Umělé mléko Hipp 3 se mi hrudkuje. Co dělat?

alishia
30. bře 2009

ahojky,

byli sme na hipp ha a vsechno v pohode, ted sme dva dny na hipp3 a katastrofa...delaji se mi v mleku hrudky a malej pak rve ze to netece...mam savicky 2....mam tam udelat vetsi dirku? nebo prejit na jine mleko? nejradsi bych s tim triskla do kyblu.

zuza.m
30. bře 2009

a ked daš menej mlieka poriadne to vytrepeš tak sa tam tiež robia???ja tak zvyknem kašu robit.tiež od sunaru sa zle rozpušta .tak tam dam len trocha mlieka a vymiešavam ked už niesu hrudky vylejem zvyšok.-

mousunek
30. bře 2009

alishia - ahoj, je fakt ze s hipp nemame zkusenost, ale vim, ze pokrocilejsi mlicka maji uz vetsti zrnicka viz sunar a hur se redi, ale jde to to zvladnes 🙂 take jsou malicko hustejsi tak mimi obcas taha a vytahne malicko.
Jake savicky mas? od kolika mesicu? zkus udelat u jedne vetsi dirku nebo kup pokrocilejsi.
Prechodem na jine mlicko mam dojem nic nevyresis, vsechny maji u te 2 a 3 vetsi zrnicka. Ja tu mam bebu 2 a sunar 2 a zatim se rozpousti dobre, tak muzes zkusit ale myslim ze u tech trojek dojdes k tomu samemu

alishia
autor
30. bře 2009

holky diky...udelam do tech dudliku stejne velkou jakou mam na kasi🙂 mam savicku od NUK od 6. mesicu...je fakt ze ten hipp ha byl 2.

danu
30. bře 2009

skus poriadne pretrepat, alebo malou lyzickou tie hrudky vybrat

dankadina
30. bře 2009

my používame flašky avent s cumlom s regulovatelným prietokom tie tečú vždy a nám hrudky robila beba

pec
30. bře 2009

alishia, taky pijeme Hipp 3 a hrudky se nam taky delaji. Ale vychytala jsem techniku míchání a už se to nehrudkuje. 😉 Ja nejdriv odliju vodu, do toho nadavkuju mliko. Cele to nejdriv jemnym krouzivym pohybem smicham a az je prasek spojeny s vodou, pak to cele silne protrepu. Fakt je to o moc lepsi. Obcas tam nejaka hrudka je, ale ne tak moc jako driv. 🙂

andy80
30. bře 2009

nejlepší je zamíchat to s méně vody pořádně vidličkou třeba mimo lahev a potom přidat vodu a domíchat a hlavně ty mléka s číslem 3 už by se měli pít z hrnečků.

alami
30. bře 2009

my pijeme síce Nutrilon, ale niekedy sa hrčkavie a niekdy vôbec nie...ako ktorá krabica. Ale je oveľa lepšie ak nie len zatrepem, ale najprv dobre lyžičkou rozmiešam.veľmi to pomáha...

zuzanale
30. bře 2009

nič si z toho nerob aj nám to hipp3 robila ale tak ako poradili pec a andy80 chce to len vymyslieť systém miešania 😉 ja som mala MAM fľaše tie antikolikové a cumel sme používali na mlieko a kašu......

berenika39
30. bře 2009

alishia: měli jsme do sedmi měsíců mlíčko AR,který to taky dělalo,nejjednodušší je ho rovnou před odáváním přelít přes jemnoučký sítko - takový to malý, hustý. Jinak se malej taky zlobil, ucpávalo se to, větší díra to moc neřeší, teklo to moc a kuckal. Prostě jsem to udělala v hrnečku a do láhve nalila přes to sítko.

ingra73
30. bře 2009

ahoj, moj starsi syn mal problemy s mliekom od narodenia, skusili sme asi vsetky mlieka na nasom trhu, no jedine HIPP mu vyhovoval, 1a 2 boli super, ale ked sme presli na HIPP 3-akokolvek, stale sa nasla nejaka hrudka, kedze maly bol doslova vetroplach, kedze mu to neslo, tak odmietal pit mlieko vobec.....lekarka mi poradila, nech mu teda davam HIPP 2, tak sme pili HIPP 2 dost dlho, uz si nepamatam, ale asi az ked mal 1,5 roka, tak sme skusili Sunar pre deti od 12. mesiacov v oranzovej skatuli, a ten pil az do 2 rockov a2 mesiacov, potom sme presli na klasicke kravske krabicove, a to pije dodnes 🙂

alishia
autor
30. bře 2009

to ste me holky moc nepotesily....malej vstava na mlicko nekdy ve 4 rano a to jeste spim kdyz ho delam, a jeste tady saskovat se sitkem nebo michat nekde vedle, to teda nevim nevim:/ ale asi mi nic jineho nezbyde....
Nikdy sem tohle u zadneho mlika nezazila myslim teda ha mlika a to sme jich meli nekolik.

motylek
30. bře 2009

Tak proč ještě nedáváš 2? My měli bebu, sunar, ale vrátili jsme k nutrilonu a žádná dvojka mi hrudky nedělala.S 3 zkušenost nemám. Savička to neřeší, taky mi z větší dírky kucká a nestíhá polykat.

alishia
autor
30. bře 2009

motylek: my byli na hipp 2ha, a ha uz nechci davat, tak sem presla na hipp 3. No ale jestli to 2 nedela tak budu kupovat 2 a nebo zkusim jine mliko....treba sunar. Ale bojim se aby po nem nemel boleni briska.

berenika39
30. bře 2009

dávám ted HAMI 2 a nedělá to, úúúleeevaaaa 😀 😀

alishia
autor
30. bře 2009

tak ja ted nevim co mam delat, jestli zacit kupovat tu 2...nebo prejit na jine mleko. achjo

zoubek
30. bře 2009

Já nevím, ale zdá se mi ta 3 ještě dost brzy. 4 už od Hipp ani není a UM má vydržet třeba i do 3 let... Podle mého by jsi měla nejlepší přejít na jiné mléko č.2 (Zkoušet min.týden, aby jsi viděla, zda mu zrovna tato značka opravdu nedělá dobře.)

evikuu
30. bře 2009

Já se taky zeptám-dáváme HERO a problém žádný-zase máme problém s dudlíkem,chce pouze č1 pro miminka jak jí dám dvojku a rychleji to teče-okamžitě raději nic nechce. Myslíte že trojka je opravdu husčí?? Ještě jinak pije mlíčka čím dál méňě a mysltíte že z rychletekoucího dudlíka by toho vybumbala víc???

motylek
30. bře 2009

Evikuu, ne, taky jsem to zkoušela, ale spotřeba mlíčka se věkem snižuje. Když začneš přikrmovat už ho tolik nepotřebuje a u nás ani nechce. Vypije cca 400ml mlíka za 24 hodin.

motylek
30. bře 2009

Ali, šla bych do 2, taky mi přijde na 3 moc brzo.

andy80
30. bře 2009

Já už taky dávám 3 dávám Baby love ta je od ukončeného 8. měsíce nebo Hipp 3 a ten je od ukončeného 9. měsíce. Nevidím důvod, proč dávat 2. A UM do tří let rozhodně dávat nebudu, max. do dvou let, pak už normální plnotučný mlíko. mmch teď jsem viděla Sunar jahoda od 36. měsíců. To mě dostávají jako. Za chvíli budou pít děti UM do 12ti let ne?

zuzanale
30. bře 2009

baby nejdem sa hádať ale hipp3 je od ukončeného 8mesiaca ak dobre pamätám 😅 ..... a nám už okolo 12teho mes nestačilo sme pili na kvanta a preto sme začali tie babylove kaše z DM dávať akurát ona na lyžičku nechcela tak sme robili riedku do fľaše.... a od nejakého 18teho mes sme na klasickom kravskom mlieku a bez problémov

andy80
30. bře 2009

zuzanale: já dávala staršímu synovi UM asi do 20ti měsíců, pak jsem začala dávat plnotučné mléko s kakaem.

kristi
30. bře 2009

Mia taky chvili pila Hipp 3 vanilkovej a zadnej takovej problem s hrudkama jsme nemely. Doted pije rano a vecer 200 ml Babylove 3 smichany s kasi

andy80
30. bře 2009

kristi, vy jste jako my, Babylove a Hipp. Taky kupuji ten vanilkový a mooooc jí chutná. U nás teda problém s mlíčkem není. Pije ho z hrnečku už od 6. měsíce a vypije mi 3x 200ml za den. Už by stačilo i 2x 200ml za den, ale já si říkám, dokud ho tak hezky pije, brát jí ho nebudu.

evikuu
30. bře 2009

To buď andy ráda že ti takhle pije, jak píše motylek jak jsme přešly na příkm mlíčko odstavuje čím dál víc.Myslíte že jí místo nočního čaje /vybumbá i 200ml/ mám podstrčit mlíčko a nebo to prostě neřešit......
dostává jogurt,kaši a mlíko se do ní snažím nacpat 2x denně dá jí to max 300ml "čistého" mlíčka

evikuu
30. bře 2009

Jo a HERO 3 je od 8m. a doktor říkal ať také dodržeme věk... že prý přechod 1 až 2 je taknějak jedno,pak to další pokračovací je přispůsobeno potřebám.Zase sunar je od 10 nebo 12m,beba 12m takže každá firma to má jinak.

alishia
autor
30. bře 2009

tak sem koupila na zkousku 2....a uvidime.) jako malemu staci klidne 2, protoze to mliko uz taky nechce.

alishia
autor
31. bře 2009

Tak sem koupila Hipp2 a je to stejne blby jako ta 3, tak sem akorat nastvana 😖 Je to hnusny sladky lepivy lepidlo....takova jsou vsechna nehypoalergenni mleka? Je to huste a hnusne:/

alishia
autor
31. bře 2009

delaji se tam hrudky....a to je to nejaka nova receptura....fakt bych to vyrobci omlatila o hlavu, to asi zase zacnu kupovat to hypoalergenni...ale bude klid.