Umělé mlíčko Bebilon. Je dobré?

petule33
29. pro 2010

Maminky jaký máte zkušenosti s Bebilonem je dobrý?chtěla bych začít dávat bebilon 2 a přemýšlím jestli je too dobré jak píšou že je to stejný jako nutrilon🙂

naty
29. pro 2010

@petule33 my sme na něj přešli z nutrilonu a v pohodě...malýmu chutná stejně a podle všech informací by to mělo být úplně to samý... 😉

nerreidda
1. led 2011

ahoj 🙂 Taky jsem si všimla názvu Bebilon...a že je to vlastně Nutrilon. Taky jsem se dívala, že na bazárcích s tím docela kšeftují a že ho vozí z Polska. Je fakt, že ho prodávají levněji než Nutrilon, ale mám docela obavy na něj přejít.... ☹

naty
3. led 2011

@nerreidda proč? je to stejná firma...chuť, konzistence stejný...a myslím si, že kdyby to byl nějakej ksindl, tak už by se někdo ozval...pochybuju, že by si někdo dovolil prodávat UM pro mimi, která by byla nějak závadná...

petule33
autor
7. led 2011

taky do něj asi zkusím jít 😉 snad bude malýmu chutnat 😉

evajza
21. led 2011

Holky my dáváme Bebilon od narození,složení je úplně stejné,zrovna včera jsme byli na nákupu Bebilon 1 vyšla v Kauflandu na 246,80 a už jsme koupili i 2 a ta nás vyšla na 239korun 🙂 Stále je levnější než Sunar,tak jsem se rozhodla,že malé ho budu kupovat nadále.U prvního jsem přešla na Sunar,ale to jsem nevěděla,že v Polsku Bebilon je.

power700
21. led 2011

Ahoj maminky, promiňte, že vám se lezu 🙂 , ale kdybyste měla některá zájem, prodávám Bebilon 1. Viz mé inzeráty. 😉 Naší malé nesedl, ublinkávala po něm, krabici jsme sdělaly a další dvě už jsem neotevřela.

terreza
22. led 2011

bebilon pouzivame od 1 ted uz 2 a v akci vyjde v polsku za 190 to je celkem rozdil, protoze v cesku nutrilon koupite za 339, v lekarne za 390 🙂 a je to uplne to same 😉

hamani
7. únor 2011

Maminky, nechci Vás obtěžovat, ale pro ty z Vás, které to máte do Polska daleko a chcete se podívat, jaký sortiment kojenecké stravy se dá koupit a za jaké cena, tak nakoukněte do nášeho obchodu. Rády Vám s jednotlivými produkty poradíme. Michala.
hamani.cz

petule33
autor
8. únor 2011

@hamani jenže já bych do toho polska si zajela ale bohužel nevím kam poradíte mi?

martinaho1
8. únor 2011

@petule33 Bebilon maji na mimibazaru, cena je stejna jako v Polsku 🙂

petule33
autor
8. únor 2011

@terreza a ty si tam pro nej jezdíš? a kam tam?dekuji

terreza
8. únor 2011

no my jezdime do kauflandu v polskem tesine ale casto je vyprodany..minule jsme vzali 8krabic do zasoby..jinak vsude je levnejsi,v kazde lekarne..takze je vlastne jedno kam zajedes 😉
@petule33

anieanne
9. únor 2011

My na něj přešli z Nutrilonu cca pře třemi týdny, a v pohodě. Vzala jsem si obě krabice ( Nutrilon i Bebilon ), a řádek po řádku porovnávala složení včetně počtu g na 100ml, a fakt je to úplně stejné.

markiivo
9. únor 2011

ahojky holky,já dávám holkám Bebilon cca od dvou měsíců a jem spokojená.Nechávám si ho vozit z PL je úplně stejný jak Nutrilon,akorát pro PL trh je to po názvem Bebilon .

gabrielaa
14. únor 2011

ahojky, nevíte, jestli se ten bebilon dělá i hypoalergenní?

gabrielaa
14. únor 2011

áá, už jsem to našla, tak se omlouvám ))

petule33
autor
7. kvě 2011

@markiivo kolik te výjde z polska?

markiivo
8. kvě 2011

Myslíš Bebilon?Tak ten kupuji tady od jedné paní a ta jezdí sama do Pl a já ho kukuji za 255,- což je o 100,- levnější a při dvojčátkách se to vyplatí.Je úplně stejný i chuťově.Markéta a holky

aknel2002
8. kvě 2011

@petule33 - mají ho v kauflandu, bille, auchanu jinde jsme nenakupovali

petule33
autor
8. kvě 2011

@aknel2002 a nevíš kolik stojí?

markiivo
10. kvě 2011

Já byla prvně pro Bebilon v PL mají ho v Biedronce,Kaufland v Polském Těšíně a vyšel na 39 zl.jenže jak jsem si spočítala výdaje na benzín a únavnou cestu s dvojčátky ,tak jsem uvítala ,ža ho tady poblíž prodává paní a jezdí do PL pro zboží .Přiveze všechno co si napíšu.Markéta a holky
P.S. pokud budeš chtít kontakt na paní ,tk mi napiš meilík a já ti dám odkaz co všechno nabízí a za jaké ceny.

petule33
autor
11. kvě 2011

@markiivo tak jestli muzu poprosit tak mi dej na ni kontakt dekuji

markiivo
11. kvě 2011

Poprosím tedy o meilovku tady nejde vložit nabídka co paní mi posílá.

petule33
autor
11. kvě 2011

@markiivo petrajelinek@seznam.cz

markiivo
12. kvě 2011

Hned teď posílám odkaz na paní Katku.