• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

16ti letá přítelkyně je těhotná, potrat nechceme

22. října 2014 
Na potrat urcite ne, nejak to zvladnete neboj sa
5. črc 2014 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikarkulka to nemusí,ale kondom tak drahý neni ,no už se stalo, bohužel je vidět jak se lehkomyslně přistupuje k sexu, ale každopádně bych na potrat nešla - mít dítě je ten jevětší dar od života, přeji hodně štěstí :slight_smile:hlavně ať je mimčo zdravé
22. říj 2014 v 11:59  •  čeká miminko, termín má v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já nevím teda ale v 16ti být těhotná...je to trošku brzo né...to já bych teda ještě počkala..ikdyž jít na potrat bych se bála že bych pak nemohla mít děti ale 16ti letá holka je n to ost mladá a hlavně je ještě školou povinná...dítěte si ještě užije...hlavně at ted neblbne má na dítě dost času podle mýho...
22. říj 2014 ve 13:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje mamka mě měla v 17 letech. Také to měla ze začátku těžké. Ale zvládla to :slight_smile: když chcete miminko oba, tak je to krásné. Jste mladí a už si na sebe berete takovou zodpovědnost. Klobouk dolů..

Na potrat by měly chodit ženský,které dítě nechtějí a následně ho odloží někde v popelnici v "lepším" případě v babyboxu..
22. říj 2014 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek