Změna UM a řídká stolice. Je to normální?

karlicka22
8. zář 2021

Dobrý den, maly měl od 3 týdnu antibiotika a museli jsme být v nemocnici ,stresem ksem přišla o mléko takže nekojim. Dala jsem kendamil 1 a po vysazeni antibiotik tak za 3 týdny začal po krmeni prujem. Vodovy zelený prujem . Tak byl pak zase v nemocnici kde mu dělali veškerý testy a secko negativní , dali mu teda nutrilon lactose free a stolice se změnila na zeleno žlutou kasovitou tedy v poradku . Na nutrilonu jsne byli měsíc a doporučili nám ať se vrátíme zpátky k normálnímu mliku.. zvolila jsem kendamil kozi a dneska ráno prujem, je to normální nebo mám vydržet ? Jinak nekrouti se , nic ho neboli je spokojený . Jinak abkm nemůže mít bo mu nevadilo ani bezlaktozove mléko což u abkm by nebylo, place jen když má hlad nebo je unavený .
A nebo mám dat zpátky ten nutrilon lactose free ? Antibiotika bral 5 týdnu…
Ještě vložím foto dnešní stolice po kozim kendamilu

n_ikola
8. zář 2021

Co bych dala za řídkou stolici, my máme Kendamil 1 a zkoušela jsem i kozi, máme naopak tuhou zelenou stolici a sám se nevykadi. Zkoušeli jsme hipp a k ničemu, nechuhna mu to …

Zelená stolice je díky zvýšenému obsahu FE

95newmommy2020
8. zář 2021

Jo, tohle měl nějakou dobu po kendoši taky. Srovnalo se to asi za 3 týdny.

karlicka22
autor
8. zář 2021

@n_ikola moji kamarádky maly má taky po kendamilu tužší stolici … říkala ze to neřeší, ze je maly spokojený.
Jak dlouho mate kendamil ?

karlicka22
autor
8. zář 2021

@95newmommy2020 no tak doufám , normálně mám nervy co na me vykoukne zítra…🙈

95newmommy2020
8. zář 2021

@karlicka22 ten kendamil to celkem děla. Ještě si pamatuju jak jsme to řešily s docela širokou skupinou dalších uživatelek. Je to obsahem železa. Vadit by to nemělo. Pokud nepozorujes nitky krve. Což ne.

n_ikola
9. zář 2021

@karlicka22 no teď už to bude 6 týden a už se mi to nelíbí, malý začal i méně pít, místo těch 150 co měl obvykle teď pije tak 100 až 130 na 2x kolikrát, objednali jsme anticolicky Kendamil, tak snad se to zpravi. Když se vykadi sám, tak to je tak na napsání do kalendáře tyjo 😠

n_ikola
9. zář 2021

Je fakt, ze bude mít 10 týdnu a má 6,7 kg. Tak jestli teď nema období, kdy spočívá a tolik nepotřebuje ..

karlicka22
autor
10. zář 2021

@95newmommy2020 jak častá stolice je normální ? První dítě bylo kojene takže nevím jak je to na um…. Ale ted po tom kozi kadi i 3x denne.. vždycky když ji tal se vykaka . Prikladam fotku, takový jsou všecky stolice . Bricho ho neboli když se mu zrovna nechce prdnout nebo brknout.

karlicka22
autor
10. zář 2021

@n_ikola třeba ted zrovna nepotřebuje tak jist… ale chápu mne by to taky nervovalo, ja su taky v nervu skrz jídlo…

95newmommy2020
10. zář 2021

@karlicka22 3x denně je v pohodě. Mě kadil i 4x. Od roka kadí 2x minimálně. 🙂)

karlicka22
autor
10. zář 2021

@95newmommy2020 dekuji moc za uklidnění 🙂

martinau5
10. zář 2021

@n_ikola taky bojujeme takhle s Kendamilem. Do toho začal docela dost zvracet a v noci se kroutit, teď je to 14 dnů co je na UM. Tak uvažují o změně. Nebaví mě každé kadění řešit rurkou 🙄

karlicka22
autor
11. zář 2021

@95newmommy2020 a myslíte ze konzistence je taky v pohodě ? Ja každý den řeším jen hovna. Ale zle mu není neplace tak nevím. Dneska už 4x kakal a to během dopoledne 🙄

n_ikola
11. zář 2021

@martinau5 ja takhle prave každé kadeni řeším rourkou a už mám toho dost 😏
Po kendamilu normálním hodně prdel a kroutil se, teď jsme cca 6 až 7 dávek na kendamilu ac- chuťové je dobrý, ne tak sladký jako normální. Malý až tak neprdi- není tak nafouknuty, nekrouti se, začal pít zase normálně, ale zatím ještě nekadil, tak uvidíme 🤟😃 dam vědět, jak to dopadlo, ale vkládám do toho naději. Četla jsem, ze se jim potom děti rozkadily samy, tak snad to bude i nás případ 🙏🏻
Zkoušela jsem hipp combiotik, upřímně nevím, jak to můžou některé děti pít, je to strašný hnus 😬😃
V puse samé železo nebo co 😖

n_ikola
11. zář 2021

@martinau5 tomu kendamilu dost věřím, prave obsahem a chuťově, ostatní výrobci vůbec neřeší chuť mi přijde, je to fakt nechutné.
Pokud toto nevyjde, tak už zkusím normální sunar, protože normálně už nevím, co bych dal měla vymyslet 😣