Čekám miminko v listopadu-prosinci 2013

lucinda85
26. bře 2013

Ahoj, dnes jsem objevila na testu // a mám šílenou radost tak pokud se někdo budete chtít podělit o zážitky s těhu spojenými (samozřejmě i jinými) budu ráda 🙂

lucinda85
autor
28. bře 2013

@vondracek díky to se mi ulevilo, protože už je po něm a medunku vlastně doporučují i když se člověk snaží o početí

lucinda85
autor
28. bře 2013

@angelsb to jsem ráda že mátu jo 😉 🙂

lucinda85
autor
28. bře 2013

A co kávu holky, v malém množství nebo vůbec???U prvního těhu jsem ji vůbec nepila (jen caro) ale vím že hodně těhulí normálně pije.

paulittav
28. bře 2013

@lucinda85 moje mami pila kávu naprosto normálně... a jestli si zvyklá, tak není prý dobrý hned přestávat (i když já to udělala, byla jsem přesvědčená že se prostě nesmí, ale taky jsem pila až 4 denně).... a já si jí občas dám 🙂

angelsb
28. bře 2013

@lucinda85 ia kavu pila ale teď mě přestala ochutnat a četla jsem zrovna dnes že by se měla omezit bo to jde do krve a zhrychluje tlukot srdíčka täk jsem ráda že ji už nepiji

lucinda85
autor
28. bře 2013

@angelsb Já to asi nechápu. U Máta a medunka doporučují a pak je znova mátový a zázvorový čaj a nedoporučují 😕

lucinda85
autor
28. bře 2013

@paulittav já piju stejně slabou s mlékem takže si jí taky ke snídani většinou udělám když mám na ni chut a nebo když přijde návštěva jinak si kafe sama moc nedělám

paulittav
28. bře 2013

@angelsb Když ono se dneska píše věcí, člověk by měl jíst a pít na co má chuť, tělo si samo řekne. Ale samozřejmě s mírou. Kde jsou ty časy našich maminek, co kdysi jedly atd. (při mě mamina kouřila, pila pivo a kávu, lezla po střeše - stavěli barák: sice je pravda, že netušila, že je těhotná) a přežila jsem to - ba můžu říct, že jsem dost odolná a jen tak něco mě neskolí :o)

angelsb
28. bře 2013

@lucinda85 no taky.teď jsem četla odkaz od vondracka no já taky.už nevím raděj nedělám .täk jen tu herbatu

angelsb
28. bře 2013

@paulittav pravda a internet nebyl čím míň víš tím lépe

paulittav
28. bře 2013

@angelsb přesně, taky jsem různě hledala a všude samý pozor na to a pozor na tamto, potom se člověk dočte o potratech a jak mě bylo z toho tenkrát špatně a strašně jsem se o malýho bála...

angelsb
28. bře 2013

@paulittav však právě taky se bojím jako každá a chce aby to bylo v pořádku a udrželo se to täk čte a stresuje

jana.jeje
28. bře 2013

holky a máte některá zkušenost s tím utroušem? já poprvé jak jsem teda potrácela.. a ted nevim, jestli to radši nebrat? pak budu mít strach s tím přestat to brát... ? 🙂

lucinda85
autor
28. bře 2013

@jana.jeje asi bych to spíš probrala s doktorem kdy brát a kdy ne 😉

lenajs
28. bře 2013

ahoj,tak jsem to vypočítala a jsem 4+2tt.Holky chtěla jsem se zeptat koupila jsem si včera kyselinu listovou http://www.eshopzdravi.cz/detail/elasti-q-kysel... a má se brát 2 krát denně 1 tabletu,mám to brát podle toho nebo stačí jedna denně?Vím že je to blbá otázka ale ptát se doktora mi přijde blbé 😀

jana.jeje
28. bře 2013

@lenajs tak to jsme přesně stejně 😀 radši víc jak mín.. tím nic neuškodíš... já beru femibion.. ten je trošku dražší 😀 ale snad zabere..

lucinda85
autor
28. bře 2013

@lenajs Já brala jednu denně když jsme se snažili, ale ted se snažím jednu ráno a večer ale někdy zapomenu tak alepon jednou denně určitě 😉 spíš přemýšlím jestli si nekoupit femibion nebo něco takového. Je to dražší, ale měly by v tom být všechny vitamíny potřebné v době těhu.

terrytess
28. bře 2013

Ahoj holky, já jsem 8 tt a termín vychází na 9.11. 😉 prcek už má krásně vidět srdíčko a na další kontrolu jdu 16.4, 😉 už aby to bylo 🙂

lucinda85
autor
28. bře 2013

@terrytess to je super zpráva 😉 🙂

lucinda85
autor
28. bře 2013

holky mám dotaz, koukám na ty vitamíny v těhu. Objednáváte z netu (třeba levněji) nebo z lékarny?

jana.jeje
29. bře 2013

ja mám ten femibion normálně z lékárny, většinou na tom netu platíš i poštovné.. a vyjde to stejně.. jinak dr mi dneska řekl, že utrouš jedenkrat večer .. že tím nic nezkazím.. tak uvidíme.. 🙂

l.u.c.i.e
29. bře 2013

@jana.jeje, já beru utrouš 2-2-2 denně na podporu těhotenství. Brala jsem to i s malým do 12tt. Akorát mě po něm bolí pořád hlava.

l.u.c.i.e
29. bře 2013

@lucinda85, malému je 2,8 roku.

kacenka1979
29. bře 2013

Ahoj přeju aby se vám zdařilo🙂 nám se to uz konečně povedlo....mám takový dotaz zajímá mě kdy k tomu došlo...termin porodu mám 20.9.2013....dnes16+0....kdy bylo možné otěhotnět mám cca pár dnů...26._27_28.12. a pak až 9.1....co myslíte? Který den?🙂

petulka26
29. bře 2013

Tak holky, čekáme jedno miminko, na UTZ byla už vidět začínající srdeční činnost, mám velikou radost 🙂 Za týden ještě jedna kontrola, pak už mě pošlou k mému doktorovi 🙂

jituscinkova
29. bře 2013

ahoj holky, já mám termín 29. listopadu, dneska jsem naši lásku viděla na ultrazvuku, má 6,2 mm a moc ho milujeme 🙂

michellev
29. bře 2013

Ahoj.. přídávám se holky 😉 , podle netujsem teď 7. týden a termín cca 13. 11. 🙂 Teď řeším, k jakému dr se přihlásit, protože jsem se před nedávnem přestěhovala do Brna a moje Dr. je 70 km daleko a mám doporučený od ní další UTZ příští týden. Právě jsem oslovila Helios v Brně, berou prý nové pacientky, nemáte někdo zkušenosti? Ježiš.. jsem tak naměkko pořád z toho! Nechci ani uvěřit, že jsem fakt v tom! 🙂 😀

jituscinkova
29. bře 2013

@michellev V Brně mám gynekologii já a chodím na Orlí 10 k paní Kubíčkové 🙂

jituscinkova
29. bře 2013

až budeme mít naše zlatíčka starší, tak se musíme, holky, sejít 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru