Čekám miminko v listopadu-prosinci 2013

lucinda85
26. bře 2013

Ahoj, dnes jsem objevila na testu // a mám šílenou radost tak pokud se někdo budete chtít podělit o zážitky s těhu spojenými (samozřejmě i jinými) budu ráda 🙂

spiklenka
4. dub 2013

ahoj holky, mám pco syndrom, brala jsem půl roku utrogestan, minulý měsíc mi ho doktor odebral, s tím, že se udělá hormonální profil a začnu brát clostilbegyt, vše s novým cyklem - Ms zatím nedorazila - dnes 4. den zpoždění, test pozitivní nejspíš 🙂. Kdy myslíte že mám jít k doktorovi? Mám velký strach, aby to nebyl planý poplach, nebo mi ten pco syndrom neudělal ještě nějakou rotyku.

jasminecek
4. dub 2013

@spiklenka Pokud máš pozitivní test, tak bych zavolala hned vzhledem k pco syndromu a oni si tě už nějak objednají.

spiklenka
4. dub 2013

@jasminecek tak za týden tam mám jít a zatím se mám jen ládovat listovkou a hodit se do klidu 🙂

zlucie
4. dub 2013

@lucinda85 Ahojky ....mohla bych se k vám přidat, včera jsem zjistila, že jsem těhotná ....mám 10 dnů zpoždění a na testu dálnice....v únoru jsem měla samovolný potrat bez revize a hned další měsíc se zadařilo ....doufáme, že to tentokrát zvládneme do konce 🙂 k dr. jdu 15.4: to už by měl být něco vidět

lucinda85
autor
4. dub 2013

holky většina uživatelek přešla do soukromé diskuze těhulky prosinec 2013, pokud by jste měli zájem stačí mi napsat a povolím vám vstup.

lucinda85
autor
4. dub 2013

@zlucie jasně že se můžeš přidat, chceš povolit vstup do soukromé?g

vondracek
4. dub 2013

@lucinda85 Ahojky. Já bych taky chtěla do soukromé diskuze prosím 🙂

lucinda85
autor
4. dub 2013

@vondracek ty už ho tam povolený máš od začátku 😉 🙂

vondracek
4. dub 2013

Ups, děkuju, Mno ale kde ho najdu? sem tu nová a nějak se stále nevyznám. 😒 Luci, mohla bych tě poprosit o link do SZ? 🙂

vondracek
4. dub 2013

Už jsem ji našla, děkuju 🙂

zlucie
4. dub 2013

@lucinda85 jj ráda bych se k vám přidala 🙂

lucinda85
autor
4. dub 2013

@zlucie tak já ti povolím vstup 😉 🙂

zlucie
4. dub 2013

@lucinda85 jak se prosím dostanu do té soukromé diskuze 🙂 díky moc

kacenka14
5. dub 2013

Ahoj holky, mám na vás dotaz. Také jsem čerstvě těhu, byla jsem dnes na kontrole a doktor mi spočítal, že jsem 6+0. Akorát že na utz viděl jen gestační a žloutkový váček (gv 11,5mm), ale plod zatím neviděl. To by už asi měl být vidět, že? :(

l.u.c.i.e
5. dub 2013

@kacenka14, ono je to ještě malinkaté to embryjko. Uvidí ho až s tlukotem srdíčka. Takže klid. Důležité je, že je tam gest. váček i žlout. váček. Kdy jdeš na kontrolu?

kacenka14
5. dub 2013

@l.u.c.i.e fakt? myslíš, že to teda není tak strašný? Na další kontrolu jdu ve středu. Slyšela jsem, že když se dělá vnitřní utz, tak to jde vidět hůř než utz přes břicho. Nevim, jestli to je pravda, ale uklidňuju se i tim 🙂 Dělali mi vnitřní.

l.u.c.i.e
5. dub 2013

@kacenka14, vnitřní vidí lépe než přes břicho, když je to malinkaté. Přes břicho se začíná dělat tak od toho 10tt. Já jsem byla na prvním UTZ 6+1 a bylo to tam malinkaté, že jsem nedostala ani fotečku. Samozřejmě taky záleží na UTZ, jak je starý.

lucinda85
autor
5. dub 2013

@kacenka14 A z čeho ti vypočítal že si 6+0? Já bych totiž dle poslední MS měla být už asi 7mý týden a jsem teprv dle ultrazvuku v pátém. Otěhotněla jsem pozdeji (měla jsem delší cyklus 35 dnů) já mám v pátém 11,7 mm a také baz srdeční aktivity na tu je ještě brzy. Jdu na další kontolu za dva týdny a ty?

kacenka14
5. dub 2013

@lucinda85 já jsem po KET, takže z toho to vypočítal. Embrya mi zaváděli 12.3. Na další kontrolu jdu ve středu.

lucinda85
autor
5. dub 2013

@kacenka14 TAK TOMUHLE HOLKA VŮBEC NEROZUMÍM 😨 tak ti držim palečky at je vše ok 😉 🙂

l.u.c.i.e
5. dub 2013

@kacenka14, při KET roste hcg pomaleji. Jedné dívčině z jiné diskuze kam chodím našli srdíčko až v 7tt. Tak máš ještě týden čas. Jí právě rostlo hcg pomaleji, měla jen gest. váček se žlout. váčkem, ale bez miminka. Pořád jí strašili revizí a jaké bylo zjištění, že srdíčko bije jako zvon, ale o trochu déle. ještě, že na tu revizi nešla, jak jí hnali doktoři.

kacenka14
5. dub 2013

@l.u.c.i.e To mi řekni, proč ty dokotoři hned posílají na tu revizi, to je hrozný. Já totiž myslela, že nejdřív půjde vidět třeba jen plod a pak až i srdíčko..

l.u.c.i.e
5. dub 2013

@kacenka14, nejprve je to embryo do 8tt, od 9tt už je to plod. Popravdě řečeno je mi to taky divné proč hned chtějí posílat na revizi. Je mi jasné, že čím dřív, tak je to menší zásah do těla, ale i tak bych vždycky aspoň 14 dní počkala. Jak říkám nejsem doktor.

jannca
5. dub 2013

@lucinda85 jak se dostzanu do soukromě skupiny? Díky

spiklenka
6. dub 2013

@lucinda85 mohla bych prosím taky poprosit o přidání do soukromé "prosincové" diskuze? moc díky

lucinda85
autor
6. dub 2013

@spiklenka tak už můžeš 😉 🙂

spiklenka
6. dub 2013

@lucinda85 nemohu to najít..

lucinda85
autor
6. dub 2013

@spiklenka když klikneš na ten odkaz víše tak tě to nepustí?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru