Z Nutrilonu na Sunar a zpět. Vadí to?

ssarka
19. pro 2010

holky přešla jsem z nutrilonu na sunar a chci jít zpět nevadí to máme ho jen 14 dní a nevyhovuje malej v noci co 2 hod.vzhůru kakat nemůže jak to má tuhý a bez trubky by se asi nevykakak.

majatob
19. pro 2010

@ssarka ja myslim, ze nevadi, my jsme taky par znacek vystridali docela rychle za sebou a v pohode 🙂 muzu se zeptat proc jsi menila mlicko? Nasi male nejvic sedlo Babylove z DM, z ostatnich bud blinkala nebo mela zacpu 😝

ssarka
autor
19. pro 2010

@majatob no taky zácpa někdo mi radil že sunar je dobrý a nic hrůza

majatob
19. pro 2010

@ssarka a zkusit jeste jiny at se netrapi nechces? Beatce sedlo asi az 4. nebo 5. mlicko... 🙂

ssarka
autor
19. pro 2010

@majatob no bud zpět ten nutroš ale taky to nebyla žádná sláva nebo hami nevím no.

marketa137
19. pro 2010

@ssarka my měnili do 6m skoro pořád, ejlíp mu sedla beba a Hami, mlíko z DM blinkal obloukem a z Rossmannu měl zase zácpu. ted už pije jakékoliv. Z Nutrilonu koliky a po Sunaru zácpu a pak ěnjak od příkrmů už to bylo ok. nebo zkus Nutrilon Comfort, ten je na bříško super 🙂

romana29
19. pro 2010

určitě vyměnit, pokud nevyhovuje.
my byli v porodnici na Bebě, když jsme z ní odjížděli, tak ve třech lékárnách neměli, tak jsem koupila Nutrilon a půlku jsme vyhodili - malá se nemohla vykakat a tak jsme se vrátili k Bebě 🙂

el267
19. pro 2010

Já bych určitě vyměnila. Jak tady píšou některé maminky, hodně je v oblibě právě ta Beba, kvůli kakání.
Nám vyhovovalo Hami, i to z DM pila, ale řekla bych , že se hůř rozpouštělo. A nejvíc malé chutnal právě Sunar.
Každému vyhovuje něco jiného. 😉

ssarka
autor
19. pro 2010

Asi zkusím tu bebu sensitiv my měly problémy už od mala s kolikami ted bude mít skoro 7 měs.a pořádně ho stejně neslýším prdět 😢

kjajule
19. pro 2010

My taky vyzkoušeli víc mlíček než nám sedlo...nejdřív bebu tu mi doporučovali ale malýmu se špatně kakalo pak nutrilon comfort a to byla ještě vetší hrůza to měl šílenou zácpu, nakonec jsme zkusili nutrilon a ten nám vyhovoval nejvíce, určitě bych mlíčko vyměnila a zkusila jiné když vám nevyhovuje, každýmu miminku sedí jiné mlíčko, myslím že jich je na trhu celkem dost (ještěže tak 🙂 ) A pokud sunar nesedí tak vyměnit 😉
My jsme v 18měs. vyzkoušeli ještě nestle bifidus a ted nedávno nový sunar nutradefense a s těmahle třema jsme spokojení já už ted mlíčka obměnuju aby nepil pořád to samé... 🙂

miarosa
20. pro 2010

My to od 5 měsíce vyzkoušeli taky spoustu, Nutrilon dobrej, ale měl po něm hlad, po Sunaru zase nekakal ani neprděl, ale Beba je fakt nejlepší, krásně po ní tráví a přitom má dost. Teď nás spíš trápí kašičky. Jak dám jednou na noc kaši tak zas 2 - 3 dny nekakáme a jen tlačíme, šílený.

beruskaveruska
20. pro 2010

ahoj já dávám UM teprve 14dní a už máme teda 4 krabici a každou jinou a malé to jednak vůbec nevadí ty změny hlavně, když to teče a s kakáním nemáme problém vůbec. Začala jsem sunarem complex, pak sunar nutradefence, DM bio babylove a mám tu ještě beba a můžu říct, že by mě ani nenapadlo, že by jí to mohlo dělat problémy. Akorát my začínali kaší a to nekakala jeden den jinak my i vícekrát denně už od miminka. Nutrilon mi smrdí takže jsem ho ani nekupovala, ale ten nový sunar jí jel snad nejlíp, ale je dost drahej.Vím, že doporučují i nějakej Nutroš přímo proti blinkání 🙂