Závadný Nutrilon, víte o tom někdo něco?

estella1
21. kvě 2009

Zdravím všechny maminky, zaslechla jsem něco o tom, že snad nějaké dítě skončilo v nemocnici po Nutrilonu? Není to nějaká fáma? Víte o tom někdo něco?

mousunek
21. kvě 2009

mohlo mit alergii, ale asi ne po nutrilonu jako treba na neco z lahve si myslim

veruska007
22. kvě 2009

Ja slysela, ze tam byly nejake zelene kousky v krabici. Dite melo zazivaci problemy, ale uz je ok.

holly1
22. kvě 2009

byla to kaše nutrilon, ne mléko

estella1
autor
22. kvě 2009

Díky za odkaz na článek, je to opravdu "zajímavé" počtení. Takže dál zústávám věrná Bebě a kaším od Nestlé.

mousunek
22. kvě 2009

estella1 - vzdyt ten nutrilon je zbytecne predrazenej, davaji na nej reklamu vsichni s nim maji smlouvu a pak si dovoleji takovy PR***ER no ja zasnu

verzel
23. kvě 2009

estella1 - plně souhlasím s mousunek. Naše paní doktorka nám cpala Nutrilon HA ( alergii nikdo v rodině nemá ), zkusili jsme ho a malá po něm blinkala, tak jsme jí dávali normální nutrilon a jedla ho bez problémů. A pak najednou ze dne na den mi ho odmítala, kroutila se jak paragraf a plakala jakmile viděla flašku. Nakonec se jí ani nedivím, když jsem to mlíčko vylévala, tak strašně smrdělo, jak zkažené, takový nahořklý puch. Prošlé nebylo, to kontroluju. Tak jsme přešli na sunar a vše se zlepšilo.
Ten pořad byl v reportérech a najdeš ho určitě v archivu programů na čt. Doporučuju vidět, už bych nutrilon nikdy víc nekoupila. Inu, ne nadarmo se Česku říká potravinová stoka evropy, zřejmě si výrobci myslí, že nám, pro ně obyvatelům východního bloku, stačí podprůměrná kvalita. Po tomto pořadu jsem ve výrobce nutrilonu ztratila důvěru, byla to ostuda.

misa.cekatelka
23. kvě 2009

Tak o tom případu něco málo vím.Jsem z Třebíče a stalo se to kamarádce mé švagrové.Nevím přesně,ale prý to bylo nějakýma špatně vyčištěnýma trubkama v té firmě.Malá skončila na JIPce.

safron
25. kvě 2009

Nechci se zastavat firem, ale je treba pocitat se vsim, ze se muze stat leccos, prece jen nikdo neni neomylny, ty stroje v tovarne obsluhuji lidi atd...Nemyslim si, ze by hned tim byl Nutrilon spatny nebo ze by to snad Nutricia udelala schvalne... 😠
Nase holcicka pije Nutrilon Allergy care, spotrebuje plechovku za 3 dny - cena jedne plechovky je 219 Kc...taky bych mohla nadavat, ze je to predrazene, ale nenadavam, neda se nic jineho delat. 😒

beruska2x
25. kvě 2009

taky si myslim ze je to zbytecne nafouknuta bubliny, jeden spatny pripad proti XXXX spokojenym, my mame Nutrilon od 6 tydnu a jen spokojenost...

verzel.. nahorkla chut je vinou bilkoviny ktera se stepi jinak nez klasicka, ktery vadi prave alergikum, je to schvalne a ne vada 😉 poinformuj se u lekarky nabo na infolince..

kristi
25. kvě 2009

takhle, ja nevim jak zbytek, ale ja si vzdycky kase i mliko presypavala do jine nadoby- pruhledne, abych videla, jeslti v tom neni nakej bordel

misa.cekatelka
25. kvě 2009

Souhlasím s tím,že firma nutrilon je seriozni a opravdu můžou přehánět,ale když se vžiju do role maminky,která má holčičku na JIPce,taky bych to asi nafukovala 😒

jabber
25. kvě 2009

Já taky souhlasím, že je to jeden případ z tisíců spokojených. Ale v té kauze jde hlavně o přístup k celé věci jak Nutricie, tak hygienické stanice, která ten vzorek dostala k rozboru a i policajtů. Všichni buď uplacení anebo si proti velké firmě prostě nic nedovolí, tak kde to jako jsme? Mrkněte se na ty reportéry ČT, tady to je http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/209452801... 😅 Všimněte si výrazu v obličeji tiskové mluvčí policie, který hovoří za vše 🙄 A toho zástupce Nutricie bych profackovala rovnou 😝 😎 Oni ani nestáhli zbytek kaší ze stejné várky 🙄

mousunek
25. kvě 2009

misa.cekatelka - myslim si ze tohle neni nafukovani.
Kdyz chteji byt seriozni firma museji podobnym vecem predchazet a predvidat ze by se neco takoveho mohlo stat, tim spise ze maji vsede smlouvy s lekari s porodnicemi atd... Kazdopadne je to zanedbani od spolecnosti nutrilon a osobne bych si to take pro sebe nenechala, je to jejich spatna reklama, at uz udrzbaru, nebo vedeni ktere za podobne problemy ruci...
Mit predrazene vyrobky a jeste skodlive zdravi to uz je dost prehnane 🙄 😠 😒

beruska2x
25. kvě 2009

tak predrazenost je vec osobniho nazoru, pro nekoho ano, pro jineho normal, fin. moznosti ma kazdy jine... Hami taky stahovali vyzivky.. proste se stat muze navic 1 krabice kase je opravdu nahoda a ne spatna firma.. predvidat muzou ale zabranit.. myslim ze je to opravdu z komara velblouda..

beruska2x
25. kvě 2009

me osobne mnohem vic vadi veci jako jedovate hracky, nebezpecne kocarky a kola atd.. veci ktere se umyslne prodavaji ve velkem a skodi detem.. to je problem...