.2 .
Koupila mi je tam jedna maminka na MMB 😕 ,co tam jezdí a prodává mlíčka na netu 😉 .

marketsejvlova
14. únor 2013

@superkousky
prosím u koho jste koupila mléka na MMB ???? taky nemůžu nikde sehnat ???
díky za info.
Markéta

ketli
22. bře 2013

už je obnovená dodávka🙂

ketli
22. bře 2013

já jsem z Pv a v dm maj už plné regály jak toho bio tak i toho PRE