Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Změna UM - je nutné řešit s doktorkou?

kristyna99
21. srp 2018

Ahoj, Chtěla bych přejít z nutrilonu na babylove. Mám to řešit s doktorkou? A jak se vůbec přechází? Ze dne na den nebo nějak postupně? 🙂

katka900
21. srp 2018

Hele, taky mě to napadlo a víš jak jsem dopadla? Vrátila se zpět na původní, protože mliko z dm malého nezasytilo. Mel po něm pořád hlad.

kristyna99
autor
21. srp 2018

@katka900 Tak ráda bych ho zkusila, co jsem četla,tak děti po něm většinou v pohodě krásně nabírají. Kamarádka mi ho hodně doporučovala.

kristyna99
autor
21. srp 2018

Jinak malá je hladová i po nutrilonu,nevydrží mi,proto bych chtěla přejít na jiné.

katka900
21. srp 2018

@kristyna99 tak my jsme na Hami a malému to stačí. Taky jsem slyšela hodně chval a myslím, že je ok ale nam prostě nestačilo a bylo pro nás hladové.

soleilll
21. srp 2018

@kristyna99 Měnila jsem UM taky z Nutrilonu u prvního dítěte ve 3 měsících na Sunar premium - syn málo přibýval a s druhým dítětem v půl roce na Hami (z důvodu ceny) a proběhlo to úplně v pohodě. Nutrilon je "hořký", takže změna chuti oběma dětem vyhovovala. Menší nebo větší zasycení jsem neřešila - dítě se prostě musí krmit po pár hodinách. 🙂

yan01
21. srp 2018

@kristyna99 Když chceš změnit mléko, tak ho změň najednou, ať se mu to v bříšku nemíchá. Kamarádka dávala dětem mléko z DM a v pohodě, chutnalo jim. Aby jsi poznala změnu u druhého mléka, tak vydrž alespoň deset dní, aby jsi poznala efekt.

kristyna99
autor
22. srp 2018

@yan01 a radit s dr se musím?🙂

kittyy17
22. srp 2018

Dr to jenom oznamis. Zkus dávat o 30 ml víc, nehled na tabulku, můj starší pil o 60 víc v jedné dávce než bylo doporučeno. Vykašli se na to, jestli bude přibírat moc, můj jedlík měl v 6 měsících 11,5 kg, pak začal lozit a chodit, v roce měl 13 kg, a teď ve čtyřech letech 18,5 kg a všichni ho chválí jak je akorát stavěný 😉

kristyna99
autor
22. srp 2018

@kittyy17 dobře,dobře a nevadí,že je ještě malinká (narodila se 13.8.) 🙂 Moc děkuju jinak 🙂

mku
23. srp 2018

@kristyna99 ja bych teda e na jine um neprechazela kdyz k tomu neni duvod. Pokud ti nutrilon toleruje tak na nem zustan. Stridani um brisku neprospiva.

kata267
23. srp 2018

@kristyna99 s mudr.se určitě radit nemusíš, prostě kup jiné um a přejdi na něj a hotovo...však pokud to nebude vyhovovat tak se zase můžeš vrátit k jinému, za mě babylove uplně super i cenově, dcera na něm vyrostla...

lenhor7
23. srp 2018

@kristyna99 mám dvě děti, obě na UM, první měl Nutrilon a protože byl po něm zacpany, přešla jsem na Sunar Complex. U dcery jsem cca 20 dní kojila, potom Nutrilon a přechod na Sunar Premium. Každé dítě bylo jiné, první byl mnohem víc než bylo v tabulce, druhá pila menší dávky než měla v tabulce, ale častěji, tím chci říct, že pokud nemá problémy s bolavým briskem, ještě bych ji ho nechala a pockala, je opravdu malinka a že chce častěji, tak dejte častěji, buď se to srovná nebo to změníte, ale pokud s chutí basti a bříško nebolí, tak bych neměnila.

kristyna99
autor
23. srp 2018

@mku
@lenhor7 Měním i kvůli ceně,jsem samozivitelka 🙂 skoro 400 za krabici se mi dávat nechce,radši koupím něco malý na sebe apod.

Pije mi ted tak 70-80ml babylove od včera a v pohodě 🙂 V noci mi vydržela 4,5h a basti pekne 🙂

@kata267 děkuju 🙂

lenhor7
23. srp 2018

@kristyna99 tak to jste mela napsat hned, to je samozrejme take duvod😉 hlavne, kdyz ji chutna a brisko neboli.

yan01
31. srp 2018

@kristyna99 Nemusíš, jen jí řekni, že jste přešli na jiné mlíčko, protože to nevyhovovalo a je to. Ona si to zapíše do karty aby věděla a je to 🙂.

lucie01
31. srp 2018

Prckovi byl měsíc,kdyz jsme přecházeli z Nutrilonu na Babylove. Bez problémů... Spokojené miminko ☺️ Dr. jsem to jen nahlásila do karty v poradně, když se mě na to ptal.

Sem začni psát odpověď...

Odešli