Voda na sunar - převařujete vodu z kohoutku?

dominikaanovakova
21. únor 2019

Ahoj naminky co používáte na sunar vodu z kohoutku. Předvařujete vodu dopředu? Nebo na každou dávku novou převařenou ? Nebo si předvařite plnou konvici necháte ji v tom a pak jen naléváte do flašky? Jak dlouho vydrží převařená voda pokojové teploty ?

jesterkax
21. únor 2019

@dominikaanovakova ahoj, ja mlíčko připravuju tak, že do lahvičky naliju kojeneckou vodu a doliju trochou vroucí vody. Zkusím na ruku jestli je teplota ok, kdyžtak doladím, a vsypu mlíko. Zaštěrchám a podávám ☺

natysnovec
21. únor 2019

Ahoj koj.vodu si predehreju do termosky co tu mam jen na tu vodu...a kazdej den delam novou...A kdyz se mi nelibi vyleju a udelam novou.Pak naleju do flasky,prasek a pijem😔

natysnovec
21. únor 2019
monika4577
18. dub 2019

taky to tak dělám

kejt29
18. dub 2019

Kazdy den jsem prevarila kohoutkovou a dala do termosky. Pak jen namichala s prevarenou studenou.

saba77
18. dub 2019

@kejt29 ano taky to tak dělám

m.e.l
18. dub 2019

Naleju vodu z kohoutku do flasky, dam na 15-20sekund do mikrovlnky, nasypu mliko a hotovo. Neprevaruji. A u mensiho jsem pouzivala kojeneckou, opet bez prevareni.

zelenaesmolda
18. dub 2019

@dominikaanovakova
prevarim vodu do termosky,cast naliju do lahvicky a pak kdyz jdu delat mliko doleju tou horkou z termosky.

zelenaesmolda
18. dub 2019

@kejt29 delam to uplne stejne
@m.e.l a co bakterie v te vode?

gruyerre
18. dub 2019

Ono dost záleží na věku miminka. Novorozenci nebo pár měsíců starýmu mimču bych dávala jedině převařenou nebo přihřátou kojeneckou. Ale od nějakých 6-8 měsíců bych už jen na sporáku ohřála vodu na teplotu akorát k pití, nalila do flašky a přidala UM.

zelenaesmolda
19. dub 2019

@gruyerre tak ja mam rocni dceru a prevaruju porad

gruyerre
19. dub 2019

@zelenaesmolda Já Sunar nedělám, protože je moje roční dítě kojený, ale vodu k pití z kohoutku mu neprevařuju cca od těch 7 měsíců, takže s UM bych to dělala stejně. Já si totiž myslím, že od doby, co leze a strká do pusy kde co najde, baští písek a uchlastává vodu z vany, to už nemá smysl 😁

zelenaesmolda
19. dub 2019

@gruyerre
tak ja nekojim a v 7m nevedela co to lezeni je,zacala nedavno 🙂