Umělé mlíčko Beba. Zajímají mě vaše názory

denousek
23. únor 2008

ahoj maminky ...mam 2 mesicniho chlapečka dokrmuju bebou..kojim ale ne plně prostě mu to nestačí....v porodnici nam už dávali bebu H.A.-prej H.A.davaji vsem a muzu si ted prejit na obyc-kterou uz mam i koupenou....
ale muj syn ma ted posledni dobou zelenou stoličku a jeste k tomu vcera si pčiknul a vsechno z neho vyletelo co snedl...a ted sem tam jeste trosku ublinkne...
ja jsem prave na bebu neslysela nic moc dobreho tak se vas ptam na vase nazory..at vim zda mam prejit na neco jineho a kdyz tak na co...co by jste mi tak poradili??je to normalni zelena stolička??a jestě k tomu pořád rourkujeme...ani nevim jestli by se bez toho vykakal vzdycky mu radsi pomuzu aby nemel trapeni..poradte prosim..moc dekuji

sisstin
23. únor 2008

denousek: zelená stolice je na UM v pohodě...hodně si bebu chválí..já jsem za Nutrilon..používám comfort, který je na zažívání (koliky, prdy atd.) 😉

denousek
autor
23. únor 2008

sisstin ja jsem prave na bebu neslysela nic dobryho pry se po tom deti nemuzou nekdy ani sami vykakat a zelena stolicka je teda v pohode??ja nevim no...
a prave na nutrilon sem zase slysela samou chvalu...

sisstin
23. únor 2008

denousek: já jsem Bebu měla ze začátku, kdy jsem zkoušela, jaký mlíčko mu půjde..po ní měl nehorázný bolení 😠 já jsem za Nutrilon..je to podle mě nejlepší značka, co se týče těch přídavků na posílení imunity..je tam probiotická kultura...ale zas každýmu mimču sedět nemusí..třeba vyzkoušet 😉

denousek
autor
23. únor 2008

no jo no..me prave dela starosti ze se nemuze po ni vykakat a ze ted zacina ublinkavat tak zkusim z te H.A. prejit na tu obyc a uvidim za par dnu..kdyztak koupime neco jineho...a asi ten nutrilon..a mam dotaz kdyz chci prejit na neco jineho musim se ptat dr,?nebo je to na me??aby mi treba dr nerekla treba tak zkuste hipp nebo tak,muzu si sama vybrat co chci??tak zatim pa

sisstin
23. únor 2008

denousek: já si vybírala libovolně..ale jestli chceš, můžeš zkonzultovat 🙂

saskarisko
23. únor 2008

Ahoj, ja som Bebu po 3. tyzdnoch vymenila za Nutrilon. Beba mu robila zle, bolelo ho brusko, a s Nutrilon je uz spokojny.

martinka81
23. únor 2008

Ahoj, taky dokrmujeme Bebou. Ze začátku špatně kakal, ale nepřišlo mi, že by mu to nějak vadilo, prostě jen kakal jednou za čas, ale časem se to upravilo a vše je ok. Zelená stolička je taky ok. Jinak beba má tyky nějaké ty bifidus složky na osídlení střevní mikroflóry a posílení imunity, ale možná ne tolik jako nutroš, nevím. Ale u nás je s Bebou spokojenost.

panterka
23. únor 2008

ahoj holky, nás prcek byl na Bebě prakticky od narození a naprosto v pohodě 😉 nikdy neměl žádný problémy, takže jsme nikdy neměli důvod jí měnit, používali jsme Bebu start, jen nevím, jestli jak je to s těma druhama teď přece jen už je to docela dlouhá doba 😅

nutelka
23. únor 2008

Denousku, my jsme měli nejprve Nutrilon, pak jsem vyzkoušela Bebu a po ní měl zelenou smradlavou stolici. Dr. mu udělala výtěr a ten byl negativní. Zkusila jsme se vrátit k Nutroši a hned pohoda - žlutá, takže nám Beba nevyhovuje. 🙂

panenkamalenka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
schnek
23. únor 2008

Nám Beba vyhovuje. Máme HA. Dokud jsme měli jenom mlíčko, tak Ondra kakal zeleně. Je to ok. To mlíčko obsahuje železo, které ještě ve střevech zoxiduje, proto ta barva a konzistence 😉 Po Nutrilonu se nemohl vykakat a Beba ok 🙂

lendy1
23. únor 2008

my máme též BEBU HA od narození a zcela bez potíží. S tou stolicí souhlasím se schnek, je to u Beby běžné a nic se neděje 😉

siima
23. únor 2008

měli jsme z porodnice na dokrmování Bebu HA, pak jsme přešly na nutrilon, ale vrátila jsem se po prvním balení k bebě. Nutrilon pěnil, nechutnal jí, beba bez problémů. Ale asi jak který dítě. Kamarádka z nutrilonu přešla na Hipp a je taky spokojená.

abinka
23. únor 2008

Denoušku souhlasím s sisstin na Nutrilon komfort nedám dospustit.Malému sedí málo co ale Nutroš je super.Když jsme měli bebu tak Dr říkala ať jí změním na ten nutroš a když jsem ji říkala že to měl i v porodnici,že jsem si myslela že to je nejlepší.Tak mi odvětila to se tam dává,protože to dostávají zadarmo. 😒 Tak nevím,ale pokud ti MM neblinká a tohle začal tak mu asi moc nesedí.

schnek
23. únor 2008

siss, Beba má taky všechna ta pro- a pre-biotika a všechny ty vychytávky 😉 to má každé prémiové UM 😉

sisstin
23. únor 2008

schnek: jj..hodně holek si Bebu chválí..my to měli jak šutr do žaludku 😉 ted jsem začla dávat i Nutrošovou kaši..tak jsem zvědavá 😕

schnek
23. únor 2008

my zas měli jak šutr Nurilon 😀 musí se to prozkoušet 😉

sisstin
23. únor 2008

schnek: nevim, jak jinej Nutroš..já dle tvý rady dávám pořád ten comfort 😉

denousek
autor
23. únor 2008

cau holky moc dekuji za nazory..ted sem dojela z tesca uz sem se nastvala po tom ublinkavani§§§ AKOUPILA JSEM NORMALNI NUTRILON ZElene baleni.zdnej komfort tam ani nemeli ale to je fuk zkusime tohle...
jeste tam meli nejakej extra a tam je napsano ze na dyl zasyti ale to sem zase nechtela aby ho to jako ze nezasitilo jen nejak chemicky a neprestl pribyvat na vaze...
tak zkusime ten obyc nutrilon..vzdyt to muzu vystridat vsechno ne az uvidim co nam nejlip sedne...
a nutros fakt peni jo??no uvidime,hold uz je doma a treba nam bude vyhovovat...
a vy mate zelenou stolicku i po nutrosi nebo to se spravilo::??zatim paa

ps.panenkamalenka co to ma byt zas nejyka pubertalni dite si hraje co,rac se vrat k panenkam ju papa 😉

sisstin
23. únor 2008

denousek: comfort maj jenom v lékárnách 😉

denousek
autor
23. únor 2008

aha 🙂) hee a kolik stoji??ja sem za ten obyc platila 339kc za 800g... ale tak snad to bude dobre comfort je na ty koliky a na bolenicko ne?,to my nemame nastesti takze pohoda..

sisstin
23. únor 2008

denosek: comfort 400g 240 Kč 😉

denousek
autor
23. únor 2008

no tak toje docela dost clovece ale kdyz to pomuze ze...ale rikam to dobre??myslim jestli to tady nekdo nepsal ze je to spis a ty koliky a boleni ne..a kdyz ho nemame tak by nam to melo stacit ne...

sisstin
23. únor 2008

denousek: jj..to je na bříško...a tak..takže když na to netrpíte..tak je to zbytečný..pak je ještě Nutrilon AR-ten je proti blinkání, Nutrilon HA-proti alergiím..a Nutrilon forte- pro děti, co hodně papaj 😉

denousek
autor
23. únor 2008

no mi nemame nic...boleni ne-e,blinkani no to nevim tak jako ublinkne si trosinku ze....ale to je asi normal v norme 😎 ,H.A. v rodine alergie nemame akorat mamka ma senou rymu ale dr rikala ze kdyz nejsme alergici ja a muj muz tak ze to nemusime mit H.A. a forte no mi papame normalne myslim teda 🙂
no uvidime kazdopadne moc dekuji siss. 😉

sisstin
23. únor 2008

denousek: no tak to ti fakt stačí ten základní Nutroš 😉 pak dej vědět 😉

denousek
autor
23. únor 2008

jasan siss tak diky a at Petko krasne roste je to vazne sladousek... 🙂

martik28
25. únor 2008

Ahoj, máme od narození BEBU HA a úplně v pohodě a už je malé skoro 6 měs. a jen na mlíčku. No, každému mimi vyhovuje něco jiného. A neměla by se každá změna UM konzultovat s doktorkou??? Já mé důvěřuju a určitě bych jí takové problémy svěřila... Jinak zelenou stoličku taky míváme, to je ok....

mellini
25. únor 2008

mně řekli v porodnici, že Beba je nejlepší pro ty nejmenší a v prospektu od Beby píšou, že po H.A. je zelená stolice, jinak ten Nutrilon opravdu hodně pění a H.A. trvá než se rozpustí jinak složením jsou tuty dvě značky hodně podobné

denousek
autor
25. únor 2008

my jsme koupili nutros a uplne v pohode krasne kakame nemame boleni proste bomba,snad to tak zustane