Umělé mlíčko, které nezpůsobuje zácpu. Poraďte

marketa137
6. dub 2010

Dobrý den, hledáme UM které by nezpůsobovalo zácpu. Po nutrilonu měl velký bolesti bříška a tak to už nechci. Sunar mu moc nechutná a nechci zkoušet pořád nová mlíka. Máte ěnkdo zkušenosti s nějakym mlékem který je fajn i na vyprazdnování? Chtěla sjem zkusit i Bebu ale ta prý má hodně železa takže se bojim aby ten problém nebyl ještě horší 😒 . pak zvažuji ještě mléko Hipp ale na to zase slyšim že ěnkdo ho chválí a někdo nadává že se špatně rozpouští 😒

aleachim
6. dub 2010

markéta, hipp se sice špatně rozpouští, ale není to tak strašné. Dělají se trochu cucky. Malá po něm má pravidelnou stolici, bříško ji nebolí (což po nutrilonu a hipp ji bolelo) a chutná ji (beba ji nechtnala). Ale chce to vyzkoušet a uvidíš.

ygreen
6. dub 2010

Nutrilon comfort. Koupíš ho v lékárně. Obyč nutrilon hodně pění a nadýmá. Syn byl od 1 měsíce do roku na Nurilonu Comfort, pak jsem přešli na Nestlé bifidus junior.

endie
6. dub 2010

ahojík moje malá měla Hami a kakání super, Sunar měla jako první a to jí zacpalo festovně ale po tom HAmi bez problémů

marketa137
autor
6. dub 2010

Tak je vidět že budu muset vyzkoušet co mu bude vyhovovat, jak je vidět každému mimču sdne něco jiného 😉 . Zrovna sunar mu problémy nedělal 😉 . Hami nechci, protože to dělá ta samá firma jako Nutrilon 😒 . tak zkusim bebu a hipp, naštěstí dělají menší balení a 😉 uvidíme

aleachim
7. dub 2010

mělo to být, že hami jí bolelo bříško 🙂

misicka455
7. dub 2010

MY měly BEbu HA a tá nás ucpávala, ale podle mě zaleží na každém dítěti je to individualní.

marketa137
autor
7. dub 2010

holky všem děkuji za názory, je jasný že každý mimčo je jiné a nezbývá než to vyzkoušet. určitě zkusim ten Hipp, co kde čtu tak prý na zažívání je super a špatně se rozpouští až ty pokračovací, tak uvidíme 😉 . počítam že až začneme zavádět příkrmy ze skleniček tak se mu to taky zlepší 😉 . Tu bebu asi ani zkoušet nebudu, skoro všude čtu že způsobuje zácpy a je vhodná spíš pro mimča které trpí na řídkou stolici 😒

ivet81
7. dub 2010

Ahoj děvčata,tak jestli mohu,přidám také svou zkušenost. Od narození je bohužel můj brouček na UM. Ze začátku jsme dávali obyč.Nutrilon, pak dle rady Dr. Nutrilon Comfort,protože se nemohl 4 dny sám vykakat, ani ten nám vůbec nepomohl. Sama jsem mu tedy naordinovala Hipp Plus 1 Probiotik a od té doby je to super. Kaká bez problému,bříško ho zabolí minimálně. Za mě-jedině Hipp.

glickaiva
7. dub 2010

Ahojky holky, já si teda na Nutrilon stěžovat nemůžu, obě ho měli +- do roka, starší dcera trpěla na bolení, tak zezačátku měla Nutrilon Comfort, ale paradoxně ho snášela hůř, když jsme ji na zkoušku dali obyč. Nutrilon bylo to dobré. Chce to opravdu vyzkoušet,ale podotýkám, že je třeba to zkoušet více dnů, než se projeví efekt, ne jednu dvě dávky, kdy vlastně se mísí dvě mlíčka, pak asi moc nezjistíte, zda-li mlíčko vyhovuje, protože míchání různých mlíček muže zpusobit nadýmání nebo tu zácpu.

fender
8. dub 2010

ahojky, asi to bude hodně individuální.... u nás se dává sunar a vše naprosto v pohodě 😎
od nutrilonu má kaši a taky v pohodě, i kaše nestl, jediné co totálně odmítal byla kaše od Hippu 😅

simonceli
11. dub 2010

Ahoj holky, já dávám Bebu, obsahuje bifidobakterie. Nutrilon mi malou hrozně zacpával a měla šílené bolesti a to jsem jí dávala i nutrilon proti kolikám a zácpě. Ta beba taky existuje proti kolikám a zácpě. Ale já použíám tu normální a stolici má pravidelnou. Ale každé dítě to má jiné. Pravda je, že spoudta mým kamarádek taky nedává nutrilon, protože to jejich děti zabetonovává.

moravanka
11. dub 2010

od narozeni davame bebu, vubec zadne problemy nemame, denne mame nalozene. ze zacatku jsem davala bebu pre ha, ted mame bebu 2 a spokojenost.