Zácpa po umělém mléku, které UM tento problém vyřeší?

lenus202
24. dub 2014

Holky prosím o pomoc...našemu drobečkovi je měsíc a od začátku je na UM, zkusila jsem Nutrilon, ale po tom blinkal a měl zácpu, tak jsem na rady kamarádek vyzkoušela Sunar Premium- první dny v pohodě, ale pak měl taky zácpu, zkusila jsem ještě Babylove, ale ten samý problém...máte zkušenost s nějakým UM, který by vyřešil náš problém? Dávám i fenyklový čajík, prdí si, ale stolici každý den nemá, doktorka mi říkala, že by měl mít každý den, tak já fakt nevim...

lv
24. dub 2014

Stolice u nekojenych klidné muže den dva vynechat, pokud nemá tuhou stolici, není to nejspíš zácpa. Každopádně pridajte nějaká probiotika,třeba Laktobacilky Swiss se sypou do mlika primo.

lenus202
autor
24. dub 2014

@lv Právě, že tuhou stolici má a když teda vytlačí tu konzistenci modelíny a otřu ho, tak teprve potom se vykadí, ale taky je to hustší...dáváme i probiotika, máme kapičky BioGaia

lv
24. dub 2014

@lenus202 aha, tak to budete muset holt zkoušet mliko za mlikem, které miminku sedne. A když tak myslím Lactuloza z lékárny, ale nevím od jakého je věku.

lenus202
autor
24. dub 2014

@lv dnes jsem koupila Beba comfort, prý je to na změkčení stolice a ještě je Nutrilon Comfort, tak uvidíme co a jak bude 😉

kamik246
24. dub 2014

Můj malý měl zácpu po Nutrilonu, kupujeme Hipp bio combiotic a nemohu si ho vynachválit. Už máme pokračovací mléko 2. a neměnila bych. Sice je trochu dražší, ale od té doby co ho pijeme, tak nevím co je zácpa nebo bolení bříška🙂

helcenka
25. dub 2014

@lenus202 - po Nutrilonu měla malá taky zácpu, přešla jsem na Hami a kakání se upravilo.

paracka
25. dub 2014

Maly mel z nutrilonu zacpu a po sunaru complex kakal ob den. Co je na prikrmu kaka kazdy den 🙂

lutsousek
25. dub 2014

Budete muset zkoušet a zkoušet, dokud prckovi některé nesedne. Co dítě, to úplně jiná snášenlivost. Naše nesnesla Nutrilon Comfort, natož normální- zvracení, po Hippu Bio Combiotik měla takové zácpy, že jsem brečela s ní, Hami jí nechutnalo, Sunar taky ne. Když jsem koupila Babylove, tak přestala zvracet, trávení na jedničku a já si oddechla. 🙂 Takže opravdu záleží na konkrétním dítěti- co sedne jednomu, dělá zle druhému.

lenus202
autor
4. kvě 2014

Nakonec pomohl Nutrilon Comfort a ted máme Bio Babylove a spokojenost 🙂

brsh
4. kvě 2014

Malá má Sunar Premium a kákoší dvakrát denně, po Bebě HA taky kadila normálně, po Nutrilonu taky ..........my zase blindíme ☹ si člověk nevybere. Ale na zácpu by mohl pomoct spíš heřmánkový čajík, ten by měl projmout trošku. Zkuste 🙂

prcek91
4. kvě 2014

nám pomohl hipp bio combiotic a super začala kakat okamžitě co sjme ho nasadili..

majdalenka87
5. kvě 2014

@lenus202 My máme super zkušenosti s Hami Citlivé bříško, nejenže krásně pomohlo, ale je i cenově dostupné a doporučuje ho Česká pediatrická společnost, takže máš záruku kvality. Vím i od ostatních maminek, že jsou s tímto mlíčkem spokojené, Hami je super mlíčo