Z Nutrilonu na Sunar. Je lepší?

janette.j
23. led 2010

Ahojda chtěla bych se zeptat spousta maminek kolem mě těd přesedlávají z Nutrilonu na Sunar????I přesto že jim Nutrilon vyhovuje,prý je sunar levnější a lepší.....chtěla bych znát Váš názor.Nám doporučila naše mudr Nutrilon,že prý je nejlepší.My ho máme od 6 měs a vše je vpoho a vubec jsem nepřemýšlela o změně když nám vyhovuje. 🙂

helene
12. bře 2010

Ahojky, připojuju se, doktorka nám taky předepsala Nutrilon a dokonce HA, přesto, že malá nemá dispozice k alerigiím. Kojila jsem asi tak 2 měsíce, ale přikrmovala jsem téměř od narození. Ted malá pije už 180 ml po dvou hodinách denně. Zkusila jsem jí dát Sunar 0+ a nezvrací po něm a řekla bych, že jí i víc zasytí než vodnatej Nutrilon. Řekla bych, že ho předepisujou kvůli bussinesu Nutrilonu. Nyní kupujem JEN Sunar, hlavně po akcích, kde stojí polovinu než Nutrilon. Měsíčně dám za Sunar cca 2000 Kč, za Nutrilon bych dala cca 4500 Kč, nevím, kde bych na to z mateřský vzala... Nebojte se vyzkoušet i ostatní, pokud bude miminku vyhovovat, tak na to přejdete. Doktorce samo nic říct nesmíte, dostaly byste "za uši"... 😉

pavlusa01
3. únor 2014

Nemůže nikdy nikdo napsat přesně,které mléko je lepší,protože každá maminka má svoje zkušenosti a každému miminku chutná a sedne něco jiného....Ale já mám právě skvělé zkušenosti se Sunarem Complex,začala sem ho dávat od páteho měsíce a malé chutná a jediné co měním je podle věku číslováni sunaru...Cena není tak vysoká,dostupný je i ve vice příchutí,krásně rozpouští,hezky voní a jako jediné mlíčko obasahuje mléčný tuk, tak proto chutná jako mléko... 🙂

delfina2209
7. únor 2014

Pokud Vám vyhovuje nutrilon, nepřecházela bych. A to jen z toho důvodu, že to lékaři nedoporučují, aby se mléka střídala. Když by jste se rozhodla přejít tak pomalu. Jinak my baštíme tedy sunar a z naší strany velká spokojenost. Je především chutnější, má i různé příchutě a z finanční stránky to velmi potěší.