Vzorky UM - kde se dají sehnat?

sissi__
13. pro 2018

Zdravím, dcera dnes osmimesicni je zatím kojena, ale já už jsem vyčerpaná a chci přejít na UM.. Koupila jsem Bebevita, ale páchne a ani dceři nechutná, nevin6co jiného koupit, nemám peníze, tak chci je to co jí fakt bude chutnat. Tímto se dostávám k jádru pudla: dají se někde sehnat vzorky mléka? Děkuji za radu!

nikolaamiminko
13. pro 2018

V DM drogerii mivaji vzorky mlek (pytlik s jednou davkou) mimochodem Babylove je (pry) chutove dobre a je levne 👍 je to jejich znacka a vzorek urcite maji

fly80
13. pro 2018

Já takhle kupovala v lékárně. Malé jsem dávala opravdu jen občas, tak sem nechtěla kupovat celou krabici. Měli snad všechny možné značky. Vyzkoušej Sunar. Ten voněl i chutnal mě 😉

no_title
13. pro 2018

Vím, že mi do toho nic není, ale nechcete kojení aspoň částečně zachovat? Nás to asi před měsícem zachránilo před nemocnicí při hrozné střevní chřipce, kdy pořád zvracel. Nebýt kojení, tak nevím nevím. Nedostala jsem do něj nic krom MM. čaj, vodu, všecko ostatní zvracel.

tynka9
13. pro 2018

V dm jsem kupovala hami, hipp a nutrilon

Já když sháněla, nesehnala jsem nic 😂 koupila jsem sunar oranžový a dobrý 😉☺️

eflerovapetra
14. pro 2018

Určitě mohu doporučit babylove z DMka... malýmu moc chutná, dobře kaká, prdí ...a za noc se mi budu jen 2x zatím 😅... krabice (500g) stojí 109kc takže úplná paráda, zkoušela jsem i HiPP,ale malýmu dělá neplechu s bříškem,tak jsme přešli na tohle ☺️☺️