Čekám miminko v listopadu-prosinci 2013

lucinda85
26. bře 2013

Ahoj, dnes jsem objevila na testu // a mám šílenou radost tak pokud se někdo budete chtít podělit o zážitky s těhu spojenými (samozřejmě i jinými) budu ráda 🙂

lucinda85
autor
28. bře 2013

@vevva Já jsem ani nepřeskušovala ale ještě jeden test tam mám, ale asi přezkušovat nebudu ta čárka byla fakt dost silná 🙂 bud v klídnu týden uteče a budeme vědět na čem jsme, ale přeci ty čárky tam jsou tak snad nějaká bublinka tam bude taky, jen jsem zvědavá jestli už bude vidět i srdíčko 😉

lucinda85
autor
28. bře 2013

@lenajs A zkoušela si vypočítat kolikátý týden už jsi? Já s prvním byla 6+4 a už bylo i srdíčko

petulka26
28. bře 2013

@lucinda85 Jdu teprve zítra, nervíky mírně pracují, ale snad to bude dobré 🙂

lucinda85
autor
28. bře 2013

@jana.jeje Určitě se přidej 😉 🙂 tak bud hlavně v klidu ted bude určitě všechno v pořádku a doktor ti poví jestli ho máš dál brát, ale myslím že ti určitě něco dá na podporu těhu, když už jsi jednou potratila 😉

lucinda85
autor
28. bře 2013

@petulka26 Tak držim palec aby bylo vše ok. Třeba tam budou zase dvě fazolky 😉 😀

sannynka
28. bře 2013

Ahojky holky, taky se přidávám.. termín mám kolem 25.11 - 5.12. jinak dnes jsem po 5 denním špinění dostala prášky na udržení, tak snad zaberou a za 10 dnů na kontrole už uvidím tlouct srdíčko 🙂 jinak zbytku též gratuluji !

lucinda85
autor
28. bře 2013

@sannynka ahoj, a hodně si špinila? co ti na to doktor dal? přeju aby to brzo skončilo a už sis užívala jenom klidné těhu.Vlastně nám všem abychom byli tak 13 až 15 týden a měli o něco větší klid 🙂

sannynka
28. bře 2013

@lucinda85 ahoj, no nebyla to vyloženě červená krev jen do hněda, dr.říkala ze to může být tím jakse zvětšuje deloha a mohla prasknout cévka,nebo z velkého zatížení v práci. Dostala jsem utrogestan-cípky. Tak snad zaberou brzy a budu mít klid, nervy to jsou kdykoliv jdu na wc,ale zas to tak člověk nemůže brát.. Co se ma stát stane se..víc pro to člověk dělat nemůže 😉

novynka
28. bře 2013

holky, přidávám se 🙂 // jsem zjistila před týdnem, termín podle kalkulačky vychází na 26. listopadu a zítra jdu poprvé k dr tak jsem taky trochu nervózní... jinak mě zatím jen pobolívají prsa a občas trošku v podbřišku jinak nic... držme si palce, ať se nám daří a v klidu překlepeme první trimestr ;) hele, a nechtělo by to přímo skupinu?? 🙂

petulka26
28. bře 2013

@lucinda85 Moc děkuju. To by byla sranda kdyby tam byli zas dvě 🙂

angelsb
28. bře 2013

holky prosím začalo mě bolet jemně v krku a trochu ucpaný nos co by jste mi poradily ☹

lucinda85
autor
28. bře 2013

@sannynka to je fajn, že to bereš takto s klidem 😉 bude to v pohodě pokud se tím nebudeš zbytečně stresovat 😉

lucinda85
autor
28. bře 2013

@novynka jak přímo sskupinu?

lucinda85
autor
28. bře 2013

@petulka26 To jo mého by asi odvezli 😀

lucinda85
autor
28. bře 2013

@angelsb já bych ted žádné prášky nebrala spíš přírodní medicinu...čaj s medikem a kdyby bylo nejhůř tak poradit se s doktorem

novynka
28. bře 2013

@lucinda85 myslela jsem založit skupinu pro ty co čekají na přelomu listopadu/prosince ;)

angelsb
28. bře 2013

@lucinda85 no právě to ani nechci a můžu pít zázvor ?

lucinda85
autor
28. bře 2013

@novynka no s tím jsem to tak trošku zakládala ale místo přelomu jsem tam dala pomlčku 😉 🙂

lucinda85
autor
28. bře 2013

@angelsb zázvor to nevim, zkusila bych to vygooglovat nebo se podívat jestli tu není přímo taková otázka třeba to tam bude někdo vědět 😉

angelsb
28. bře 2013

@lucinda85 zkusím kouknout

lucinda85
autor
28. bře 2013

@angelsb já jsem si ted udělala mátovej a ten mi tedy jede, tak snad to někde najdeš 😉

angelsb
28. bře 2013

@lucinda85 hm tak nic Bylinky v těhotenství: celer i zázvor hrozí potratem 😒 raději ten čajík s citronem no ještě to není tak hrozné ,ale než se to rozjede snad ne jen mě pobolívá .

vondracek
28. bře 2013

Ahoj holky, já jsem si test udělala 27.4. a druhá čárka byla slabá, dnes jsem testík zopákla a čárka hodně zesílela. Podle internetové kalkulačky jsem ve 4tt. Mám děsnou radost, a strach zároveň. Poprvé k doktorovi půjdu 10.4. Nemůžu se dočkat co uvidim a zároveň doufám, že bude vše jak má být. 🙂

lucinda85
autor
28. bře 2013

@angelsb a jaké bylinky by se neměly? Můžu vůbec ten mátovej?

vondracek
28. bře 2013

angelsb:
A co si udělat silnou česnečku? ta mi pomáhala celou zimu, ale nevim jak to je s česnekem a těhotenstvím.. 😒

lucinda85
autor
28. bře 2013

@vondracek Ahoj, tak gratuluji k sílící čárce 😉 🙂

angelsb
28. bře 2013

@lucinda85 no to nevím tý jó se raděj ptám asi posedim u netu a počtu si než bych něco po....

vondracek
28. bře 2013

Lucinda:
děkujuu. 🙂 Myslim že mátu určitě můžeš je dobrá a zažívání. Uklidňuje bolavý žaludek. K tomu i Meduňka. 🙂

vondracek
28. bře 2013
petramarkova
28. bře 2013

Ahoj, můžu se přidat? V pondělí jsem zjistila //, takže to je fakt čerstvý 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru