Úprava nočního krmení umělým mlékem v noci na jedno?

hedyna
14. led 2009

Ahoj,
vcera jsem byla u dr. a mame upravit nocni krmeni. Mam 7tydnu kluka - vcera mel 5,5kg a 59 cm. Od narozeni jsme na UM, ze zacatku jsem odstrikavala, ale mela jsem jenom 80ml za cely den - nevytvorilo se me mleko.

Jime po 3 hodinach, 120ml Nutrilonu 1, vecer dostane ve 20 a spi do 2 a pak uz se budi po 3 hodinach a to se zda nasi pani dr., ze uz by mohl vydrzet v noci nejist.
Me se to nejak nezda, ze je jeste maly aby vydrzel nejist celou noc.
Jinak davame cajik, ale ten si cucne mezi kojenim jenom malinko kdyz nemuze zaspat.

Podle tabulek na Nutrilonu jsme v dalsi vahove kategorii 150ml - 5xdenne. Rano jsem mu dala v 6:45 150ml a ted je po 10 a jeci me hlady, takze mu asi pujdu udelat jidlo - ale asi jenom 120, protoze zatim to nevypada, ze bysme jedli po vice hodinach nez po 3.
Diky za radu

andy80
14. led 2009

No, tak já bych dva druhy mléka nemíchala. Taky jsem to dělala dodělat krabici (někdy ani to ne, když nesedělo), načala jsem jinou a jelo se dál. Mléko jsem měnila několikrát. Začínali jsme na Bebě, ale malá chtěla jíst po hodině a nepřibírala, pak jsme přešli na Nutrilon, tam byla taky hladová, ale aspoň začala přibírat, když chtěla jíst po dvou hodinách a začala přibírat zase mooooc rychle dr doporučil Nutrilon Extra, tak jsme přešli na Nutrilon Extra. Když jsme přecházeli na Nutrilon 2 bylo to stejné, dodělala jsem jedničku, dala dvojku, jenže malá začala blinkat, tak jsme zkusili Hami, opět blinkání, tak jsem dala osvědčený Hipp (vyrostl na něm syn) a pohoda, jenže pak nebyl Hipp 2 nikde ve městě k sehnání, tak jsem byla za dr pro radu a ta mi doporučila mléko Babylove z DMka. Prý má stejné složení jako Hipp a je prý skvělé. Tak jsem ho koupila a máme ho dodnes. Ale doktorka mi říkala, že by se dva druhy mléka neměli míchat.

hedyna
autor
15. led 2009

Ahojky holky, diky za rady. Ja jsem prave premyslela, ze bysme presli na HAMI, kdyz je to stejne slozeni - ale stejne mam strach kdyby mel nejaky citlivejsi zaludek tak abych neco nepokazila. Mam totiz strach z toho jak jsem davala Nutrilon Extra, to bylo s krikem a bolenim briska po jidle, ale to byl mnohem mensi. ted uz se vic hybe tak se mu i lip prdikuje. Me se taky zda asi lepsi jedno nahradit jedno mleko zrovna druhym.
To jsem nevedela ze DMmleka jsou takove dobre. Jako DM ma dobre veci pro deti.
Nemate vyzkousenou kosmetiku pro deti z DM? My jsme zatim pouzivali jenom slunecnicovy olej a mydlo Sebamed.

melounek75
15. led 2009

Ahoj, já na DM nedám dopustit, teda na jejich výrobky, používáme od nich snad všechno i na mého prvního syna tzn. plínky Babylove /vyzkoušela jsem Pampers, Huggies a Tesco a DM vyhrálo/ a s kosmetikou jsem taky spokojená, byl od nich dobrý ten šampon na vlásky, hrozně příjemně mi voněl, ale pak jsme dostali od mé sestry šampon Batole, tak ho teď dodělávám a už se těším na Babylove. Také ty ubrousky na zadeček jsou dobrý, měla jsem jednou v říjnu nějaký levný, co jsem dostala od mamky a prcek se mi hned oprudil a na noc dáváme tu zinkovou mast, taková ta bílá, taky jí dělá Babylove. Nemáš náhodou od nich tu slevovou knížku babybonus? Jestli ne, tak se přihlaš na jejich stránkách a oni ti ji pošlou, jsou tam na tyhle výrobky slevy.

hedyna
autor
15. led 2009

Ahoj, knižku mame, zatim jsem kupovala jenom plenky a ubrousky. Tak kosmetiku zkusime taky.

hankky
16. led 2009

Ahojte,
my sme tiez striedali mlieka jedna radost-vsetko na odporucanie lekarky. A tiez sme to robili tak ze som jednoducho presla na nove mlieko, nemiesala som stare a nove. A vsetko je okej, akurat na humanu si musela trosku zvyknut...ochutnat, zatvarit sa kyslo a potom pit 😀

mataaaaa
16. led 2009

mi od 2mesiaca krmime v noci, len obcas. ked sa vnoci zobudi jej dam dudlik a pekne vydrzi do rana spinkat 🙂 len nam zubky troska prekazili spanok. 🙂

missymici
17. únor 2009

petyno: Ahoj, prosím tě, kolik toho dávaš na jednu dávku vypít klukovi? Mi papáme taky bebu, 90ml.Je to dle tabulky na krabičce, ale zdá se mi to málo.Dandulkovi jsou 2 měsíce. Skoro po každém krmení blinká (mám pocit že to je po Bebě, protože bříško ho nebolí), ne hodně ani málo.Ale v noci se mu moc spát nechce. Ted vydrží do 2 rána a pak se mu už nechce spát.Budí se na jídlo pravidělne po 3 hodinách. Jak to děláš?