Umělé mlíčko Beba. Zajímají mě vaše názory

denousek
23. únor 2008

ahoj maminky ...mam 2 mesicniho chlapečka dokrmuju bebou..kojim ale ne plně prostě mu to nestačí....v porodnici nam už dávali bebu H.A.-prej H.A.davaji vsem a muzu si ted prejit na obyc-kterou uz mam i koupenou....
ale muj syn ma ted posledni dobou zelenou stoličku a jeste k tomu vcera si pčiknul a vsechno z neho vyletelo co snedl...a ted sem tam jeste trosku ublinkne...
ja jsem prave na bebu neslysela nic moc dobreho tak se vas ptam na vase nazory..at vim zda mam prejit na neco jineho a kdyz tak na co...co by jste mi tak poradili??je to normalni zelena stolička??a jestě k tomu pořád rourkujeme...ani nevim jestli by se bez toho vykakal vzdycky mu radsi pomuzu aby nemel trapeni..poradte prosim..moc dekuji

mousunek
5. črc 2009

antiope - my kupujeme nemlecnou medovou od 6mesice broskvovou od 6m nemlecnych kasi je spousta

vsechna HA jsou nahorkla

katuska09
5. črc 2009

Ahoj my máme taky bebu už od narození a vše je ok, zelenou stoličku jsme taky měli, teď už se to ale srovnalo, bříško ho bolelo asi tak první dva dny. Halvně po Bebě ty miminka prý tolik nepřibývaj jako po sunárku.

mousunek
5. črc 2009

katuska09 - s tim pribejvanim teda nevim 😀 malej byl schopny po bebe nabrat treba 500g za tyden.

To ja, ale taky jak u koho

katuska09
5. črc 2009

No mě jí doporučil právě muj doktor, s tím, že nebude tolik přibývat, kamarádka používá nutrilon a její malej váží o dvě kilečka víc, a to se narodili ve stejný den a můj malej vážil o deset kg víc.. No ale máš pravdu, je to o dítěti.

mousunek
5. črc 2009

tohle preci nejde urcovat jen podle mlika ale podle genetickych predpokladu podle toho jak telicko rychle mlicko zpracovava atd

lehna
5. črc 2009

my taky měli Bebu od narození,ale v půlce druhého měsíce už míval co dvě hodiny hlad, někdy i dříve. takže jsme přešli na Hipp a vydrží 3 hodiny v pohodě 😉 a to pije "jen" 160ml. už dva měsíce 😅 a váží něco málo přes 8 kilo v pěti a půl měsících 😉

mousunek
5. črc 2009

malej pil hodne dlouho jen 90ml pak 150mlco ma prikrmy tak ma mlicko jen 2x za den a pije 230ml rano a vecer ma 11kilo, ale myslim si ze at by pil jake koliv mlicko byl by jaky je protoze roste celkove rychle. zkusili jsme mlicek vice a zadny rozdil krom toho ze nektere moc penily a to se mi davat nectelo aby nebolelo brisko 🙂

jindri
7. črc 2009

Holky, taky vám jde Beba HA 2 tak blbě rozmíchat? Jednička šla krásně, teď jsme přešly na 2 a musím míchat jakou dobu než se to rozpustí 😖
A kdo přecházel, setkaly jste se s tím, že dvojky vypilo mimčo méňě než jedičky? Malá mi jedničky teď pila 150ml, včera večer jsme daly poprvé dvojku a stěží vypije 120ml. Je to takové hustčí ....

mousunek
7. črc 2009

jindri - to ze vypije u pokrocileho mlicka mimi ze zacatku mene je normaln, jak pises je hustejsii. A z tou rozpustnosti, my HA teda nemame a s rozpoustenim problem taky ne tak nevim

jindri
7. črc 2009

mousunek: díky, večer mi těch 150ml vyžunkla 😉 ..... škoda, že mi malá neřekne, jak velký má hlad, abych neměla zbytky 😀 i když u nás to pak vždy dopije pejsek 😎 😀
Ale to pomalé rozpouštění a hrudkovitost mě neba 😖

mousunek
8. črc 2009

jindri - ale to bude asi fakt problem te HA nebo moc studene vody, me jediny mliko co hrudkovalo bylo babylove jinak ne-e...
Pejsek papa kojeneckemlicko, to je fajn u nas to nepije ani kocour tak zbytky vylejvam, ale to je vetsinou 20ml vic ne

berunka
11. črc 2009

holky mate nektera zkusenost s Bebou AR/HA? my jsme nejdriv meli Nutrilon HA ale po tom mala dost blinkala a presly jsme na Nutrilon AR ale doktorka nebyla nadsena a doporucila mi Bebu AR ze je i HA.pouzivAte ji nekdo?

jindri
11. črc 2009

mousunek: teplejší vodu jsem zkoušela, efekt žádný. Už jsem si zvykla 😉 ..... dnes jsem dala fenečce zbytek mrkvičky, co malá nezdlábla, přimíchala jsem zbylé mlíčko a jak si šmakovala. Boule za ušima měla 😀 ale na 18kg pytel super prémiových granulí mi pěkně hází bobek 😀

jeudi
11. črc 2009

ahoj mi meho prvniho syna take dokrmovali bebou a hazel savle..presli jsme na nutrilon ted u druheho syna je to to same

mousunek
11. črc 2009

jindri - koukam pejsek se ma moc fajn 😀

germik
11. črc 2009

berunka: ja dávam Bebu AR druhý den a povedala som si,že nikdy viac 😠 Malá mi po nej grcká tak isto ako pri Bebe HA,ktorú som používala predtým a ešte horšie je,že sa mi nedá poriadne rozmiešat a zostávajú mi v mliečku stále hrudky..a to trasiem flaškou riadne dlho...a vieš si predstavit to divadlo,ked sa malej zapchá dudlík vo flaške pri krmení 😀

berunka
12. črc 2009

germik ja davam Bebu AR taky asi dva dny a neprijde mi to prave vubec nejakej zazrak,Ela se teda dost otaci na brisko ale kdyz jsem davala Nutrilon AR tak v ni vydrzel i kdyz blbla na brise.Beba leti okamzite ☹ takze se asi vratime k Nutrilonu.Myslite ze kdyz manzel neni alergik a ja jsem se jen jednou osypala po porodu po zavinacich z je HA mliko tak nutny?

germik
13. črc 2009

berunka, mne doktorka vravela,že HA mlieko je nutné do 6 mesiacov....a potom - hlavne ak nie ste alergici - si myslím,že to nie je nutné... Bud by som sa vrátila k Nutrilonu AR /pretože tá Beba je fakt príšerná/, alebo si kúp obyč.Nutrilon a zahusti Nutritonom...Ja som si Bebu HA zahustovala a vraciam sa k tomu zase

gabrianka
14. črc 2009

Lehna taky nedam na hipp dopustit....je uplne skvely!zalozila jsem nove tema o hippu 🙂

benjik
24. črc 2009

ahoj,my dokrmujeme bebou už od 4.dne.V porodnici jsme měli Bebu alprem,ale po té malá nekakala a ani nečůrala,druhý den nás pouštěli naštěstí domů a manža koupil Bebu Premium a spokojenost největší.Nelča krásně přibírá,nezná bolení břicha,zácpu,nic.dávám ji flašku tak 3-4 denně a jinak se snažím kojit. beba ji stačí 60ml,občas si dá i 90,ale to už musí fakt být.

mirocka2000
25. črc 2009

Ahojte baby myslite že by som mohla dat malemu mliecko pred spanim Hami hajaja 2 ked papame Bebu senzitive?malý ma skoro 7 mesiacov

mirocka2000
27. črc 2009

Nikto mi neporadí☹

lienka43
27. črc 2009

Mirocka2000 skus len pozor na kakanie, ak mate Bebu senstive tak predpokladam ze ste mali koliky. Hami hajaja 2 ma inu konzistenciu ako Beba.
Predpokladam ze chces aby maly spinkal celu noc. Musis vyskusat...

mirocka2000
27. črc 2009

koliky sme mali ale to už bolo davno...chvala bohu....a prečo by mal byt problem s kakanim?je to silnejsie?a ved ho dam iba pred spanim

lienka43
27. črc 2009

Obsahuje to inu strukturu bielkovin a tie sposobuju obcas zacpu... ale hovorim treba vyskusat...kazde dieta na to reaguje inak, my sme z mlieka 1 prechadzali na 2 a dostali sme prisernu zacpu tak sme sa vratili k 1 a az teraz v 10 mesiacoch sme presli na 2 mlieko a uplne v pohode. Treba to vyskusat... Ja som malej davala najskor Bebu a potom sme naakoniec skoncili na Nutrilone...

lidunka1981
28. črc 2009

Ahoj maminky mam na vas dotaz. Mam skoro 3tydenni holcicku a jsme na UM. Prvne jsme davali Nutrilon 1 ale byla po nem hladova a spatne kakala tak ted jsme vyzkouseli Bebu 1 a s kakanim zadna slava a jeste k tomu to ma zeleno-zluty. a mela by byt stolicka zluta ze jo?? Tak nevim jestli mame Bebu ukoncit..

mousunek
28. črc 2009

lidunka1981 - mas normalni bebu nebo HA vetsinou na krabici je dodatek ke stolici, ze u nekterych UM je trochu do zelena

lidunka1981
28. črc 2009

Mame Bebu premium a krabici jsme vyhodili 😒 takze s tou stolici nevim co tam je napsany

mousunek
28. črc 2009

lidunka1981 - ja bych se tim netrapila pokud vylozene nema hlenovitou stolici nebo nejevi priznaky alergie, asi bych pockala az pujdete do poradny a uvidis ze ti doktorka rekne ze to je OK

lidunka1981
28. črc 2009

No me prave doktorka rekla ze je to v poradku protoze pribrala pekne ale me se to nezda. Mimča maji mit stolici zlutou-aspon to kazdej rika a vsude se to pise. Nic ji jinak neni tak si mozna fakt delam starosti.