Získejte zdarma Nutrilon Profutura

andrea_nutrilon
25. lis 2014

Kreativitě se meze nekladou. Nejoriginálnější fotografie Vašeho děťátka s mlékem Nutrilon Profutura odměníme! Soutěž trvá po celé dva týdny (tj. do 7. 12. 2014 do půlnoci), během nichž nám můžete zasílat Vaše nápadité fotografie. Hrajeme o 15 balíčků Nutrilon Profutura (vždy kombinace kaše Nutrilon Profutura krupicová s banánem a meruňkou 6+ a jednoho mléka Nutrilon 2,3,4 Profutura dle vlastního výběru). Jména výherců budou zveřejněna do 5 dnů od ukončení soutěže. Stačí uveřejnit Vaše fotografie pod zadání této soutěže! Těšíme se na vaše příspěvky!

petracig
25. lis 2014

Není to sice poznat, ale nutrilon to je 😀

hohe
25. lis 2014

Když ji budu pořádně držet, tak mi s tím neuteče...

veri0007
25. lis 2014

Zítra slavím 8 týdnů na tomto světě a už teď vím že po mamince a tatínkovi nejvíc miluju své mlíčko 🙂

veri0007
25. lis 2014

a teď jinak a lépe😀
Zítra slavím 8 týdnů na tomto světě a už teď vím že po mamince a tatínkovi nejvíc miluju své mlíčko 🙂

1hoblinka
25. lis 2014

Ranní pohodička u nutrilonu

letitko
25. lis 2014

Krmi cela rodina :0)

pavlinakrcalov
25. lis 2014

Narodil jsem
drive nez bylo planovano,pres vsechny pocatecni tezkosti,kdy jsme museli byt s maminkou od sebe...se vse urovnalo a ikdyz mamince neslo kojeni,Nutrilon nam vypomohl k navazsni neskutecneho pouta,ktere jak doufam vydrzi po cely zivot...Mlicko Nutrilon piji dvakrat denne a muj mladsi bracha-devet medicu take😊

sarinka
26. lis 2014

Jde na dračku 🙂

sarinka
26. lis 2014

..a to doslova 🙂

xsifa
26. lis 2014

Náš Kubíček ve dvou měsících baští Nutrilon raděj sám :D

ivetkamaminka007
26. lis 2014

Nutrilon je nejen supr mléčko,ale také skvělá hra 🙂

janulina90
27. lis 2014

Náš suverén 🙂 Mikulášek 4 měsíce a 3 týdny

catherineb
27. lis 2014

Ať je léto nebo zima,
s NUTRILONEM je mi PRIMA!
Nejradši mám s příchutí,
vypiju ho na jedno loknutí,
u tatínka mi chutná nejvíce,
piju ho na klíně už měsíce 🙂.

andrea_nutrilon
autor
27. lis 2014

Milé maminky, děkujeme za zaslané fotografie. Nicméně Vás musím upozornit na to, že na fotografii by mělo být vidět přímo mlíčko Nutrilon Profutura, aby byly splněny podmínky soutěže a byly tak pro všechny maminky stejné. Už se těšíme na Vaše další příspěvky do soutěže 🙂

elle19
27. lis 2014

Zdravíme všechny fanoušky a pijáky Nutrilonu Profutura a posíláme náš příspěvek do soutěže. Je to série fotografií z Justínčina dnešního hraní si s kostkami 🙂

twoangels
28. lis 2014

@andrea_nutrilon Dobrý den, kupujeme Nutrilon 5 Pronutra 800g, můžeme se zúčastnit soutěže? V pětce se Profutura nedělá... Děkuji za odpověď 🙂

petracig
28. lis 2014

a ještě jedna z našich začátků, kdy Tádík nepřibíral a Nutrilon nám vytrhl trn z paty 🙂

tajemna30
28. lis 2014

my jsme na tom stejně jako @twoangels už jsem se Vás i v jiné diskusi ptala ... a vy jste odpovídala že Profutura se v 5 nedělá ..... dcerka pije Nutrilon od mala doted do 3,5 let - a když se Profutura v 5 nedělá těžko jí s ní nafotím. Děkuji

bridged
28. lis 2014

Zdravíme všechny soutěžící, také se připojujeme s fotografií. Náš Toník je nadmíru spokojený, protože nový Nutrilon Profutura nepění, tudíž ho nebolí bříško a navíc příjemně voní. Takže za nás No. 1 🙂

gisele14
29. lis 2014

Pozdrav všem 🙂. Když jsme si v McDonaldu vybalili Nutrilon Profutura a Laurinka se vrhla do mlsání, vypadalo to, že tatínek zůstal smutně koukat, protože by si taky dal 🙂

somalicats
1. pro 2014

Tak jsme taky neodolali a vyzkoušíme...

catherineb
1. pro 2014

Malá úprava 🙂
Ať je léto nebo zima,
s NUTRILONEM je mi PRIMA!
Nejradši mám s příchutí,
vypiju ho na jedno loknutí.
U tatínka mi chutná nejvíce,
piju ho na klíně už měsíce.
Teď mi kupují i novinku,
Profutura mňaminku.
Vaše mlíčka všem doporučuji
a spokojená bříška garantuji 🙂.

andrea_nutrilon
autor
2. pro 2014

@twoangels a @tajemna30 Milé maminky, děkujeme za Vaše otázky. Nutrilon Profutura je opravdu pouze do 4. Profutura 5 se zatím nevyrábí. Pravidla soutěže měnit nemůžeme, bylo by to nespravedlivé vůči maminkám, které již fotografii s Profuturou zaslaly. Soutěž s Nutrilonem Pronutra však také probíhala a to v letních měsících. Děkujeme za pochopení.

kkackakk
2. pro 2014

Ještě nedávno dostával prcek mateřské mlíčko, ale postupně jsme ho museli odstavit. Vyzkoušeli jsme spoustu značek, ale žádné mlíčko nechtěl. Nakonec jsme skončili u Nutrilonu - Profutura je zatím asi ze všech Nutrilonů nejlepší 🙂.

jarkask
3. pro 2014

Dcera Danielka má 17. měsíců.Mléčko Nutrilon pije mocmoc ráda. Jsme rádi, že se můžeme zůčastnit soutěže 🙂

matulin
4. pro 2014

Pavlínka má Nutrilonek moc ráda 🙂) Posíláme také fotečku do soutěže 🙂

jarkask
4. pro 2014

Naše Danielka nutrilon má moc ráda 🙂 Přidávám fotečku 🙂

andrea_nutrilon
autor
4. pro 2014

@jarkask Děkujeme i Vám za přispění fotkou s Vaší holčičkou. Jsme rádi, že se vložení fotky nakonec podařilo. Hezký den 🙂

bojakola
4. pro 2014

Jmenuji se Sašenka a Nutrilonek přeji všem dětem na celém světě. 🙂

klaaarka
4. pro 2014

Milý Ježíšku, doufám, že mi taky jeden doneseš. 😀