Čekám miminko v listopadu-prosinci 2013

lucinda85
26. bře 2013

Ahoj, dnes jsem objevila na testu // a mám šílenou radost tak pokud se někdo budete chtít podělit o zážitky s těhu spojenými (samozřejmě i jinými) budu ráda 🙂

vondracek
31. bře 2013

Holky, to je paráda, že už máte doma jeden poklad a čekáte druhý. Aspoň mám, co čekáme první miminko, budete moc poradit co a jak 🙂
já pořád váhám kdy jít poprvé na prohlídku ke gyndr. Podle počítadel začínám 5 týden. Nechci jít moc brzo aby bylo něco vidět, ale zase se nemohu dočkat až mimi uvidim a zároveň doufám že je vše v pořádku a děsně se bojim aby se něco nepokazilo..

lucinda85
autor
31. bře 2013

@vondracek já jsem byla při prvním těhu v 6+4 a už bylo vidět i srdíčko 😉 já jsem se objednávala dřív, protože se u nás čekalo i dva týdny (jinak bylo furt plno)

vondracek
31. bře 2013

Já mám takového doktora, kde se objednávat nemusím. Prostě jen přijdu. Ta nedočkavost. 🙂 Ale asi to do toho 10.4. vydržím. 🙂

lucinda85
autor
31. bře 2013

@vondracek No tak to máš dost dobrý. Já ted doktora měním, ale objednávat se stejně musím 😉 a do desátého to uteče jako voda 😉

vondracek
31. bře 2013

Mám obavu, že všechno uteče jako voda. Ale i tak se nemohu dočkat 🙂
Můj doktor je tady asi jediný, který to tak má. U všech ostatních se musí objednávat na běžné kontroly. Asi to je normální. 🙂
Kdy jdeš ty na první prohlídku? nebo jsi už byla? 🙂

angelsb
31. bře 2013

Ja se pomalu dostávám z rýmy a teď mi začíná být hrozně od žaludku úplně jak bych byla na lodi že by příznak nejaký ?

vondracek
31. bře 2013

@angelsb Určitě ano. 🙂
U mě zatím jen pobolívání podbřišku jak při menstruaci, bolest prsou a únava. Ale tu přisvědčuju spíš počasí než čemukoli jinému. 🙂

consti
31. bře 2013

Ahoj holky, přidávám se k vám. Je to teda čerstvé, test jsem si udělala poprvé 27.3. Ten den jsem měla jet do CARu kvůli konzultaci na naše druhé IVF 😉 . Jinak toho máme za sebou hodně, snažili jsme se celkově 4,5 roku, i když jsme dle doktorů byli oba ok, ale já mám za sebou i nějaké operace (myom, cysta). Podstoupili jsme dvakrát inseminaci a jednou IVF, nic z toho nevyšlo a najednou jsem teď, dva měsíce po IVF zjistila, že jsem těhotná 😵 😵. Jsem na začátku 5.týdne, má dr. mě objednala až na 16.4., ale objednala jsme se na ultrazvuk do CARu na příští čtvrtek 😉 .

petramarkova
31. bře 2013

Ahoj holky, // jsem našla 25.3, kdy myslíte, že se mám objednat k doktorovi? Jsem z toho ještě pořád v euforii a moc se těším, ale zase si řikám, aby tam bylo něco vidět..

lucinda85
autor
31. bře 2013

@vondracek já jdu v úterý 😉 🙂

lucinda85
autor
31. bře 2013

@consti moc ti gratuluji a taky čtu jak jste si pěkně užili než se zadařilo 😒 ale hlavně že to nakonec vyjde 😉 🙂

lucinda85
autor
31. bře 2013

@petramarkova být tebou tak se objednám nejdříve od cca 6tého týdne 😉

petramarkova
31. bře 2013

@lucinda85 tak dle internetový kalkulačky jsem teď 5+3 dle PM, tak se asi objednám na příští pondělí, to už bude vlastně 7.týden

lucinda85
autor
31. bře 2013

@petramarkova heled maximálně tam půjdeš třeba potom ještě za týden když neuvidí srdíčko. Já jsem se objednala raději taky už ted 😉 🙂

petramarkova
31. bře 2013

@lucinda85 taky pravda 😉 a ty jseš teď v kolikátým týdnu?

lucinda85
autor
31. bře 2013

@petramarkova podle poslední MS bych měla být 6 týden

petramarkova
31. bře 2013

@lucinda85 tak to jsme tak nějak nastejno 🙂 😉

lucinda85
autor
31. bře 2013

@petramarkova no vidíš tak když vydržíš do úterka tak ti povím jestli mělo cenu tam už chodit 😉 🙂

misha83
31. bře 2013

Ahoj, zatim jen nakukuju a hrozne moc doufam, ze se k vam pridam. Pozitivni testik mam, ale vzhledem k nasi narocnejsi ceste za maminkem se zatim bojim. 4.4. jdu na krev, tak doufam, ze hodnota hcg me uklidni.

lucinda85
autor
31. bře 2013

@misha83 tak držim palec 😉 🙂

kockacz
31. bře 2013

ahoj holky, uz nejakou dobu jsem cekala, kdy se objevi skupina s terminem porodu v prosinci 2013 😝 byla jsem zacatkem brezna na inseminaci a minuly tyden jsem mela pozitivni testy i krev. podle kalkulacky mi vychazel termin na 1.12. Ale hcg bylo zahadne nizke, asi bylo telo jen zblble z hormonu 😖 Konecne se mi rozbehla MS, tehotenstvi to pry rozhdone nebylo . Tak vam vsem moc drzim palce a budu doufat, ze se brzo zaradim do diskuze na jarnatka 2014 🙂

lucinda85
autor
31. bře 2013

@kockacz ahoj, taky ti držím palce aby se co nejdříve zadařilo 🙂

angelsb
1. dub 2013

@vondracek täk prsa mě täky bolí když sundám podprsenku mam je také těžké😀 ale myslela jsem si že nevolností se vyhnu .

lenajs
1. dub 2013

gratuluju dalším těhulkám 🙂

@lucinda85 zítra ať je všechno ok 🙂 pak se ozvi 😉
Holky je normální,že mě bolely prsa a ted od pátku už prostě nic?V prvním těhu mě nebolely vůbec.A začalo mě dost píchat v podbřišku na pravé straně.

novynka
1. dub 2013

@vejulinka ahoj, já to zjistila 24.3., na gyndě jsem byla 29. (5+3) a poslala mě domů, že vidí jen váček, příští kontrola 12.4. (to bude 7+3) a prý by snad už mohlo bít i srdíčko ;)

lenajs
1. dub 2013

@novynka gratuluji!!

novynka
1. dub 2013

@angelsb já si od doby pozitivního testu "stěžovala" že mi není blbě, že by to aspoň byl příznak, no a najednou od pátka mi začalo být zle... :D naštěstí! nezvracím, zatím, ale na zvracení mi kolikrát je... většinou to musím zajíst, a jsme u toho, nevolnost a žravost, to je to, co mi ještě před pár dny chybělo :D

l.u.c.i.e
1. dub 2013

@novynka, mě taky vůbec není špatně, tak ti ty nevolnosti závidím, aspo%n víš, že tam miminko je a hlásí se 🙂

l.u.c.i.e
1. dub 2013

@misha83, moc držím palečky na krev. Já jsem měla 14 dní po 436 IU a čekáme jedno miminko. U malého jsem měla 13 dní po ET 226 IU, tak hodně štěstíčka.

lucinda85
autor
1. dub 2013

@lenajs díky, určo dám info jak jsem dopadla 😉 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru