Čekám miminko v listopadu-prosinci 2013

lucinda85
26. bře 2013

Ahoj, dnes jsem objevila na testu // a mám šílenou radost tak pokud se někdo budete chtít podělit o zážitky s těhu spojenými (samozřejmě i jinými) budu ráda 🙂

angelsb
27. bře 2013

@lucinda85 Ahojky tak gratuluji ja mám termín 26listopadu 😉

petulka26
27. bře 2013

@lucinda85
@angelsb Ahojky, já čekám mimčo taky v listopadu, termín mám 25. v pátek mě čeká první ultrazvuk 🙂

angelsb
27. bře 2013

@petulka26 ja byla včera zatím šel vidět gestační váček za 14 znovu a už by tam mělo jít vidět i srdíčko 🙂

pegitka
27. bře 2013

Ahojte holky, taky mám //. Gratuluji nám všem K doktorovi jdu příští pátek. Nemůžu to vydržet 😉 . Snad bude vše ok.
@lucinda85
@angelsb
@petulka26

lucinda85
autor
27. bře 2013

@angelsb
@petulka26
@pegitka ahoj všem 🙂 já podle internetové kalkulačky bych měla mít termín 30 listopad, takže 8 prosinec to jistí protože to mám narozeniny 🙂 dnes se musím objednat k lékaři tak jsem zvědavá kdy mě vezme 😉

l.u.c.i.e
27. bře 2013

Ahojky holky, tak já mám termín podle internetové kalkulačky 19. 3. 🙂

lucinda85
autor
27. bře 2013

@l.u.c.i.e asi nějaký překlep ne 😉 😀

l.u.c.i.e
27. bře 2013

@lucinda85, ano, má to být 19. 11. 😀 Děkuju za upozornění.

lucinda85
autor
27. bře 2013

@l.u.c.i.e v pohodě 🙂 a už si byla u lékaře, nebo kdy se chystáš? Já jsem tam dnes volala a vezme mě hned po velikonocích tak jsem zvědavá, jelikož jdu k novému lékaři kterého si všechny hrozně chválí.

l.u.c.i.e
27. bře 2013

@lucinda85, byla jsem akorát včera. Máme potvrzené jedno miminko se začínajicím srdíčkem. příští kontrola za týden 🙂 Jen z toho nadšení jsem si zapomněla říci o fotečku a teď mě to mrzí... Důležité je, že je vše v pořádku, že?

lucinda85
autor
27. bře 2013

@l.u.c.i.e ano to určitě a příští týden si o ni určitě řekneš 😉 a kolikátý týden ti řekl?

l.u.c.i.e
27. bře 2013

@lucinda85, ani se nezmínil, ale podle kalkulačky, bych měla být 6+3. Příští týden si určitě písneme. Kolikátého jdeš ty?

lucinda85
autor
27. bře 2013

@l.u.c.i.e hned v uterý po velikonocích

l.u.c.i.e
27. bře 2013

@lucinda85, já o den déle 🙂

lucinda85
autor
27. bře 2013

@l.u.c.i.e tak se můžeme těšit společně,taky tě ještě občas pobolí břicho?

l.u.c.i.e
27. bře 2013

@lucinda85, mě tam spíše občas rýpne, ale hned je to zase pryč. Jinak jsem furt ospalá.

lucinda85
autor
27. bře 2013

@l.u.c.i.e mě tedy občas pobolí když třeba dlouho sedím a jsem ohnutá k počítači nebo tak hned to pak začnu cítit. Taky jsem unavená poslední dobou a nějak se mi nechce doma ani nic dělat

l.u.c.i.e
27. bře 2013

@lucinda85, tak to máme stejné. To je to rýpnutí, které občas mám 🙂

lucinda85
autor
27. bře 2013

@l.u.c.i.e tak je to snad v poho slyšela jsem že jak se dělá místo pro mimčo. Myslím že v prvním těhu mě taky na začátku bolelo břicho ale už nepamatuju jak dlouho to trvalo

l.u.c.i.e
28. bře 2013

@lucinda85, jojo, to rýpání je opravdu v poho. S malým jsem to měla občas po dobu celého těhotenství a je to spíše tím, jak jsem si mačkala močák a dělohu.

petulka26
28. bře 2013

@lucinda85
@l.u.c.i.e Já mám to rýpání taky, občas to ted docela dost zabolí. Zítra jdu na UTZ tak jsem z toho nějaká nervózní 😕

pegitka
28. bře 2013

@petulka26 držím pěstičky. Já jdu až 5. 4. a taky jsem z toho dost nervózní. Bojím se, aby bylo všechno v pořádku. Podle netu jsem 5+1 termín 26.11-1.12. Sem tam mě taky rýpne, tak nevím co si o tom myslet.
@lucinda85
@l.u.c.i.e

petulka26
28. bře 2013

@pegitka Děkuju 🙂 toho 5.4. už určitě budeš mít vidět i srdíčko. Já zítra budu 5+4 tak počítám že toho ještě asi moc vidět nebude.

l.u.c.i.e
28. bře 2013

@petulka26, zítra budu moc mačkat palečky. Dej pak hned vědět.

@pegitka, nervózní jsme všechny a věřím, že všem to dobře dopadne. Musí! 🙂

pegitka
28. bře 2013

@petulka26 no snad ano. Ale určitě na zítra taky držím pěstičky. 😉

@l.u.c.i.e děkuji za podporu. Taky držím pěstičky ať je vše ok. 😉 Dost mě potěšilo a uklidnilo, že máme všichni stejný pocity, hlavně co se toho rýpání týče 😀

vevva
28. bře 2013

@lucinda85 ahojik mám to úplně podobný jako ty já jsem si test dělal 26.3 a okmžitě // tam byly krásé ,dnes jsem přeskušovala a je to jasný ..K dokrotovi se objednávám na příští týdne jsem nervozní at to dobře dopadne . 🙂

lenajs
28. bře 2013

Ahoj těhulky 🙂 Ráda bych se k vám přidala 😉 // se mi objevily na testu teprve v úterý 26.3.Zatím se k dr.neobjednávám je brzy ještě by nebylo nic vidět ale to čekání je hrozné

jana.jeje
28. bře 2013

ahoji holky, já jsem zítra 4+3 a jdu k dr... minule jsem potratila v 9.tydnu.. srdičko bylo a pak krvaceni a nebylo... tak mam strach, nevim jak s utroušem... tak uvidíííme... můžu se přidat?? 🙂

lucinda85
autor
28. bře 2013

@l.u.c.i.e Takže čekáš také druhátko? Kolik je malému?

lucinda85
autor
28. bře 2013

@petulka26 Tak co jak dopadl ultrazvuk?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru