Z HA mléka na normální. Zkoušeli jste to?

alishia
14. lis 2008

Ahoj,

chci se zeptat, jestli je tady maminka, ktera svemu miminku prestala davat ha mleko? Jsem alergicka, muj muz ne. Malemu je 6 mesicu. Kdy ste mlicko zmenily? A jak na to reagovala vase miminka? jak se pozna, ze je hypoalergenni mleko nutne?

junovka
15. lis 2008

ked dieta ma dostat alergiu, a to kedykolvek, tak mu nepomozu ani HA mlieka, nakolko tie alergeny ma uz davno v sebe, ...je len otazka casu, kedy prepuknu...ak prepuknu. 😒

andy80
15. lis 2008

junovka: naprostý souhlas

alishia
autor
22. bře 2009

ahojky,

obnovuji tema🙂 ted sem koukala jestli je hipp3 ha a neni. na strankach hipp se pise, ze se ma podavat bud dal 2ha nebo prejit na hipp 3 (bez ha) po uk. 9.mesici. tp je docela zvlastni, co?

kar.la
22. bře 2009

Alishia, ony pokud vím, tak všechny HA mléka jsou jen do 2 😒
Jinak tedy k přechodu, nám se alergie na BKM projevila i přes HA mléko, takže dávám Nutrilon Allergy care a to je taky jen 1,2 takže malá má 20měs. a pije 2. No a nechápu to. Snad musí počítat výrobci s tím,že děti,které mají alergii na BKM hned tak na normální mléko nepřejsou a prostě 3 se nedělá...

roana
22. bře 2009

Jo, to mi taky není jasný, proč není N.Allergy care 3, pijem zatím jen 2ku, ale pak dál nevím. Asi jak kar.la píše, furt pít 2, že?

ejusa
22. bře 2009

Ahojte,nas maly este v porodnici dostal nutrilon Ha ale doteraz z neho stale grckal..tak tuto stredu sme presli na nutrilon AR a este len to bolo..mal tri dni hnacky,este aj dnes ho prehnalo a nepapa poriadne nic,,ar sme museli vysadit,sami od seba,kedze je vikend a a nemame ist ako k nasej doktorke,a davame mu ha zas,ale grcka..tak ja neviem co ma pit..mozu tie hnacky suvisiet s tou zmenou mlieka?To ar mu asi zatazovala zaludok,lebo az tak vzdychal,ked dopapal..

alishia
autor
22. bře 2009

ejusa: tak ar je zahustene spis by melo hrozit to ze se nebude moct vykakat nez ze bude mit hnacku. Radeji zitra za doktorkou zajdi, at mas klid. a co zkusit prejit na jine Ha mleko? nebo zkusit nutrilon comfort? ja bych treba zkusila jinou znacku, my sme strasne spokojeny s hipp ha. Nutrilon, beba ani sunar nam nevyhovoval.

andy80
22. bře 2009

ejusa: prostě malému to mlíčko nesedí. Budeš muset asi vyzkoušet jné druhy mlíčka. My jsme vyzkoušeli asi 5 druhů než nám sedlo. U syna to bylo to samé.

alishia
autor
22. bře 2009

presne jako pise andy,k taky sme vyzkouseli vsechno mozny, BEBA katastrofa, nutrilon nic moc, prdiky, bolesti briska a to i po comfortu, sunar nemohl se vykakat. proste zkouset.

ejusa
22. bře 2009

U doktorky sme boli,ona tiez vravi ze z mlieka by to nemalo byt..ale ked tie hnacky ma len odvtedy..davali sme hylak..uz kaka menejmdva ndnui do kazdej plienky..dnes menej..zatial..doktorka este spominala Nutriton?

ejusa
22. bře 2009

Ale to musim vzdy prebrat s doktorkou ze ked chcem zmenit mlieko?Ved teraz zas papa ha,tiez nic moc,ako vravite,len sa sili,akoby ho brusko bolelo..tak zajtra sa spytam co vlastne davat..nechcem ho trapit..

alishia
autor
22. bře 2009

ja sem to s ni resila jen jednou a pak sem to zkousela sama, prece kvuli tomu nebudu porad litat k doktorce, ona ta mleka sou vsechna dobra. takze nevidim duvod proc to nezkouset. Uvidis ze narazis na nejake ktere bude vyhovovat vic nez nutrilon. ja se ze zacatku strasne bala axperimentovat, a ted uz bych se toho nebala vubec....zbytecne dlouho sem ho trapila na bebe a pak na nutrilonu, asi do 3 mesice, pak sem zkusila sunar ten neprosel a pak hipp a od te doby mame spokojene mimco🙂

ejusa
22. bře 2009

Vdaka,aj my budeme musiet inu znacku asi vyskusat..teraz nam iste aj dost schudol,ze?Ked tri dni hnackoval... 😲

alishia
autor
22. bře 2009

ejusa: porad se s doktorkou a kdyz ti rekne at zustanes na nutrosi, tak se porad muzes rozhodnout sama, jakou znacku budes svymu miminku davat.

andy80
22. bře 2009

alishia: jj to znám. Jiříka jsem měla na Hippu a fakt jsem ho kupovala jen v lékárně. Teď máme Baby Love a to mají zase jen v DM, takže když jedu k našim tak si musím nakoupit do zásoby.

alishia
autor
23. bře 2009

andy: my zas nakupujeme v hradci kralove zasoby v kauflandu kdyz tam jedem na navstevu za pribuznyma.) koukam ze je to vsude stejny🙂 u nas v lekarne hipp ha vubec nemaji, vzdycky mi to objednavali, ale meli to tam prave jeste o 100,- drazsi nez v kauflandu, tak proto nakup v hradci. v praze je to porad vybrany. nechapu proc ten ha hipp nedavaji i do drogosek, kdyz tam davaji obyc. hipp mleka. proc ste presli na baby love?

norik1
23. bře 2009

HA mleko 3 existuje Nutrilon, ale ako vravi Alish asi moc Nutrilon eee... my sme presli v 8.mesiaci z HA na normalne mlieko, a v pohode, len to treba miesat a prechadzat postupne. Maly je tiez potencionalny alergik, ale ziatial mu normalny Nutros robi dobre, tak uz HA nepije... tiez treba skusat 🙂
Alish a uz papate jogurty a podobne kyslomliecne vyrobky?

evikuu
23. bře 2009

Ahoj my už jsme měsíc z beby HA pryč a jsme na HERU a velká spokojenost,k bebě jsem dávala i probiotické kapky kvůli prdíkům a toto mlíčko nám sedí.

beruska24.9.
14. kvě 2010

Má někdo zkušenost s ha mlíčkem, zařazením jogurtu do jídelníčku dítka a následného přechodu na normální UM???

beruska24.9.
14. kvě 2010

Nikdo???

smajli
14. kvě 2010

beruska... my sme pred mesiacom presli z Beby HA 1 na obycajnu Bebu 1 a teraz mame Bebu 2,tiez obycajnu.... ale jogurt este neskusame... ale nemali sme problem... prechadzali sme postupne,kazdy den sme pridavali jednu davku novej Beby... prvy den rano nova Beba a dalsie mliecka cez den povodne... a tak...

kalo
14. kvě 2010

berus: zkušenost mám dobrou. Dcera pila cca.7měsíců Nutrilon Ha /+ moje kojení /....Jednou jsem zkusila koupit krabici Nutrilonu obyč.a nic se nestalo 🙂 Žádné bolení, žádný průjem...Prostě už měla to bříško vyzrálé. Asi 1-2 měsíce na to, jsme už zařadily bílý jogurt...Ten mi však blinkala. Tak jsem jí dávala třeba jen 2 lžičky, aby si na to pomalu zvykala a zvyšovala jí dávky, až třeba za měsíc zblajzla celý kelímek 🙂 Trvalo to déle, ale už není žádný problém a jí naprosto vše a normálně....

sakura77
15. kvě 2010

ahojte,aj my prave prechadzame z Ha na klasicke,tiez davam postupne,zatial vyzera ze uz to zvladne,prvy pokus po druhom ukonecnom mesiaci dopadol katastrofalne,ale vraj z toho babatka "vyrastu" tak snad to uz bude ok...
berus,ja by som najprv vyskusala ten prechod na mliecko a ak to bude ok,tak potom az jogurt 😉

lenocka84
15. kvě 2010

sakura mozem sa opytat od kedy si davala UM?
dakujem

beruska24.9.
15. kvě 2010

smajli - kvůli čemu jste měli ha mlíčko??
4m. jsem kojila, pak jsme přecházeli na sunar a protože jsem Dr. říkala, že jsem musela vypustit rýži (malá blinkala po kojení pořád, když jsem snědla rýži vyloženě blila) tak mi Dr. řekla, že dávat ha mlíčko.

beruska24.9.
15. kvě 2010

kalo - a ten jogurt jsi zkoušela dávat každý den po trošce nebo jednou za pár dní??

beruska24.9.
15. kvě 2010

sakura - určitě budu zkoušet postupně. Jsem ráda, že jste se ozvaly (všechny).
Dr. mi řekla, že jogurt můžeme, jen mě zmátlo, že u ha mlíčka se nesmí dávat další mléčná bílkovina. Tak proto mě zajímalo, zda má někdo zkušenost právě s přechodem na normální UM.

sakura77
16. kvě 2010

lenocka,my uz z porodnice bohuzial..... ☹

moravanka
16. kvě 2010

ja jsem davala bebu pre ha, davali to i v porodnici. na normalni bebu jsme presly zaroven s prikrmama v pul roce.

achina
17. kvě 2010

Ahoj, ja davala do ukonceneho 8. mesice HA a kdyz jsem zacala davat jogurty, tak jsem presla na normalni mleko. Davam Bebu a kazdy den malemu jogurt Hollandia. Nemame zaplatpanbuh vubec zadne problemy.