• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Umělé mléko - jaké je lepší?

26. června 2014 
Ahoj holky, můj syn ná od narození Nutrilon, bohužel poslední dobou ho po tom dost bolí bříško a má zácpy. Hrozně pláče a nemůže ani baštit. Proto zvažuji výměnu mlíka. Přemýšlím nad Bebou, ale chci se zeptat, jestli není třeba i něco lepšího . Chci pro orcka to nejlepší, ale Nutrilon prostě nesedí a nechci ho nechat trápit. :unamused:
24. čer 2014 ve 13:23  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nutrilon je jen reklama :confounded: není dobré - je po něm zácpa a bolení bříšla u hodně dětí. Beba je dobrá dávala jsem ho synovi ale taky je dobré od Hami , potom jsem na něj přešla. Cenově dostupnější :slight_smile:
24. čer 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak už se zde mockrát psalo, musíš to vyzkoušet, co vám bude vyhovovat. my jsme dlouhodobě na Nutrilonu a problémy se zácpou nemáme. Tak zkus koupit něco dalšího a uvidíš. kvalita mlék je na stejné úrovni. Opravdu si nemohou dovolit, aby tam bylo něco špatného. Takž aT už dáš cokoli, vždy najdeš fanynky i odpůrce jednotlivých mlék :D
24. čer 2014 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikol212121 - u prvního jsme měli Bebu, ale ta je trochu hutnější a malej nám po ní pořád blinkal, tak jsem přešla na Nutrilon a ten byl v pohodě. U dcery jsem začal po první zkušenosti Nutrilonem, ale měla po něm bolení bříška a zácpy, tak jsem přešla na Hami a to bylo úplně v pohodě, tak jsme u něj už zůstala.
Chce to prostě vyzkoušet, každému prckovi sedí něco jiného.
24. čer 2014 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za mně určitě můžu doporučit Sunar. Jako jediný obsahuje mléčný tuk (ten je živočišného původu, ostatní mléka obsahují jen rostlinné tuky), takže má lepší chuť (zdá se sladší) a hlavně je to zdravější. Já ho dávám od nějakých 5 měsíců, kdy jsme začali utlumovat kojení. Používám převážně řadu Complex, Premium je ještě lepší.
24. čer 2014 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem sice dlouho kojila, ale po odstavu jsem dcerce dávala Babylove mlíčko. A byla jsem s ním strašně spokojená, dcerka taky.
24. čer 2014 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prvni mela nutrilon a zacpy, tak jsme preski na nutrilon comfort nebo tak nejak, druhy taky po nutrilonu zacpy, tak mame sunar a super!!
24. čer 2014 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem nakonec koupila Hipp, ktery ma pre i probiotika. 200ml zblajzl. Za 4 minuty.:grinning: a dal by si jeste:grinning:
24. čer 2014 v 17:39  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky s Hippem naprosto spokojená, malému moc chutná a dávám i příkrmy a čaje, vše je bezva :slight_smile:
26. čer 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky dávala Hipp bio combiotic a super...bolení přešlo..super...
26. čer 2014 ve 20:20  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikol212121 a je rozhodně levnější než ten nutrilon
26. čer 2014 ve 20:20  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hami a babylove od cca 5.měsíce a bez problému a cenově lepší a babylove dokonce i v bio kvalitě :slight_smile:
26. čer 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejstarší dcera dostávala Hami, byla po ni spokojená. Druhá dostávala Sunar a teď u malého dávám Bebu H.A. ale chceme kvůli kakání a bříšku zkusit Bebu Comfort.
26. čer 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek