Umělé mlíčko Beba Pro 1 nebo Hipp Bio Combiotic 1?

market01
9. lis 2013

ahoj holky, máme malou 7 týdenní holčičku, byla plně na UM na bebě sensitive (není důvod ji používat), tak zvažujeme přechod buď na bebu pro 1 nebo na hipp bio combiotic. Na původní bebě vydržela bez papání i 3 hodiny, sice měla "smradlavé zelené kakání" a budila se v noci po 2 hodinách, teď po třech dnech užívání hippu si dá stejnou dávku a do hodiny si řekne o další (ale ne vždy), buď to znovu vypije celé nebo si jen tak párkrát lokne, kolikrát všechno vyzvrací, zřejmě jak je přepitá (reflux nemá), ale v noci už vydržela i 4 hodiny bez pití. Vzhledem k tomu, že máme krmení a následné uspávání déle jak na hodinu, tak bych spíš preferovala hipp, ale musím myslet na malou a ne na svoji pohodlnost. Jaké máte zkušenosti, v jakém mléku byste pokračovaly vy a proč. Moc děkuji za vaše reakce.

hojda
9. lis 2013

Tohle budeš muset rozhodnout sama podle malé, které mléko jí bude víc vyhovat a tobě třeba finančně. Každému dítěti vyhovuje něco jiného.

mafeska
10. lis 2013

@market01 nejvhodnější mléko si vybere bříško tvé malé. TAdy ti nikdo neřekne jaké z těch dvou máš kupovat. 🙂
A to krmení každou hodinu, není divu že blinká,je přejedená. Mezi krmením UM by měla být 3 hodiny pauza jelikož je UM mléko hůře stravitelné než mateřské.
Zkušenosti ani s jedním nemám, dávala jsem malé od narození první tři měsíce BEBA HA, nekojila jsem proto HA, začalo jí vadit, krátce po najezení mi vyhodila i půlku dávky toho co vypila a taky HA nebylo třeba dál dávat. Zkusila jsem klasický nutrilon, osvědčil se, zvracení ustalo a kupuju ho doteď.

market01
autor
18. lis 2013

ahoj holky, moc vám děkuji za reakce. Už je to týden, co jsem tu psala 🙂 nakonec jsme se po všech problémech vrátili k původnímu sunaru nutradefense 1, který jsme měli hned od začátku. Beba nás začla zacpávat a Hipp nebyl špatný, ale jak jsem psala - pro naši malou princeznu byl hladový. Na sunaru malá vydrží cca 3 hodiny, kaká hezky i 3x denně, v noci se budí už jenom jednou na papání a pak až ráno 🙂 snad to nezakřiknu 😉 mějte se hezky 🙂

johankadl
Odpověď byla odstraněná
Zobraz