3 gestační váčky. Jsem z toho v šoku

lucisou
30. zář 2011

Ahojky všem .... včera jsem byla na vyšetření a paní doktorka mi řekla, že u mě vidí tři gestační váčky ......radost jsem měla z toho, že jsem těhotná a že se nám povedlo , ale že tam najde tři - to by nenapadlo ani ve snu !!! jsme zatím na začátku a uvidíme jak se vše bude vyvíjet dál ....upřímně jsem z toho v šoku ...a tak trošku jsem se i potřebovala svěřit ....a jsem tu nová 🙂 dneska jsem se přihlásila 😉 tak Vás všechny zdravím 🙂

helulela
30. zář 2011

@lucisou ahoj, vítám tě na Koníkovi 🙂 To je teda nadělení, taky bych z toho byla dost vedle. Uvidíš, jak to půjde dál, každopádně je tu i diskuze maminek trojčátek 😉 Ať se vám daří!

lucisou
autor
30. zář 2011

ahojky, děkuju 🙂 za přivítání .... no my už doma máme jednu holčičku 🙂 takže je to docela dost velikej šoook !!!!

jana8
30. zář 2011

Lucisou....ahoj, taky tě tady vítám ......a zároveň blahopřeji k těhotěnství 😵 a hlavně ať je vše v pořádku....věřím tomu,že si v šoku,kdo by nebyl......ale uvidíš na další kontrole co a jak....já hlavně držím palečky,ať máš co nejméně potíží a trojnásobní radost 😉

amabilis
1. pro 2012

@lucisou Gratuluju!!! A držím palečky, ať zvládáš. Ale co jsem tak šmírovala na trojčátkové diskuzi (vypadá to teda kouzelně tolik malých prcků pohromadě, ale... 😝 ), tak to holky zvládaly docela dobře 🙂 Ta diskuze má teda jen 36 stránek. Čím to asi bude 😀 (není jich tolik a nemají čas se vykecávat 🙂 )

https://www.modrykonik.cz/diskuse/dvojcata-a-tr...

amabilis
1. pro 2012

Haha, tak to je dobrý, teď jsem zjistila, že je diskuze rok stará 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru