Umělé mlíčko Beba - stolice - zkušenosti

peta2020
25. črc 2021

Zdravím maminky předem se omlouvám za fotečku plínky ale přijde mi to jako lepší varianta než to popisovat. Zajímalo by mě zda taková to stolice u měsíčního miminka je po podávání této uv normální. Od narození používáme Beba optipro 1, ale trpíme na bolesti bříška, prdíky tak jsem přidala ráno probiotika Dr.maxe. Naše doktorka mi řekla abych přešla z optipro na sensitive, tu budu dnes kupovat tak jsem zvědavá zda zabere. Zajímalo by mě zda mám i při sensitive dávat nadále ty probiotika nebo je úplná vysadit? Když je nejhůře mám tu ještě Baby calm. Budu vděčná za každou radu a zkušenosti.

terezia10
25. črc 2021

Ano je to normální

n_ikola
28. črc 2021

Rekla bych, ze tohle je moc krásné hovno upřímně 😀
My jsme měli jednou vytlačenou zubní pastu a pak mícháne vajíčka.
Používáme bebu comfort 1

Jak často vám chodi mimco na velkou ? Nám třeba i dva dny nejde 🙄 prdy má a dosti, nepřijde mi, ze by se nějak kroutil, ale my jsme z toho nervózní …

peta2020
autor
29. črc 2021

@n_ikola Ahoj, no my jsme od 25.7. přešly na Beba sensitive, úplně jsem vysadila Espumisan i probiotika, jelikož jsou už součástí výživy. Jediné co dávám je D od Terezie a laktobacilky baby a pokud je potřeba 1-2x denně Babycalm a jsme na tom o dost lépe. Malá sice prdí ale už bez kroucení a pláče, stolice jednou denně brčálově zelená, ale ta je po této výživě zcela normální. A začala mi spát večer až 5 h vkuse 👍😊