Čekám miminko v listopadu-prosinci 2013

lucinda85
26. bře 2013

Ahoj, dnes jsem objevila na testu // a mám šílenou radost tak pokud se někdo budete chtít podělit o zážitky s těhu spojenými (samozřejmě i jinými) budu ráda 🙂

jana.jeje
29. bře 2013

ahoji - holky, chtěla jsem si pro uklidnění udělat test ještě dnes (16dpo), když to prostě neroste, tak to není ok.. jak u mého předešlého testu.. a jsem z toho jelen.. ty poslední jsou ze dneška a je to mamatest... jsou teď nějaké divné.. a ten 13 dpo je dr max (jako ty před ním) ale v plastu.. tak vůbec nevím ... 😖

jana.jeje
29. bře 2013

tak mi nejde přidat fotka, zkusím později... 🙂)

ebsian
29. bře 2013

I já vám chci moc moc pogratulovat k těhotenství a říct, jak vám to přeju..Loni touto dobou už jsem také byla těhotná a 10.4. našla na testu //. Byl to krásný rok a ten výsledek stál za to! Maminky, užívejte si to! 😵 😵 😵 Nejkrásnější dárek k vánocům, co může být..

jana.jeje
29. bře 2013
lenajs
29. bře 2013

@jana.jeje já myslím,že jsou čárky krásné 🙂

vejulinka
29. bře 2013

Ahoj Holky, Také jsem 26.3. objevila // už jsem si těch testů udělala asi 15. Na gyndu mě ale objednala sestřička až na 10.4. myslíte, že je to OK? neměla bych jít dřív?

jana.jeje
29. bře 2013

vejulinka - a kdy si měla očekavanou ms? už jsi v 11.tt? ja jdu taky 10.4. budu 6+2, tak snad půjde neco videt 🙂)

lenajs
29. bře 2013

@vejulinka gratuluji 🙂 Určitě je to ok,kdyby tě objednala dříve nebylo by na utz ještě nic vidět 🙂 tak ti toho 10.4.potvrdí těhu ale nevím jestli bude tak brzy už srdeční akce.Taky mám první // 26.3. a ny gyndu se objednám ke konci dubna.Pokud všechno probíhá dobře tak není kam spěchat 🙂

vejulinka
29. bře 2013

No právě, jestli bude vše probíhat dobře. Trošku mám strach aby bylo všechno v pořádku. jsem 5tt. (jsem to špatně vyplnila původně 🙂 )
Každopádně také Gratuluji 🙂

jana.jeje
29. bře 2013

vejulinka - tak to je myslím v pořádku.. já jsem v prvním těhu neměla žádný problém.. teď bohužel nevyšlo jedno těhu, tak jsem šla raději hned se poptat..

lucinda85
autor
29. bře 2013

@l.u.c.i.e Mému budou začátkem června dva 😉 🙂

lucinda85
autor
29. bře 2013

@petulka26 super, gratuluji k srdíčku 😉 🙂

lucinda85
autor
29. bře 2013

@jana.jeje ahoj, koukala jsem na ty tvoje testy a co jsou ty poslední dva za značku? bych řekla že jsou to spíš špatný testy, protože i ta kontrolní je taková slabá. Nejlepší mamatest 10, já jsem si ted koupila od dr maxe a ty jsou taky v poho.

jana.jeje
29. bře 2013

lucinda85 - to je pravě mamatest 10... kdysi takové nebyly.. nevím 😖 ještě si koupim asi nejaký 25 kový v drogerii.. pro jistotu .. nebo nevím .. jak jinak se mám ujistit? 🙂 asi nijak že 🙂

lucinda85
autor
29. bře 2013

@jana.jeje ale ty čárky tam jsou tak se tím zbytečně nestresuj 😉 já budu mít ujištění až půjdu od doktora, nebo z nemocnice s miminem 😀

jana.jeje
29. bře 2013

@lucinda85 no asi tak 😀 stejně tomu pořád nemůžu uvěřit ...🙂

lucinda85
autor
29. bře 2013

@jana.jeje ty tomu nemůžeš uvěřit a já už jsem jak magor a přemýšlím co budu kupovat za kočárek 😉 😀

wecurka
29. bře 2013

Ahoj těhulky všem vám chci strašně mooooc pogratulovat k // popřát hodně štěstíčka aby jste si všechny v adventním čase donesly domu svá krásná miminka a měly pohodové těhu bez komplikací. Je to jako chvíle kdy jsme založily skupinu "Prosinec 2012" a dneska máme své "už" 4 měsíční broučky hrozně rychle to utíká tak si vše užívejte úplně maximálně. Ani věřit se mi nechce že už je tu Prosinec 2013 🙂 Včera to byl rok co jsem své // našla já a dneska mají moje // 7200g a 70cm 😀 a je to nádherné jen kdybych mohla vrátit čas naspala bych se víc "do zásoby" 😀 😀 😀 Takže ještě jednou všem přeji hodně štěstíčka zdravíčka a krásné těhulkování 😉

jana.jeje
30. bře 2013

@lucinda85 - tak kočárek vím, který se mi líbí už dlouho 😀 stejně si to musím jít fyzicky ošahat, to bude nejlepší 😀 a budeš kupovat skate? nebo už ti prcek šlape sám?

l.u.c.i.e
30. bře 2013

Ahojky holky,
pěkně se nám to tu rozrůstá a to je dobře. Holky všem držím palečky, aby nám to čekání na doktora utíkalo a bylo vše v pořádku 🙂

lucinda85
autor
30. bře 2013

@jana.jeje no právě to řeším my to máme daleko do centra a pořád ještě skoro všude jezdíme kočárem takže něco bude potřeba. Ted mám jenom sporták tak přemýšlím že dokoupím hloubku a nějaký ten skejt k tomu. Předpokládám že když mu bude 2,5 sourozenecký kočárek snad již nebude třeba 😉

jana.jeje
30. bře 2013

@lucinda85 - já se právě malou snažím učit ať chodí po svých.. no zatím se nám daří krátké vzdálenosti, ale uvidíme 🙂 jsem si dneska koupila ještě test s citlivosti 20.. čárka je pořádna ale neni silnější jak kontrolní.. no už končím s těma testama a budu se snažit být v klidu.. ale stejně to asi neovlivním...

lucinda85
autor
30. bře 2013

@jana.jeje A kolik je malý? já taky doufám, že to přes léto nějak zmáknem, ale do města to máme právě 20 min chůze a to mi prcek celý nedá, to po něm ani nemůžu chtít 😉 Já už dál netestuji, naštěstí v úterý už jdu k tomu doktorovi 🙂

jana.jeje
30. bře 2013

@llucinda 85 malá má v květnu 2 roky.. tak v prosinci 2 a půl cca 🙂 a možná to je tak lepší, to těhu co nevyšlo, tak by bylo malé 2 roky a kousíček.. tak aspoň můžeme natrénovat tu chůzi a celkově bude šikovnější 🙂 je to i tak moje obrovská šikula, krásně mluví, je hodná, miminka zbožňuje.. tak se moc těším, až bude mít doma to "své" miminko 😀

lucinda85
autor
30. bře 2013

@jana.jeje Tak to máme skoro stejně 😉 můj na začáteku června. Tak to máš super že malá je takové zlatíčko já mám doma pěkného divocha 😉 😀 je to kluk je trochu živější, ale už jsme bez pleny. Já to beru tak že za krátkou dobu dělá velké pokroky, tak uvidíme co ještě zmáknem do začátku zimy.

jana.jeje
30. bře 2013

@lucinda85 aby sis nemyslala, že je uplny andílek.. je to taky pořádný rrarach, má své dny.. ale vidím, že jsou větší dáblici, co moc neposlouchají.. tak v tom je poklad 🙂

jana.jeje
30. bře 2013

a taky musím zaklapat, že nebyla ještě nemocná.. odložila jsem očko, snažila se ji posilit imunitu, tak snad nám to vydrží i nadále! 😎 jinak my plinku vesele ještě máme.. látkujeme tak půl na půl, ale moc to nezabíra.. křičí fuj, když je fuj v plíně.. nebo si řekne že chce na záchod.. tak srdceryvně tlači, ale nic nevytlači 😀

lucinda85
autor
30. bře 2013

@jana.jeje No tak to neposlouchací období máme přesně ted my 😒 Někdy jsem z toho na prášky, snad to brzy přejde (tajně furt doufám že je to jen nějaké období)

l.u.c.i.e
31. bře 2013

Všem přejeme krásné velikonoční svátky a s jarem hodně zdraví, štěstí a lásky 🙂

jituscinkova
31. bře 2013

@l.u.c.i.e ale to počasí jaru moc neodpovídá ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru