Umělé mléko z Německa - kvalita, cena apod.?

kacenka1985
13. zář 2013

ahoj maminky, prosim jake pouzivate mleko z nemecka a kolik stoji? moc moc slysim ze maminky vozi bebivitu,ale prijde mi podezrele levna..? je srovnatelna pro predstavu s nejakym nasim mlekem? u syna jsme pouzivali bebu, prislo mi super ze ma probiotika, ale ty se daji i dokoupit mimo. pak jsme presli na sunar nutradefense. moc dekuji za tipy. chci mit predstavu kdyby bylo potreba

stazina
13. zář 2013

Já jsem kupovala z Polska, od jedné paní... Beba je myslím Nan a HA měla 450g za 170, obyčejnou asi za 105,- Kdybyste měla zájem,t ak písněte poštu nabo email, a já vám pošlu mejl a té paní. držím palce, at umělé mléko není potřeba🙂

aneta0707
13. zář 2013

@kacenka1985 kupuju v nemecku milasan, stoji 4,80e (120kc) - 800g. je to levnejsi mliko, ale kdyz si vezmes ze aptamil (nutrilon) stoji 11e tak se neni cemu divit. tady je taky dm mliko o pulku levnejsi nez nutrilon. je tam vsechno lepsi nez u nas. maj to podle me vic hlidany a v mlice jsou i ruzny vitaminy. maji tam i levnejsi mlika... tohle mam odzkouseny a nam vyhovuje. potom hipp kase 500g za 3,5e (90kc) a v cesku stoji 130kc. detsky prikrmy se pohybujou okolo eura i min... piti, caje, obr vyber ... bebivita cajik od prvniho tydne bez pridanyho cukru - to u nas nesezenes. i kosmetika o hodne levnejsi
jezdim do kauflandu, ten je nejlevnejsi (ve srovnani s toomem a lidlem)

kacenka1985
autor
14. zář 2013

no prave ze treba dm mliko bych teda svymu diteti nikdy nedala.. vitaminy musi mit i nase mlika.. to ma kazde um..

maki73
14. zář 2013

My jsme měli tedy hlavně Nutrillon ve všech možných provedeních, zkoušeli jsme i polský, ale je to nesrovnatelné, i podle konzistence, je levnější, ale takový sypký, ne jako ten náš a Německý je zase lepší :D, to samé i pleny, Německé dražší, ale lepší, prostě u tohoto jsem si vyzkoušela, že ty dětské věci jsou čím kvalitnější tím dražší, do těch levných bych raději nešla, samozřejmě jsme zkoušeli, ale malá to nechtěla a navíc ji pak bolelo bříško, přestože jsme od narození měli BioGaia kapky, ty jediné se v Polsku vážně vyplatí 🙂 (u náš okolo 700kč, tam v přepočtu 250.

verry
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aneta0707
14. zář 2013

@kacenka1985 RIKAS TED, ALE ONO to neni o cene nebo kvalite, ale co ditrti sedne. muzes klidne do ditete cpat nutros, hipp a bejt na sebe pysna, ale pokud potom zacne bolet brisko, tak rada sahnes po sunaru nebo babylove...
vis kolikrat sem slysela, ze davam maly hrozny pliny a musime bejt na tom hodne blbe? vyzkousela sem uplne vsechny pliny - od nejdrazsich a skoncila na tech uplne nejlevnejsich euroshopperech. byla to posledni moznost a jediny pliny, ktery snese. nikdy nerikej nikdy 🙂

adrianka1712
14. zář 2013

My mame nemecke mliecko Babylove, ale zatial ho nepouzivam, lebo kojim. mate s tymto mliekom niekto skusenost? dakujem.

ivcacekb
14. zář 2013

@adrianka1712 od porodnice jsme měli Nutrilon, po 2 měsících mi po něm malý začal mít průjem a začal i zvracet(dětská potvrdila, že se to stává), po zkušenostech v rodině(protože jsem mu mlíko nechtěla moc měnit) jsem zkusila Babylove a teda spokojenost největší a cenově od Nutrilonu ani nemluvě. A co vím, tak ho kupuje hodně maminek. Jak píše aneta0707, nikdy nevíš, na čem skončíš. To je stejný, jako, když všichni mleli o Pampers, že v nich dítě vydrží celou noc atd., koupili jsme ty bílé premium a výsledek je ten, že je úplně fuk, jaké máme, protože vydrží ve všech stejně, takže budeme na těch nejlevnějších.

andy80
15. zář 2013

Babylove mléko z DMka nám doporučila dětská dr, když nám neseděl Nutrilon. A opravdu nám mléko sedlo. Má všechno, co má kojenecké mléko mít. Ne vždycky platí pravidlo čím dražší, tím kvalitnější.

kacenka1985
autor
16. zář 2013

takze nakonec z toho ej diskuse o babylove mleku no tak dekuji za rady

superkousky
17. zář 2013

@kacenka1985
Jestli dobře čtu,tak chcete vědět,jaké mléka maminky z Německa používají.....Doufám,že se Vás nijak nedotknu,protože používám přes den Babylove (119,-Kč) a na noc Gute-Nacht-Fläschchen (199,-Kč) .
Pokud se Vám cena Bebivity zdá nízká a mléku nevěříte,je lepší zůstat u značky ke které máte důvěru,ale věřte,že výrobní cena mlíček prodávaných u nás,je ještě menší jak výrobní cena Bebivity ...
To ostatní jsou marže výrobců,obchodníků,vysoké daně,reklama atd. 😉

http://www.novinky.cz/finance/190741-potrebne-v...

krmv
19. zář 2013

Bebivita je taky k sehnani v dm drogerii?

kacenka1985
autor
21. zář 2013

taky by me zajimalo kde se kupuje bebivita? rossman?

scai
21. zář 2013

Bebivitu jsem kupovala v kauflandu. Pak ale udělali max 2 kusy na osobu, asi to češi kupovali hodně, nechápu. Teď tak 3 měsíce vŽdy v kaufu jen prázdný regál. Ale měli ji v dm ku. Ale teda co jsem byla tak jen tu od dvou let a naposled teda i od 10 měsíců. V rosmanu prázdný regál... Ale snad se to zase změni a budou to mít běžně. Včera teda už měli i v kaufu! Konečně. Jen dřiv tam stála 2,95 a teď 3,95. Ale neva, hlavně kdyby uŽ byla běžně!

pippi_dlouha_puncocha
18. led 2014

Ahoj, na www.alisek.cz najdete milasan, bebivitu a další, za slušné ceny.

ajina17
18. led 2014

zkoušel někdo Milasan2?

riakuk
22. únor 2014

Jezdím nakupovat do Zittau - Kaufland. Jak už psala aneta0707 stojí kolem 5euro, ale je to 800g. Moje děti ho pijí bez potíží. Bebivita má podobné složení jako Hami, 500g stojí kolem 4euro a taky je vždy vybraný regál pro věk 2+. Nedávno jsem viděla Bebivitu v letáku Globus (ČR) za 140 - 150 Kč. Jinak značky jako Nutrilon, Hami, ... se tam dají také koupit pod jinými jmény, ale levněji než u nás pouze v akci. Levnější mléka pak mají v síti Toom nebo DM. starší dcera pila také Babylove a v pohodě.
Ceny jsou u nás tak vysoké kvůli DPH. V NĚ a PL mají na tyhle dětské potřeby 7-8% a co si budeme povídat, je to rozdíl. 😉

jesterkaa
25. dub 2014

Holky já mlíčko Bebivitu dovážím za 120kč,pokud by někdo chtěl. Používám jí a naprostá spokojenost a dovážím i dosti maminkám a taky sou spokojené. 🙂

lenus202
25. dub 2014

@jesterkaa chci se jen zeptat, jestli lze v Německu sehnat třeba Beba Comfort 1? Nevíte?

jesterkaa
25. dub 2014

@lenus202 tak to netuším ale tam kam jezdím já,to určitě nemají.

denise24
25. dub 2014

@lenus202 beba comfort je k dostani na netu,v obchode sem videla jen beba senzitiv,ale pry je to to same,jen pod starym nazvem.

lenus202
4. kvě 2014

@riakuk dobrý den, nevíte na kolik výjde v Němeclu BioBabylove 1? Děkuju...

riakuk
8. kvě 2014

Ráda bych Vám odpověděla kladně, ale my jezdíme pouze do Kauflandu a Babylove prodávají v DM. Vím, že prodejna Dm by v Žitavě měla být , ale nikdy jsem tam nebyla. Pokusím se to zjistit, ale nic neslibuji 🙂

cuci25
8. kvě 2014

@lenus202 Bebu prodávají v drogerii Müller nebo v Edece, myslim, že i v německém Lidlu. Já kupuju Bebu v Německu už asi dva roky a jsem moc spokojená, vyjde to skoro o 100Kč levněji na krabici než tady.

pepina271
14. kvě 2014

Holky, taky by me zajimala cena v Nemecku mlecka Babylove bio 1 a 2 z DMka, popr.zda nektera dovazite, zasilate 🙂 moc dekuji za odpoved.

pepina271
14. kvě 2014

@lenus202 Dobry den, uz jste nekde prosim zjistila cenu? 🙂 dekuji

lenus202
14. kvě 2014

@pepina271 dobrý den, nezjistila, ale zítra jdu zařidit malýmu pas a pak tam pojedeme, tak vám dám určitě vědět, ale nevim za jak dlouho ten pas příjde 😉 ale myslím, že i kdyby jedna krabice vyšla o 40kč levněji, tak se mi pořád vyplatí tam zajet, máme to 53km, takže pohoda...

denise24
15. kvě 2014

@lenus202 babylove 1 stoji cca 4,25 euro 600 g.Tady u nas,ale prodaji max. 3 krabice tak nevim jestli se to vyplati.

lenus202
15. kvě 2014

@denise24 Fakt jen 3? a Bio Babylove? Ten stojí kolik? Nevíte? Tak já tam pojedu i pro jiný věci...ale překvapila jste mě, že prodají jen 3 :-O

denise24
15. kvě 2014

@lenus202 4,25 eura je cena za bio,normalni babylove stoji cca euro mene,bohuzel jen 3 ks,zrovna minuly tyden prede mnou stala ceska pani,ktera mela v kosiku 10 krabic a prodavacka ji na to upozornovala ze prodavaji jen urcity pocet.Bydlime ale kousek od hranic mozna to jinde takhle nemaj 😉