Čekám miminko v listopadu-prosinci 2013

lucinda85
26. bře 2013

Ahoj, dnes jsem objevila na testu // a mám šílenou radost tak pokud se někdo budete chtít podělit o zážitky s těhu spojenými (samozřejmě i jinými) budu ráda 🙂

maudn
24. dub 2013

Ahoj holky, můžu se přidat? Náš termín je zatím 19.12. 2013.

ratatooy
24. dub 2013

@maudn ahoj určo ja sem tu taky krátce teda ale to asi všechny když je to skupinka listopad prosinec,ja mam termin zatim 20.12

maudn
24. dub 2013

@ratatooy gratuluji, já jdu na kontrolu v úterý, na té první mi doktorka řekla že plod se nevytvořil, tak jsem to nevydržela a šla za pár dní k soukromému gynekologovi a tam už viděl uff všechno..bohužel tam mám hematom

ratatooy
25. dub 2013

@maudn takže krvácíš hodne?

maudn
25. dub 2013

@ratatooy nekrvácím vůbec,ale můžu z ničeho nic při námaze začít, a pak je to blbý, protože to sebou může vzít plod

ratatooy
25. dub 2013

@maudn aha tak to se třeba ten hematom vstřebá,vidiš to ja zas krvácím trošku přes utrogestan teda ne ten to drží al jinak zatim vše okpřiroda si hold dela co chce

pingui
25. dub 2013

prosím o zařazení do soukromé plus odkaz,díky...

lucinda85
autor
25. dub 2013

@pingui jsi tam najdeš jako těhule prosinec 2013

hanulkaa
26. dub 2013

@lucinda85 i já prosím o přidání do soukr. skupiny... děkuji 🙂

007kacabaja
26. dub 2013

Nazdar ženy,
podle gynekologa máme termín 2.11 což je fajn, v úterý jsem absolvovala screning a vše vyšlo ok 🙂 což jsem ráda, jo a menší rada stálo mě to pouze 30kč + 75kč fotečka 😉
Já jen že někteří gynekologové doporučují soukromé objekty na screning a platí zbytečně třeba 1400kč ( ikamarádka toto platila) anebo jiné částky přesahující 500kč, Já teda byla ve zlíně v baťovce se objednat a jak říkám platila jsem pouze 30kč a fotka je už nakaždém zda si veme nebo né, alekdo by si jí nevzal že? 😀
Jinak se máme dobře akorát se hrozím těh veder bude to mazec udýchat 🙂
Tak at se vám holky daří a držte se Listopad tu bude coby dup 😀

lucinda85
autor
26. dub 2013

@hanulkaa máš to mít 🙂

pehamek
26. dub 2013

Ahoj, jsem teprve v začátku a termín mám 31.12.2013 :D to jsme to hezky naplánovali, viďte? :D

maudn
28. dub 2013

ahoj holky, v úterý jdu na kontrolu mimíska, budu 6+5, moc se těším, pevně doufám, že hematom je malinkej nebo už pryč.....

maudn
28. dub 2013

@lucinda85 ještě tu probíhá soukromá diskuze?

lucinda85
autor
28. dub 2013

@maudn tady je otevřená, soukromá je těhule prosinec 2013

maudn
28. dub 2013

@lucinda85 můžu poprosit o přídání?

lucinda85
autor
28. dub 2013

@maudn můžeš 😉

martason
28. dub 2013

Ahoj můžu poprosit o přidání do soukromé skupiny?

monika1415
4. kvě 2013

Ahojky já mám termím na silvestra 🙂) takže to oslavím bude mi 21 jsem moc štastná a tobě mooc gratujulu 🙂

delina81
4. kvě 2013

Ahoj holky, taky se přidám. Termín jsem si vypočítala na 25.12. Teda další jsme plánovali, ale až tak o čtvrt až půl roku později. A ono to šlo nějak rychleji 🙂. Ještě uvidím, co řekne doktor, snad bude vše OK. Přecházím k jinému, moje původní gyn není prostě k zastižení a já jsem děsně zvědavá. Jsem objednaná na úterý 7.5. a nemůžu se dočkat!!! Asi nedospím.

reynocek
8. kvě 2013

Ahoj holky, můžu také požádat o přidání do soukromé skupinky?

pehamek
9. kvě 2013

Já bych taky prosila o přidání do soukromé skupiny 🙂 děkuji

lucypri
10. kvě 2013

Prosím o přidání do soukromé skupiny, čekáme miminko 16. 12., moc děkuju 🙂

evcounek
10. kvě 2013

@007kacabaja jo jo já já jsem ani nic neplatila můj dr má UTZ a dělal mi ho v rámci poradny zdarma. Foku jsem chtěla ale mimi nám ukazovalo jen prdelku, zádíčka a temeno hlavičky 😠 taťka měl smůlu, protože s námi nemohl jít. Pokud budu chtí tak si mám říct na další poradně a prý pokud bude rošťák/rošťanda spolupracovat tak mi jí udělá 🙂
jinak jsme v pořádku NT 1,2mm, ale jsme prý o něco menší. Naše svéhlavé mimi není podle tabulek, ale jinak prospívám krásně.

pajinka2
13. kvě 2013

Ahoj,ráda bych se přidala 🙂 Zatím máme termín na 15.12.

janaoza
13. kvě 2013

Taky se ráda přidám🙂

luckateri
13. kvě 2013

já se taky ráda přidám 🙂

mufyxa
14. kvě 2013

Ahojky tak já bych se taky přivetřela jestli můžu mám termín 10.1.2014 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a strašně se těším

mufyxa
14. kvě 2013

@lucinda85 ahojky mohla bych také poprosit přidat do soukromé diskuse pokud tedy nevadí že mám termín až v lednu ?? 🙂 🙂

europia
14. kvě 2013

@lucinda85 Můžu poprosit o přidání do soukromé diskuze? Termín mám někdy kolem půlky prosince 🙂 Děkuji 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru