Termín porodu ÚNOR 2020 🙂

zaninkaj
26. čer 2019

Ahoj holky, tak která máte též termín v únoru 2020? Aj je to vaše druhé dítko nebo první? Naše je to druhé. Máme už doma skoro tříletého rošťáka 🙂

chumlee71
26. čer 2019

Ahoj, já bych měla mít termín podle kalkulačky 18.2., ale ještě jsem u doktora nebyla. Bude to naše druhé 😁

aurelie34
26. čer 2019

Ano já. Termín mi vychází na 28.2 a mam už jednoho syna skoro 21 měsíců. Tak že by děti od sebe byli 2,5 roku.

widowblack
28. čer 2019

Termín bych měla mít 10.2 , čekám druhé po skoro 12 letech ... s tím že dcerka je 15.2.

zaninkaj
autor
28. čer 2019

Koukám, že tu všechny čekáme druhé 😀. A jak se vám tohle těhotenství liší od toho prvního? Mě teda hrozně moc. Při prvním mi nebylo špatně skoro vůbec a teď snad furt 🙄. A je toho jiného víc.

chumlee71
28. čer 2019

Mě je zatím stejně špatně jako u prvního. Jiný je to v tom, že si nemůžu jít lehnout a zaspat to, ale musím se starat o prcka 😁😁😁. A taky jsem hrozně unavená, ale to nevím jestli je z těhotenství nebo z nespavce co máme doma ☺️. Jo a taky se mi zdá že břicho mám nějaký velký než bylo u prvního těhotenství

toulinka
5. črc 2019

Ahoj 🙋 taky se hlásím 🙋 doma 2,5 letou cacorku. Test pozitivní, kalkulačka vypovitala konec února 🙂 ❤️ K doktorovi příští týden!!! 😍

lenkapk18
8. črc 2019

ahoj všici snad bude vše v pořádku termín mi vychází na přelom únor/ březen ale vzhledem k předchozímu těhu budu ráda když to zvládnu dotáhnout do toho února 🙂

hanamu
10. črc 2019

Ahoj, též se hlásím 🙂 ..termín únor/březen...a také dle předchozího, které bylo o měsíc dříve, kdoví jestli to nebude spíš začátek února 🙂v dubnu 2020 budou dcerce 3 roky ;) ... moc se omlouvám, že odbočuji- jestli to nebude vadit- prosím, nevíte některá z maminek, jak bychom to měly v případě navýšení té rodičovské od 1.1. 2020?...budeme mít nárok na dočerpání nebo skrz další těhotenství a porod na sklonku nového roku -když to řeknu na rovinu- budeme mít smůlu? ...Děkuji

lenkapk18
11. črc 2019

@hanamu určitě nic protože v době kdy to začne platit budeme nastupovat na mateřskou a to se nesmí překrejvat

ajina17
11. črc 2019

My čekáme také druhé ☺️ tp vychází zatím na 29.2. tak snad se to ještě nějak posune a budeme doufat že bude dřív nebo dýl 😃

hanamu
11. črc 2019

@lenkapk18 Já právě našla, že někdo podával návrh viz. článek https://www.seznamzpravy.cz/clanek/vlada-jednal...

lenkapk18
11. črc 2019

@hanamu to je hrozně starý článek to už je dávno mimo

sarkachmelova
12. črc 2019

Ahoj holky,

můžu se k Vám pridat 😊?

Termín mi vychází na 29.2. ale vím, že jsem měla ovulaci později a i dr to potvrdil, tak to vidím spíš na březen.

Doma mám Anezku (8 let) a Jonáše (6 let). Takže teď to bude takový "jedinacek" ❤️

O miminko jsme se snažili rok, další kontrolu mám 22.7. a nemůžu se jí dočkat 😊

liskovyorisek
12. črc 2019

@sarkachmelova tak to moc gratuluji Sary! 👏🏻👏🏻👏🏻 Ja se tez pridavam , ale u me termin az zacatek brezna...😂 uz je tu jedna skupinka unorovky....
U nas vzhledem k mym zdr.komplikacim velke prekvapko a cekame, zda bude vse ok, aby zase nebyl prcek nekde mimo...byla jsem kvuli tomu na kontrole uz v pondeli a nic a jdu znovu v pondeli. Tak to me tesi, ze jsme se tu takhle pekne sesly 😂

sarkachmelova
12. črc 2019

@liskovyorisek jeee ahooj!!! No tak to mě taky těší!!! Moooc ❤️❤️❤️

Já vůbec nevím, jsem tu asi po 5 letech, ale nějak mám potřebu si o tom psát a poznat nové lidi. V okolí to ještě moc říkat nechci, i když to už pár lidí stejně prokouklo 😁

Ten termín u mě bude taky tak. Vím, že jsem měla později ovulaci, stejně jako u dětí, a i dr říkal, že musela být později 😊 ale skupinu březen jsem nenašla 😁

Na pondělí budu moc držet palce!!! Věřím, že nebylo miminko vidět prostě jen proto, že bylo moc brzy 😊

kacenka.pospi
12. črc 2019

Ahojky, take cekam unorňatko, ale je to nase uz treti stesti. TP mam 6.2

liskovyorisek
12. črc 2019

@sarkachmelova no je to nahoda jako svet 😂
Mam to stejne! Vi to jen muz a segra s mamkou...muze se stat tisic veci...ale je to snad jak poprve 😂 mam strach, radost a potrebu to sdilet, resit atd. 😁
Skupinka brznovek jeste asi neni, tak muzes urco do unorovek! U me to vychazi ted cca 6+2, tak uvidime, co uvidime v pondeli 😊 Muz je z toho v soku,nejdriv jsem myslela, ze to snad ani nerozdycha...do tretiho se mu nikdy nechtelo...ale to uz ted nechame na prirode. Co ma byt, to bude 😊
Drzim palce,at je vse jak ma byt 😉❤️❤️❤️

sayast
12. črc 2019

Ahoj holky,také čekáme třetí,termín vychází na březen. Neuděláme skupinu? U nás má de dovolenou,tak na kontrolu ještě čekám. Ale mám strach,loni zamlkle a praskle mimoděložní. Celkem mě dost bolí bricho.,to jsem u předchozích nezažila,tak snad je tam kde má být

liskovyorisek
12. črc 2019

@sayast klidne zaloz skupinu, presuneme se 😂 no to nezavidim...ja mimodelozni pred sedmi lety...a vsechny mozne jine potize, tak by trete bylo zazrak 🙏🏻 Drzim palce!

zuzanaj93
12. črc 2019

Ahoj holky, také čekáme na únor, termín podle kalkulačky vychází 3.2. a bude to náš první mrňous ❤🙂

vojkina
12. črc 2019

Ahoj holky, taky se přidávám. Čekáme první, termín dle poslední MS nám vychází 14.2.❤️ V úterý mě čeká další kontrola, tak snad bude vše v pořádku.

hanamu
12. črc 2019

@liskovyorisek Já mám též spíše začátek března, ale jak píšete skupinka "březnovek" není :D a též jsem 6+1 či 6+2 ❤😇

werik153
17. črc 2019

@hanamu a nechceš ji založit? 😊Mě vychází termín 17.3 😊

werik153
17. črc 2019

@sayast založila jsi nakonec skupinu? Bych se též přidala.

sarkachmelova
17. črc 2019

@werik153 je založena Březen 2020 se jmenuje, přidej se tam 😊👍

werik153
17. črc 2019

@sarkachmelova už jsem se přidala, čekám na schválení 😊

sarkachmelova
17. črc 2019

@werik153 tak s tím už bohužel nepomůžu, ale určitě to budeš mít schválené brzy 😊

sayast
17. črc 2019

@werik153 někde musíš mít žádost,posílala jsem cca před hodinou

werik153
17. črc 2019

@sayast už jsem našla, děkuji.

martinakovar
22. črc 2019

Holky,tak hlásím snad únorové miminko(dle PM to vychází na 1.únor,dle ulz na 30.leden-ale u nás je 1.den v měsíci šťastný-1.7.2016 svatba a 1.6.2017 narozeni 1.ditete).Takže to bude druhé dítko..Teď mám doma dvouletaka😂 tak to bude ještě plno srandy jak to zvládnu.Jsem 12+2tt a po 1
Screeningu.Je už skupinka na únorové miminka??o lednové vím tak jestli i únorová?děkuji a vsem moc gratuluju.