Umělé mlíčko 1 Babylove, kdy bude opět na trhu?

krysulka
6. led 2014

Zdravím všechny! Měla bych dotaz k těm z vás, kteří používají UM Babylove 1, nevíte prosím někdo za jak dlouho bude opět v prodejnách DM k dispozici? Bylo mi řečeno, že toto mlíčko má výpadek,ale nikdo není schopný říct na jak dlouho ☹ Díky!

hojda
6. led 2014

TEď mají v dm slevu 25% na jejich produkty při nákupu 5 a více kusů, tak můžná proto i babylove více mizí, pokud ho někde mají

ilovebaby
6. led 2014

My byli teď v Rakousku a tam mi prodavačka řekla, že snad až v únoru ☹ a že mám dávat slabší 2. Tohle tu bylo už předloni a také byl výpadek docela dlouho ☹ v ČR jsem dojela do 8 DM a neměli nikde ☹

tkanicka
6. led 2014

@hojda ale to se na 1 mléka nevztahuje

mrsblack
6. led 2014

To samé už bylo někdy v říjnu nebo listopadu, volala jsem asi do 7 DM v okolí a uspěla až v tom osmém, kde měli posledních 5 kusů, tak jsem brala všechny 🙂 Znovu byly až za 3 týdny. Ale taky mi všude říkali, že neví, že to může trvat týden, ale i dva měsíce. Tak se situace může opakovat.

klaire22
6. led 2014

pamatuji si, že to bylo minulý rok to samé. Ale jak píše hojda - podle mě se sleva na mléko 1 nevztahuje, takže tím to být nemůže.

marhulinka
6. led 2014

Mají výpadek mlíčka 1 a 2....dodat prý mají,ale neví kdy přesně

veruska007
7. led 2014

Mám doma jednu nenačnutou krabici a ve druhé nenačnutý jeden sáček (jsou tam dva), jestli chceš. Odcházeli jsme z porodnice s dokrmem, ale rozkojila jsem se. Tak mi zbylo. No, kdyžtak z toho udělám marcipán 😉

pesina
18. led 2014

holky, také tu mám 1 nenačatý sáček, tak kdo by měl zájem, ozvěte se, než abych to vyhodila 🙂