Čekám miminko v listopadu-prosinci 2013

lucinda85
26. bře 2013

Ahoj, dnes jsem objevila na testu // a mám šílenou radost tak pokud se někdo budete chtít podělit o zážitky s těhu spojenými (samozřejmě i jinými) budu ráda 🙂

spiklenka
6. dub 2013

@lucinda85 Promin, jsem to ale debílek už 🙂 a to asi bude horší a horší 😉

lucinda85
autor
6. dub 2013

@spiklenka v pohodě hlavně že si to našla 😉 🙂

pingui
6. dub 2013

Ahojky taky k vam patřím. Zatím ale jen tak lehce teoreticky.... Mám za sebou spousty nezdarů takze zatím si to nepřipouštím. Mam jen pozitivní tt, na uz jsem zatím nebyla....

vondracek
6. dub 2013

@pingui Tak mooooc držim pěstičky aby vše bylo v pořádku. 🙂

petulilinka3
6. dub 2013

Ahoj holky, můžu se přidat? Termín dle MS mám 22.11 🙂 na utz jsem byla a zatím byl vidět váček..další kontrola bude 15.4. tak se moc těšíme 🙂

angelsb
6. dub 2013

@petulilinka3 ahoj ja mám 17.11 asi ten konik neumí počítat že ti píše 8tt🙂jinak ja jdu v úterý a už doufám že uvidím srdíčko

mi_chelle
7. dub 2013

@angelsb Tak hodně štěstí, ať kontrola dobře dopadne 😉

Já stále odolávám, zařekla jsem se, že půjdu na první kontrolu nejdřív až v 8.tt

angelsb
7. dub 2013

@mi_chelle děkuji tak ja doufám že to dobře dopadne.

pingui
7. dub 2013

No ja budu volat na kliniku zitra,urcite budu chtit vedet hned jak jsem na tom. Kdyztak bych sla hned na revizi. Kazdopadne mam bolesti jako bych to mela kazdou chvili dostat. Takove ty menstruacni.

trckin
7. dub 2013

Ahoj holky, dnes jsem našla // 😀 Všem Vám držím palce, ať je to vše v pořádku 😉
@lucinda85 Můžu tě rovnou poprosit o povolení vstupu k prosincovkám ? Díky 🙂

mi_chelle
7. dub 2013

@lucinda85 Já bych taky chtěla k prosincovkám, jestli můůůžu...pošleš odkaz?

mi_chelle
7. dub 2013

@pingui To nemusí nic být, já jsem měla ještě do min. týdne bolesti, jako bych to měla dostat. Je to tím, jak se to tam všechno porovnává a dělá se místo pro mimi. Myslela jsem, že to dostanu, jak mě hrozně bolelo břicho, tak jsem šla s kamarádkou na vínko a o pár dní později jsem zjistila, že jsem v tom🙂 Ale každá to máme asi jinak.

lucinda85
autor
7. dub 2013

@trckin jj můžeš 😉 🙂

petulilinka3
7. dub 2013

@angelsb ale já opravdu jsem 8TT 🙂 no spíš 7+2 což už se počítá jako 8 tt 🙂

angelsb
7. dub 2013

@petulilinka3 jó ja jsem pipka se přiznávám ne 17 ale 27 listopad jinak to vím že 7+2 už se počítá 8tt petulinko omluva ja se sekla o 10 dní :-/

angelsb
7. dub 2013

Ja jsem 6+4tt täk asi konik už rovnou píše 7tt no už chápu to jsem ale .......

petulilinka3
7. dub 2013

@angelsb nejsi 🙂

angelsb
7. dub 2013

@petulilinka3 a ještě ty jsi byla na utz přesně v jakým tt ,no ja jdu v úterý právě a doufala jsem že už uvidím srdíčko ,ale asi ne ještě že???

petulilinka3
7. dub 2013

@angelsb Já jsem byla v 5+3 myslím...ale u tebe si myslím, že už srdíčko bude určitě 🙂

angelsb
7. dub 2013

@petulilinka3 🙂 snad jó doufám

krista1
8. dub 2013

@lucinda85 Holky,mohla bych se k vám přidat? Povolíte mi přístup?

monasek84
8. dub 2013

Ahoj holky, mam termin 29.11., mohla bych k vam do soukrome? Dekuji 🙂

nurmisur
8. dub 2013

Tak se hlásím do klubu...mělo by to dopadnout nějak v totmot termínu. Vím to cca týden a na gyndu jsu 15.tého na potvrzení. Tak snad všechno dopadne dobře a budeme čekat🙂

mlha99
8. dub 2013

Holky vy co cekate v listopadu tak je primo skupina listopadovky i soukroma.

babbota
8. dub 2013

tak se k vám také pomaloučku a potichoučku přidávám, u dr. jsem ještě nebyla jsem objednaná na 25.4., ale testy jsou pozitivní, tak snad bude vše, jak má být 🙂

babbota
8. dub 2013

@lucinda85 termín mi vychází na prosinec, tak jestli mě přijmete k sobě do skupiny budu ráda 🙂

pingui
8. dub 2013

tak dnes na UZ potvren 6tt, akce srdeční přítomna. Zítra ráno v 8 h mám nástup na genetice a hlavní genetik rozhodne jestli se bude pokračovat v těhotenství vzhledem k nemoci kterou jsem prodělala a ještě jsem netušila že jsem v tom....
takže opět komplikace,já už se směju 😀 , jo holt to je život...

lucinda85
autor
8. dub 2013

@krista1 jo povolím

lucinda85
autor
8. dub 2013

@babbota no jasně chceš povolit vstup do té soukromé?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru