Umělé mléko Hipp 3 se mi hrudkuje. Co dělat?

alishia
30. bře 2009

ahojky,

byli sme na hipp ha a vsechno v pohode, ted sme dva dny na hipp3 a katastrofa...delaji se mi v mleku hrudky a malej pak rve ze to netece...mam savicky 2....mam tam udelat vetsi dirku? nebo prejit na jine mleko? nejradsi bych s tim triskla do kyblu.

evikuu
31. bře 2009

aHOJ,POKUD JSI PŘEŠLA Z ha TAK SE TI MUSÍ ZDÁT KAŽDÉ DIVNÉ,JÁ KDYŽ PŘEŠLA Z BEBY TAK TO BYLO TO SAMÉ.KOUKALA JSEM PROČ JE TO MLÍKOKO TAKOVÉ DRSNÉ........
NO ALE NAŠTĚSTÍ SE HERO DOBŘE ROZPOUŠTÍ ,JEN ZAKVEDLÁM LAHVIČKOU.SUNAR PRÝ TAKÉ NEDĚLÁ PROBLÉM A DĚTEM CHUTNÁ.NÁŠ DOKTOR NÁM DOPORUČIL PO HERU KLIDNE SUNAR PLUS-NEMUSÍ BÝT ANI PREMIUM.

alishia
autor
31. bře 2009

evikuu: jj presli sme z ha....a necekala sem ze to bude takovy problem. To ha mleko aspon pripominalo materske mleko, ale tohle je huste, silene sladke, a lepive....no proste hruza, sem strasne nastvana🙂 Strasne dlouho nam trvalo nez sme nasli mlicko, ktere malemu vyhovuje, a kdyz chci zustat u stejne znacky a prejdu na normal, tak se objevi takovyhle problem. Sem cetla u tebe v diskuzi ze se hero lactum rusi...zrovna sem o nem premyslela, kdyz sem zjistila ze hipp dela hrudky. Tak sem byla prekvapena ze se to vase mliko rusi, slysela sem na nej jen chvalu, i na gynde pousteli reklamu jeste kdyz sem byla tehu, jak je super. no a kdyz bych na nej chtela prejit tak ho zrusej. fakt hovadka.

motylek
31. bře 2009

nutrilon se taky dobře rozpouští, aspoň teda 2, taky jen zastěrchám lahvičkou.

zoubek
31. bře 2009

Nutrilon doporučuji. 😉

ingra73
31. bře 2009

alishia: no neviem ake mas skusenosti s mliekami, ale rad sa hlavne podla toho, ako chuti drobcekovi 🙂 pri starsom synovi sme ozaj vyskusali mnozstvo mliek, no jemu plne vyhovovalo HIPP 2, ...ak Ti mozem poradit, vyskusaj sunar v oranzovych skatuliach.. pre tvojho drobca ten od 6m. 😉

alishia
autor
31. bře 2009

nutrilon 2 tady mam, ale bojim se ze ho bude bolet brisko...no zkusim to, vysadit ho muzu vzdycky. Stejne mleko pije uz jen rano a vecer ho ma v kasi. ale sem z toho nestastna...ja se tak tesila na nove mleko a ono mi to dela tohle:( nebo neumim trepaat, jak dlouho šejkujete?

zoubek
31. bře 2009

ali, za zkoušku nic nedáš. Ještě mě napadlo, nevím jestli třeba UM připravuješ z vařící vody,nemělo by se. Já třeba mám tu vodu převařenou v konvici, a pak ji jen na chvíli zapnu, aby byla teplá. Nebo prvně vychladím horkou vodu a přidám UM. Jinak šejkovat stačí cca 10 vteřin a hodně 😉

alishia
autor
31. bře 2009

zoubek: ja mam prevarenou vodu v hrnci a pak ji naleju do lahvicky a na 30sekund strcim do mikrovlnky a je akorat.

elly111
31. bře 2009

my pijeme takmer od narodenia hipp, najskôr 1, teraz hipp2, aj kaše cez cumeľ č. 1 od avent a chicco a problém s hrudkami nemáme 😕

evikuu
31. bře 2009

ali: taky mě to mlíčko mrzí že ho ruší ale už jsem nakoupila na půl roku dopředu no a pak se uvidí co bude dál, moc ráda bych ti ho doporučila-chuť super /žádné lepidlo/ voní a kakání a jiné problémy už nemáme u beby jsme dávaly kapky na prdečky-po zavedení HERA je nepotřebujeme.Hipp vůbec neznám, tak neporadím.Jak jsem psala nám náš dokor radí sunar...
Kamarádka dává sunar klasik tento:http://www.apatykarka.cz/sunar-original-400g-od-10-mesice
A malá prý jiný nechce-chutná jak mlíčko a koupíš ho v malém balení,takže když nebude šmakovat tak ho dáš do kaší a je to...
Hodně štěstí s výběrem

ingra73
31. bře 2009

prevarenu vodu mam stale v 0,5l termoske, odlejem kolko treba, vychladim, dam mlieko zatrepem a papkame 🙂....tretiu porciu vody chladim len chvilu a stvrta je tepla akurat na konzum... 😉

alishia
autor
31. bře 2009

ingra: me uz ale maly papa mlicko jen dvakrat denne🙂 a kdyz byl maly tak chtel papat hned....silenej rev, takze mikrovlnku sem vyuzivala tak az nam prestala fungovat, tak sup a kupovali sme novou🙂))

evikuu
31. bře 2009

já taky ohřívám v mikrovlnce-od narození,prostě furt

amphibia
31. bře 2009

alishia .taky máme hipp 3, ale problémy ne...nezaléváš to moc horkou, nebo studenou vodou? To se mi hrudky udělaly. ale vychytala jsem teplotu a je to bez problému...zalju taktřičtvrtě dávky, zašpuntuju, zuřivě asi 15 vteřin kverlám...doleju a kverlám znova 🙂

elize
31. bře 2009

Ahojte, necitala som celu diskusiu, ale prispejem mojou skusenostou.
Ked sme presli na UM c. 3 (mali sme Bebu) tak Maxinko zacal mliecko uplne odmietat. Aj ked sme sa vratili k c. 2 nenastala ziadna zmena. Mlieko jednoducho nechcel. Riesila som to jogurtmi a mliecnymi kasami, nenutila som ho pit to mliecko. Jedna kamaratka mi poradila nech vyskusam Nestlé Junior milk Bifidus 1+. Je urcene pre deti od 1. roka a vraj je chutovo velmi dobre a nie je huste. Tymto mliekom nejde o nasytenie dietatka, ale dodania mu potrebnych vitaminov. Preto nie je take huste a hnusne. Bola som prekvapena, ako Maxinkovi mlieko zachutilo. Teraz vypije denne viac ako 500ml, predtym ani kvapku. Nechcem robit reklamu, ved kazde dietatko ma iny apetit. Ale za vyskusanie to stoji. Taki drobci este mlieko potrebuju 😉 Drzim palce

marky0703
15. pro 2013

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, koupili jsme mléko Hami, přkrmujem s tim malého (4 týdny) a teď to mléko je husté a dělají se v něm hrudky až to neteče z lahvičky (dřív to nedělalo) kde je chyba? Poradíte někdo prosím?