Umělé mléko - jaké je lepší?

nikol212121
24. čer 2014

Ahoj holky, můj syn ná od narození Nutrilon, bohužel poslední dobou ho po tom dost bolí bříško a má zácpy. Hrozně pláče a nemůže ani baštit. Proto zvažuji výměnu mlíka. Přemýšlím nad Bebou, ale chci se zeptat, jestli není třeba i něco lepšího . Chci pro orcka to nejlepší, ale Nutrilon prostě nesedí a nechci ho nechat trápit. 😒

pajab
24. čer 2014

Nutrilon je jen reklama 😖 není dobré - je po něm zácpa a bolení bříšla u hodně dětí. Beba je dobrá dávala jsem ho synovi ale taky je dobré od Hami , potom jsem na něj přešla. Cenově dostupnější 🙂

hanyzka11
24. čer 2014

jak už se zde mockrát psalo, musíš to vyzkoušet, co vám bude vyhovovat. my jsme dlouhodobě na Nutrilonu a problémy se zácpou nemáme. Tak zkus koupit něco dalšího a uvidíš. kvalita mlék je na stejné úrovni. Opravdu si nemohou dovolit, aby tam bylo něco špatného. Takž aT už dáš cokoli, vždy najdeš fanynky i odpůrce jednotlivých mlék :D

helcenka
24. čer 2014

@nikol212121 - u prvního jsme měli Bebu, ale ta je trochu hutnější a malej nám po ní pořád blinkal, tak jsem přešla na Nutrilon a ten byl v pohodě. U dcery jsem začal po první zkušenosti Nutrilonem, ale měla po něm bolení bříška a zácpy, tak jsem přešla na Hami a to bylo úplně v pohodě, tak jsme u něj už zůstala.
Chce to prostě vyzkoušet, každému prckovi sedí něco jiného.

mmlenka
24. čer 2014

Za mně určitě můžu doporučit Sunar. Jako jediný obsahuje mléčný tuk (ten je živočišného původu, ostatní mléka obsahují jen rostlinné tuky), takže má lepší chuť (zdá se sladší) a hlavně je to zdravější. Já ho dávám od nějakých 5 měsíců, kdy jsme začali utlumovat kojení. Používám převážně řadu Complex, Premium je ještě lepší.

milmic
24. čer 2014

Já jsem sice dlouho kojila, ale po odstavu jsem dcerce dávala Babylove mlíčko. A byla jsem s ním strašně spokojená, dcerka taky.

sheeni123
24. čer 2014

Prvni mela nutrilon a zacpy, tak jsme preski na nutrilon comfort nebo tak nejak, druhy taky po nutrilonu zacpy, tak mame sunar a super!!

nikol212121
autor
24. čer 2014

Tak jsem nakonec koupila Hipp, ktery ma pre i probiotika. 200ml zblajzl. Za 4 minuty.😀 a dal by si jeste😀

mifad
26. čer 2014

Já jsem taky s Hippem naprosto spokojená, malému moc chutná a dávám i příkrmy a čaje, vše je bezva 🙂

eluska87
26. čer 2014

já taky dávala Hipp bio combiotic a super...bolení přešlo..super...

eluska87
26. čer 2014

@nikol212121 a je rozhodně levnější než ten nutrilon

chlupacek
26. čer 2014

Hami a babylove od cca 5.měsíce a bez problému a cenově lepší a babylove dokonce i v bio kvalitě 🙂

micha.bello
26. čer 2014

Nejstarší dcera dostávala Hami, byla po ni spokojená. Druhá dostávala Sunar a teď u malého dávám Bebu H.A. ale chceme kvůli kakání a bříšku zkusit Bebu Comfort.