Zapnutá ohřívačka přes celou noc. Děláte to někdo?

vefa
4. črc 2008

Ahojky, jaké máte názory na zaplou ohřívačku přes celou noc- samozřejmě je v ní láhev s mlékem...?děláte to někdo?

bramburka
4. črc 2008

bych to nedělala, no mozna kdyby tam bylo dost vody, ale bala bych se asi.... navic mi laktační poradkyně rekla, ze 2 hodiny max - pak se v tom teplým mliku množí bakterie.

lendy1
4. črc 2008

ta to bych teda nedělala z toho důvodu jak píše bramburka. Co koupit termosku a do ní dát převeřenou vodu akorát teplou, do zásobníku na mlíčko si připravit dávky a pak to jen smíchat v lahvi? Je to hned a mlíčko je čerstvé 😉

vefa
autor
4. črc 2008

No právě se mi to taky nezdá, moje švagrová to tak dělá a prý se tomu mlíku nic nestane, když ho udržuje pořád teplé 😒

bramburka
4. črc 2008

stane se mín, nez kdyz se ochladí a pak oteplý, ale stejně, čerstvé je lepší. Ohřívá tak MM nebo UM? Jestli UM, tak je to podle mě uplně zbytečný, ani nemusí dělat obštrukce s termoskou, stačí nalít vodu do lahvičky a ohřát v rychlovarce nebo v mikrovlnce a nasypat a nemyslim, ze by to bylo ztráta času, nebo pak nechat v ohřívače jen tu vodu. Pokus MM, tak teda po 10 hodinách v teple bych tomu mliku moc nevěřila.

vefa
autor
4. črc 2008

dělá to s UM, ale stejně nevím....

beruska1979
6. črc 2008

holky,

mam asi blbou otazku, ale jak pripravujete UM? Ja zatim davam kasicku vecer a to tak, ze prevaruju vodu v rychlovarny konvici, naleju do flasky, nasypu UM a kasi. Akorat pak musim vzdycky cekat, az mlicko vychladne a neumim si predstavit, ze bych cekala pul hodiny v noci, az vychladne. Jak to delate vy?

natalie77
6. črc 2008

Ahoj, já mám připravenou převařenou vodu, když jdu v noci nebo k ránu dělat mlíko, tak to jen ohřeju, naliju do láhve, přidám Sunar a je to hotové 😉 .
ALe už převařovat nebudu, jen to mám nějak zažité...mám ho pořád za mimino 😉

beruska1979
7. črc 2008

a ohrivas v mikrovlnce?