Čekám miminko v listopadu-prosinci 2013

lucinda85
26. bře 2013

Ahoj, dnes jsem objevila na testu // a mám šílenou radost tak pokud se někdo budete chtít podělit o zážitky s těhu spojenými (samozřejmě i jinými) budu ráda 🙂

lucinda85
autor
8. dub 2013

@monasek84 ahoj, povolila jsem ti to , ted je tu dost zájemnkyn tak už ani nevím 😨

lucinda85
autor
8. dub 2013

@pingui A co si prodělala za nemoc jestli se můžu zeptat? 😕 ☹

pingui
9. dub 2013

mám zánět dutin,hrtanu,hlasivek. A nějak mě tto nechce pustit. Akorát jsem netušila že jsem v tom,takže mám ATB,kortikoidy,léky na horečku a bolest....

monasek84
9. dub 2013

@lucinda85 nepusti me :( pise:
Zdá se, že stránka https://www.modrykonik.cz/diskuse/soukrome-disk... neexistuje.
Zkus nějakou jinou, máme jich zde dost

lucinda85
autor
9. dub 2013

@monasek84 tak jsem tě asi nepřidala tak jdu na to 😉

babbota
9. dub 2013

@lucinda85 ano 🙂

lucinda85
autor
9. dub 2013

@babbota tak jsem tě přidala 🙂

rebinka
9. dub 2013

Ahoj holky, chtěla bych se o něčem poradit... dnes jsem si jen tak udělala těhu test, doufala jsem, že by mohl být pozitivní, ale stejně mě to velice překvapilo. Druhá čárka se objevila skoro stejně silná jako ta první, je o něco světlejší, ale ne moc. Dnes jsem 28DC, mám nepravidelnou ms, poslední jsem měla 13.3. a brala jsem Clostilbegyt. Zkoušela jsem ovu testy a ten mi vyšel 15.-16.DC. Zatím je dost brzy, ale chci se zeptat, kdy jste šly poprvé k dr.? Já sice doma jedno dítko mám, malé budou v květnu tři roky, ale s ní jsem testovala mnohem pozdějc, protože jsem to nečekala, až když mi začly vadit určité pachy... a stejnak mi tenkrát gynekolog řekl, že jdu brzy a to jsem byla asi tak v 6tt. Ani mě neprohlížel a objednal mě skoro za tři týdny...... teď mám ale jiného gynekologa, tak nevím, abych neplašila příliš brzy, ale samozřemě už se nemůžu dočkat 😀 zítra zkusím testovat znova....

pingui
9. dub 2013

tak já dnes byla na genetice,a musím čekat na rozhodnutí do čtvrtka....

lucinda85
autor
9. dub 2013

@rebinka A v jakém si ted cca týdnu? Já byla v pátem a bylo brzo a ted mě objednal na konec sedmého 😉

lucinda85
autor
9. dub 2013

@pingui tak pfuj pfuj pro štěstí a hlavně pevné nervíky. A v čem genetika spočívala?ultrazvuk, odběry a ještě něco?

rebinka
9. dub 2013

@lucinda85 nooo, asi hodně brzy, poslední ms jsem měla 13.3. a ovulaci 27.3.

vejulinka
10. dub 2013

Ahojky, tak jsem dneska byla poprvé na kontrole a jsem 6+5, už bylo malinko vidět srdíčko. 🙂 23.4. jdu ještě jednou a UZ a pak až 22.5. tam prý teprve dostanu průkazku. 🙂

verylka
10. dub 2013

zdravim tehulky...
v pondeli jsem nasla na testiku slabounkeho dusika a dneska jsem si to po pocurani papirku jen potvrdila.. cekame druhe mimi a TP mame mezi 6-13.12.
k mudrovi se chystam tak za 14 dni to uz by snad melo byt i srdicko videt

lucinda85
autor
10. dub 2013

@verylka gratuluji 🙂

verylka
10. dub 2013

@lucinda85 ja tobe taky 😉

lucinda85
autor
10. dub 2013

@verylka díky tak snad bude všechno v pořádku a máš tedy super termín, třeba budu mít podobný zatím nevím, protože 8/12 mám narozeniny a 13/12 zase svátek

verylka
11. dub 2013

@lucinda85 me by se strasne moc libilo kdyby prte vylezlo 28.11.... to mam narozeniny ja 😀

mazalka
11. dub 2013

Ahoj holky, prosím potřebuju podporu. Už asi 14 dní vím, že jsem těhotná. K Dr. jdu na první utz až 23.4.2013, dnes bych měla být podle poslední MS 6+5tt. Můj problém je, že v říjnu 2012 jsem musela přerušit těhotenství v 15 týdnu kvůli výsledkům z prvotrimestr. screeningu a dalších vyšetření. Screening nám tehdy dopadl naprosto tragicky. Na Downa nám vyšlo 1:3..... Tenkrát jsem o tom všem přispívala do diskuze tady na Modrém koníkovi s názvem NT hodnoty. Prožila jsem si opravdu šílený věci včetně porodu a doteď nejsem v pořádku, pořád se mi to vrací a od té doby mě totálně ničí každé těhotenství v mém okolí.
Když jsem nyní zjistila, že jsem znovu těhotná po samovolném raném potratu v únoru, vůbec jsem neměla radost. Bylo mi to úplně fuk, přestože jsem 5 měsíců nečekala na nic jiného, najednou jsem zažívala totální apatii. Tu teď vystřídala naprostá hrůza z toho, že se to bude znovu všechno opakovat a nebo, že během prvních 12 týdnů stejně potratím. Od víkendu se hlídám jako blázen. Všude píšou, že když zjistíte těhotenství, okamžitě přestaňte měřit bazální teplotu, já jí měřím jak vzteklá a kdybych mohla tak si teploměr snad beru i do práce. Zrovna tak se píše, ať zbytečně netestujete. No já samozřejmě testuju a nejlépe aspoň dvakrát denně. Včera jsem měla druhou čárku slabší,takže okamžitě všechno špatně.... Neustále si hlídám prsa, jakmile mě bolí míň, vyšiluju, jakmile mi jeden dva dny není špatně, už je to špatně, a když necítím únavu, každou hodinu lítám na záchod a čekám kdy začnu krvácet. Holky tohle nemůžu přežít, do prvního UTZ jsou to bezmála dva týdny a do screeningu ještě šest….. Jak se nemám zbláznit????? Pomozte mi se radovat jako to děláte vy všechny ostatní a nemyslet hned na nejhorší. Prosím

vejulinka
11. dub 2013

Ahoj, Chci se zeptat jak řešíte únavu? Já jdu spát v devět vstávám v sedm. Hodinu po probuzení jsem zase úplně vyřízená a spala bych. Jsem Obchodní zástupce, takže jsem celý den za volantem a mám strach, že usnu a nabourám. Nemáte nějaký rady jak se zbavit únavy? Nechce se mi jít ještě na neschopenku, ale jsem úplně nepoužitelná. 😖

pingui
11. dub 2013

@mazalka ahojky,mám za sebou podobnou věc akorát jsem rodila v 28tt. Nyní čekám na vyjádření z genetiky zda těhotenství přerušit....a když ne plodová voda mě nemine a celkově mě budou geneticky vyšetřovat....takže se teda taky moc z těhotenství netěším...
a dnes jsem zašpinila,tak uvidíme co bude dál...,já zatím ani žádný termín na kontrolu nemám,musím počkat do zítřka se mají vyjádřit z genetiky.
už jsem si řekla,že to neřeším....holt co se má stát se stane....

pingui
11. dub 2013

@vejulinka taky jsem OZ a taky usínám,ale ono to pak opadne,tohle bývá jen první trimestr. 😀

ratatooy
11. dub 2013

@vejulinka tak toho se asi zbavit nejde ja to mela skoro cely tehu rano sem vstala třeba v 6 nasnidala se a spala dál do 12hodin a večer 7 už sem šla znova

ratatooy
11. dub 2013

@rebinka ahoj tak na krev mužeš jit hned a na utz te vezme až budo v 7tt aby potvrdil zaroven srdičko nebo se muže podívat i dřív pokud bude hcg nad 1000UI tak už to uvidi i na utz

angelsb
11. dub 2013

@ratatooy täk to mám přesně já ráno vstanu na chystám snidani a co děti odejdou do školy jdu spát jak jsem unavená vlastně spím furt já bych asi to řízení nedala ,protože s té únavy mi je i zle .

angelsb
11. dub 2013

Z te únavy 🙂

vejulinka
11. dub 2013

Hold to budu muset vydržet. 😖 a doufat, že to přejde.

lucinda85
autor
11. dub 2013

@verylka Tak ho třeba budeš mít k narozeninám 🙂

verylka
11. dub 2013

@lucinda85 jo to by bylo fajn 😀

holky kdy to reknete rodine??
ja jdu 25.4 na prvni KO takze pokud dostanu prukajdu tak 27.4. mame oslavu synovych prvnich narozenin takze to asi pritomnym oznamime tam....

vondracek
11. dub 2013

@mazalka Nedokážu ti asi moc poradit. Chápu jak to prožíváš. Zkus prostě myslet na něco jiného a tyhle testy a měření si prostě zakázat s velkým vykřičníkem. Máš nějaký velký koníček? Zkus se na něj více zaměřit. Ono se to říká snadno a hůř udělá, já vim. Ale zkus to.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru