Umělé mlíčko Beba z Polska (NAN Pro). Máte zkušenost?

maja3.s
31. led 2012

Maminky, máte někdo zkušenost s UM z Polska? Složení by mělo být totožné, ale vyjde levněji. Máte někdo zkušenost? Je to skutečně stejná kvalita?Moc děkuji.

ija1
31. led 2012

Proc by to nemelo byt stejne kvalitni?.... Proste je to UM akorat prodavane v Polsku nebo nekde jinde........ my teda davali jen ceskou Bebu HA, pak Pro, ale podle me v tom neni rozdil............... ve Spanelsku meli Nan taky, to stejne s Nutrilonama, i Hero mliko..........

llluckaaa
31. led 2012

S Bebou zkušenost bohužel nemám, já porovnávala Nutrilony a tam malé rozdíly ve složení jsou...

sysysy
31. led 2012

Je to stejné 🙂 Původně jsem dávala malému Bebu, pak jsem kvůli ceně přešla na polský NAN (na několik měsíců). Nechávala jsem si ho posílat po více balení. Pak jsem kdysi už doma neměla, tak jako nouzovku jsem koupila Sunar a s tím taky spokojenost veliká (i cenově), takže jsme u něj už zůstali 😉

hanka_k
31. led 2012

určitě je to stejné, my teda používáme polskoý nutrilon a vyjde tak o stovku i víc levněji, kdyby měl někdo zájem, jezdíme tam tak jednou za měsíc, tak mohu koupit a bud předat nebo poslat, to samé instantní čaje nebo kaše

kaji_
1. únor 2012

Ja som ho objednala pred týždňom po internete na www.hamihami.cz, jedna plechovka stojí 135 Kč... V nedeľu som objednávala, hneď sa mi dokonca ozvali s tým, že ho nemajú na sklade, ale v pondelok im má prísť tovar, takže v utorok ho pošlú a v stredu mi ho PPL naozaj doviezlo...Zloženie by malo byť to isté ako Beba Pro, ale príde mi, že malej to chutí viacej (alebo sa mi to len zdá)....

petka28
1. únor 2012

@hanka_k můžu se zeptat kde v polsku nakupuješ? já sleduju v pl obchodech akce ale nepřijde mi mi levnější já kupuju od paní z mmb za 250 bebilon? dá se sehnat i levnější?

luksi
1. únor 2012

My také kupujeme Nan 1Ha pro malou na mimibazaru a někdy ji nemají tak musíme chvíli čekat

maja3.s
autor
1. únor 2012

Holky všem díky za vaše postřehy 😉 Mám možnost si to objednat přes kamarádku,ale nebyla jsem si jistá,jestli do toho mám jít...ale asi to teda zkusím

hanka_k
1. únor 2012

@petka28 ahoj jezdíme do Ratiboře naši bydlí kousek a záleží na kurzu kupovali jsme 800g v doze i za asi 220kč a u nás stojí 350kč i víc jestli se nepletu v pátek nebo neděli tam jedeme tak pak napíšu kolik to teď vyjde

mafianka
2. únor 2012

Taky občas berem NAN v Ratiboři, vyšla mnohem líp než česká beba 😉

pruhovana_zizala
22. bře 2013

Ahoj maminky, chci se zeptat kde v Ratibori kupujete NAN?? My dneska byli v Auchanu a v prepoctu na nase me to vyslo asi necele 400kc za 800g.

kaztov
12. srp 2014

Ahoj maminky, kde v Polsku kupujete NAN a za jakou cenu? Pokud možno co nejblíže Ostravě. Děkuji.