Z jakých pítek a lahviček dáváte dětem umělý m. a čaj?

brisalek
10. bře 2011

Ahoj chtela bych se zeptat z jakych pitek a lahvicek davate detem UM a caj. Samozrejme umi pit z hrnecku,ale vecer pred spanim pije sunar a kdyz jsem venku nebo v aute tak pije z flasky. Mame baby nova lahev na caj dudlik na mleko(pro vek 3-24 mesicu ) a na mleko dudlik na kasi(3-24 mesicu), ale vecer pije sunar i vic jak 10 minut nez vypije 200ml.
Dlouho(od asi 9 az do 12 mesicu) neumela z niceho vubec pit , vyzkouseli jsme vsechny pitka co existuji..... Pak zabrala ta lahev baby nova a tu ma doted. Z netekoucich hrnecku od Aventu ji to moc nejde ani ted nebo mam spis dojem , ze ji to nebavi🙂, ale mame asi jen ten pro 12 mesicu , mozna maji jeste vetsi dirky??. Tak se ptam na radu, nechci zase kupovat tisc druhu🙂. Nevadi mi, ze ma flasku. Z hrnecku pit umi a v lete se urcite nauci i sama(az mi nebude vadit, ze je cela polita). Jde mi jen o to, ze ji to pomalu tece🙂.
Mate pro deti treba brcka?? Nebo takove ty uzavery jako treba na lahvi od Kubika....?

sichatka
10. bře 2011

@brisalek - my večer také pijeme mléko z lahve. Udělala jsem tam větší dírku nůžkami a mléko v pohodě teče. Z hrnečků Avent také odmítají pít.

brisalek
autor
10. bře 2011

@sichatka to me taky napadlo, ale kdyz ta baby nova ma diry na boku ne na vrsku te savicky. A na te na kasi je jako takovy kriz tak mi prijde divne to jeste roztrihavat, ale asi to zkusim🙂.

sichatka
10. bře 2011

@brisalek- střihni to, nám tím otvorem projde malíček.

mamkamarketa
10. bře 2011

@sichatka my teda mame na mliko avent lahev, tece dobre. syn (27m) z ni vecer pije sunar a uplne v poho. pres den ma piti v lahvi od kubik waterrr.
jinak sme meli lahev s brckem od mothercare a DM a uprimne nic-moc. nekapaly,ale tekly....

prezdivkos
10. bře 2011

Tak my taky vyzkoušeli spoustu nekapacích hrnečků, Avent nás také nebaví, do většiny jen kousala, takže ted jako mamkamarketa pijeme z lahve od kubík waterr, pravidelně vyměnujeme a je to nejlepší. Brčko také občas využíváme. Z hrnečku by malá ještě normálně sama nevypila skoro nic.. Na mléko máme klasickou lahev a mléko pije i 20min. a nijak to neřeším, spíš si říkám, že mám chvíli klid..Snad to na zubech nezanechá škody 😉

klarka1
11. bře 2011

UM dáváme ráno po probuzení z klasické lahve (Avent) Pití jako takové, my pijeme čitou vodu, buď z bračka, nebo z lahve od Kubík watter a a podobných, kde je v pítku ta membrána, takže nic nevylije 😉

crca
11. bře 2011

UM mě pijou z Aventu se 4kovým dudlem a čaj mají v Mam hrnečcích s pítkem,ale máme i od Kubíka ty flašky jak už tu bylo zmíněno a nejradši pijou z normálního hrnečku 😉 Ale u toho musím asistovat,jelikož mají přelévací mánii 😀