Záměna hypoalergenního mléka za normální, co teď?

penny1007
20. kvě 2015

dobrý den maminky, jsem zoufalá,mám doma 2.měsíčního chlapečka, já mám atopický exem ,už nekojím, mlíčko mi ubívalo až se ztratilo téměř uplně. takže je plně na UM. ale teď můj problém, Dr. mi doporučila Nutrilon HA který jsem používala ale zdálo se mi že má po něm malý hlad, na doporučení svých známích maminek jsem koupila sunar, chtěla jsem opět hypoalergení řadu šla jsem do lékárny a přímo lékárnice se zeptala jestli Sunar premium 1 je také hypoalergení bylo mi řečeno že Ano. ať koupím tenhle a podala mi krabici.. v klidu jsem ho koupila a malému nasadila, žádné problémy nejsou vypadá že mu chutná,žádné flíčky nemá používám ho již 4 dny až te´d jsem začala pátrat a od výrobce mi bylo řečeno že sunar premium 1 hypoalergení není. co teď mám hledat rychle hypoalergení sunar? nebo jak by jste to řešili?

lu777
20. kvě 2015

pokud malý nemá potíže, tak bych asi nepanikařila (pokud nemá nějakou těžkou alergii tak mu asi pár dní na normálním UM neublíží), ale zkusila bych zavolat doktorce co si o tom myslí...

znám ale i případ, kdy maminka měla ekzém, dítě mělo ekzém a když se přestalo dařit kojení, tak dítě přešlo na normální UM a ekzém se během měsíce vytratil... někdy je to složitější, proto zůstaň v klidu a poraď se s doktorkou...

jinak na krabici musí být vždycky jasně napsáno hned v názvu, že je hypoalergenní (HA)....

katka_mel
20. kvě 2015

Pokud jsi neshledala žádnou reakci, tak bych mléko klidně dávala dál. Zřejmě na to alergii nemá. 🙂