Z Nutrilonu na Sunar. Jak mám dávkovat?

larou.en
29. srp 2008

Ahoj maminky, měla bych takovou otázečku - malý je od tří měsíců na UM - a to Nutrilonu, teď mu byly čtyři měsíce, v noci se stále budí na jídlo (což by podle doktorky již neměl) a má obrovský hlad. Chtěla bych proto přestoupit a vyzkoušet Sunar, ale byla jsem zvyklá u Nutrilonu na vyznačené dávkování, což u Sunaru 2 není. Jak mám tedy dávkovat? Mám v tom trochu zmatek... Kdybych to měla brát podle malého a na základě něj dávkovat, tak bych ho jedině předávkovala - jelikož je veliký jedlík - takže tak to asi nepůjde 😅 Jak jste to prosím dělaly Vy? Předem děkuji. PS: budí se Vám taktéž děti co jsou na UM v noci na jídlo?

babulik22
5. zář 2008

tak to je ine.myslela som,ze to len teraz zacal strajkovat 🙂
ale dokina vtedy tej kamoske povedala,ze nevadi ked uz nechce vela mliecka.da sa to nahradit jogurtom,syrom,kasou.a tvoj maly ma uz 10mesiacov takze vsetko stoho moze 😉
to ti neradim,len minule som pocula v poradni jednu mamicku jak hovori doktorke,ze malej 11mesacnej dava pit kravske mlieko,lebo ze ine jej nechuti,len to.doktorka jej to vyhovarala,ze tam nieje tolko vitaminov ako v umelom.takze niektore mamicky to riesia rozne.ale ja osobne by som tiez este kravske nedavala.