Asi budu podruhé maminkou

angelot89
16. čer 2013

Jak to tak vypadá 🙂 asi budu podruhé maminkou. Vychází mi to na necelý 5 tt. Upřímně jsem si myslela, že snažení potrvá několik měsíců. A jak jsem se spletla. Hned na poprvé. Mě asi odvezou 😉. Přítel ještě nic neví. Chci počkat až po potvrzení mudr. Už jednou mi to nevyšlo. Momentálně cítím bolesti v prsou asi týden, občas mi je zle hlavně motání hlavy. Test mi vyšel ne hned, až když jsem se šla podívat po druhé a to asi za hoď ku 🙂))).

sinorina
17. čer 2013

Gratuluji, ale nevím jestli test který už hodinu někde leží není falešně pozitivní.
Tak snad to vyšlo, udělej si ještě jeden hned ráno. 🙂

angelot89
autor
20. čer 2013

Ahojky. Koupila jsem si ještě mamatest 10 a krásně mi to vyšlo. Teď nevím, jestli mám pořád jásat. Prsa mě bolí někdy až moc 🙂)), ale zas, že by mě bylo špatně jen to motání hlavy. Pocity v bříšku nejsou jako u předchozích těhu. Jestli se moc hlídám.
Děkuji

angelot89
autor
25. črc 2013

dlouho jsem tu nic nenapsala 🙂, teď jsme 8+5, jsme o týden menší. Když to bude všecko v pořádku za víc jak týden budu mít průkazku.

sarkad2856
4. srp 2013

@angelot89 Tak velká gratulace 😉

angelot89
autor
4. srp 2013

Děkuji 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru