Čekám miminko v listopadu-prosinci 2013

lucinda85
26. bře 2013

Ahoj, dnes jsem objevila na testu // a mám šílenou radost tak pokud se někdo budete chtít podělit o zážitky s těhu spojenými (samozřejmě i jinými) budu ráda 🙂

angelsb
3. dub 2013

@prcek91 aha no täk to má každý asi jinak no ja jeste nevím jak to budu mit teprve se ptám někteří chtějí i penize za určení pohlaví no täk to jen zjišťuji co mě čeká ,ale asi je to zbytečný když každý to má jinak asi musím počkat co můj doktor .

prcek91
3. dub 2013

@angelsb asi to je v každém zařízení trošku jinak no.. u nás se jinak platí jen 3D uz, určení pohlaví ne... 🙂 a i ten screening máme dcl levný když pak některý maminky píší že platili i 1600kč... ale asi nejlepší bude optat se doktora no.. mě by měli zítra brát krev kvůli tomu screeningu a už bych to měla i platit.. tak uvidím jak to bude..

l.u.c.i.e
3. dub 2013

@misha83, vůbec o syndromu mizejicího dvojčete nemluvil, jen o prázdném váčku se slabou pulzací a prý jsou to cévy. Nejdivnější je, že o tomto nic nemám napsané ve zprávě. Tak nevím...

michellev
3. dub 2013

Ahoj, nevíte někdo, jak se co platí v Heliosu v Brně? Jdu tam v pondělí zapsat se k novému gyn., jsem teď 6 tt a mám gynekoložku 70 km daleko, ale začínám mít obavy, že budu platit i že vemu za kliku.. tváří se že jsou celkem nóbl... 😒

pegitka
3. dub 2013

@l.u.c.i.e Držím pěstičky ať je vše ok. 😉 Já jdu na 1. kontrolu v pátek, taky jsem zvědavá s čím příjdu.

l.u.c.i.e
3. dub 2013

@pegitka, děkuji, doufám, že jen s dobrou zprávou 🙂

zamrazilka
3. dub 2013

Ahoj těhulky, včerejší a dnešní test // ... jsou krásně vidět, jsem taky po potratu taky asi v 9 týdnu, taky mám strach ještě k doktorovi... podle výpočtů z internetu jsem asi 5+0.. poslední MS 27.2 Bojím se že ještě na srdíčko brzy... 😲

angelsb
3. dub 2013

@zamrazilka na srdíčko je to brzy já byla v 5tt a měla jsem tam jen bublinku ještě počkej jinak gratulace

zamrazilka
3. dub 2013

😲 děkuji no co mi zbývá... ale čekání je hrozné.. 😲

angelsb
3. dub 2013

@zamrazilka to je to pravda ja také ještě srdíčko neviděla jdu až v úterý a už by mělo jít vidět

zamrazilka
3. dub 2013

a ve kterém týdnu jsi??? 😲

angelsb
3. dub 2013

@zamrazilka podle mých výpočtů v 6tt ale nevím proč konik mi píše v 7tt má poslední ms byla 20.2.

zamrazilka
3. dub 2013

no to jsme o týden hele, moje byla 27.2 , mě taky píše v 6.... ale podle mě jsem dnes začala 5. A co příznaky? jak se cítíš? 😵

jana.jeje
3. dub 2013

@zamrazilka ahoji, ja měla posledni ms 26.2. a dneska jsem 5+1, ty 5+2, takže to je 6.týden 🙂 a taky jsme potratili v 9.tydnu tak bojim bojim.. na kontrolu jdu příští středu 6+1, tak snad neco uvidíme..

valik
3. dub 2013

@jana.jeje Tak jsem zkusila ty od Maxe a teď večer mám úplnou dálnici do vínova zbarvenou, tak asi záleží na testu... 🙂 Setřička mě na kontrolu ke gyn chtěla objednat až na půlku května, ale ukecala jsem ji na konec dubna, tak snad půjde všechno hladce. Dcerce jsou už dva roky, je to slečna.. 😉
S tou mou kamarádkou... Je to těžké. Já ji chápu, na jejím místě bych šílela. Snažím se ji podpořit, jak jen mi to sama dovolí, ale ona se před světem celkem uzavřela. Kolikrát jsem pročítala diskuze holek, kterým se miminko nedaří, abych lépe pochopila, jak se cítí a byla jí tak lepší oporou. Ale i když se moc snažím, tak mám pocit, že o ni přicházím... ☹

valik
3. dub 2013

@jana.jeje Budu moc držet palce, ať se mimi drží...

valik
3. dub 2013

@misha83 Taky ti děkuji za podporu. Už jsem psala jana.jeje, že mám na dneska koupených testech dálnici...🙂 Budu ti moc držet palec, ať jde všechno hladce a miminku se v bříšku daří. A s tou mou kamarádkou máš pravdu, je to těžká situace. Moc ji chápu, na jejím místě bych zešílela. Ale zároveň těžce nesu, že oni přicházím... Tolik jsme se těšily, že spolu budem vozit kočárek a teď je to takhle... Ani si neumím představit, jak jí řeknu, že čekáme mimi... Vím, že mi to bude přát, ale zároveň ji to bude mrzet.

jana.jeje
3. dub 2013

@valik vidiš tak super! ja si dneska koupila ještě 25kovy z rossmanu.. a neni silnějši.. ale kamaradka mi poslala svůj z 24dpo taky 25kovy a nebyla silnějši.. tak nevim no .. sice by mělo byt v těle hcg už nekolik tisic, ale nechapu že ty testy to tak nezachyti.. 😖 radši nestresuju.. ted na večer se mi mota hlava jak bych vypila litr vodky, tak nevim jestil to je dobře nebo ne?

misha83
3. dub 2013

@valik super 🙂 . A drzim pesti at s kamaradkounajdete k sobe zase cestu. Mozna s ni o svych pocitech a obavach promluv.

valik
3. dub 2013

@jana.jeje no, závratě a mdloby jsou jeden z příznaků těhotenství 🙂 Taky mi přijdou ty testy divné. Některé mají i ty kontrolní čárky slabé... Ale mysleme pozitivně! 🙂

jana.jeje
3. dub 2013

@valik - ježiš diky za každý příznak 😀 no jsem si chtěla koupit z mimibazaru sadu 10ti stejných.. ale nestihla jsem no ... kéž bych nebyla takovy plašan a zjistila to tak 7+6 to bych byla v klidu 😀

lucinda85
autor
3. dub 2013

ahoj holky, tak se tedy pěkně začínáte zase rozepisovat 🙂 Děkuji všem co mi psaly gratulace k bublince a pokusím se tedy založit tu soukromou uzavřenou diskuzi 😉

valik
3. dub 2013

@misha83 Ono je to těžké, dřív jsme spolu mluvily o všem otevřeně, ale teď to už není tak jednoduché. Už jsem to zkoušela na podzim a nesetkala jsem se s pochopením. Těžko to popsat, má problém s otěhotněním a všechny ostatní problémy prostě považuje za banality. Jednou jsem si posteskla, že se na mateřské cítím osaměle a bylo mi řečeno, že je to daň za "to, co" mám... A já se s ní přitom chtěla jen vidět častěji.. 😉 Ale docela to chápu, mám to, co ona touží mít nejvíc, tak nemám nárok chtít něco dalšího. Někdy je těžké z toho vybruslit, tak abych ji třeba něčím neranila.

valik
3. dub 2013

@jana.jeje No fakt, dnes jsem to četla v chytré knize... 😉 A v romantických filmech těhotné hrdinky (protože nemají těhu testy) taky nejdříve omdlí a pak zjistí, že jsou těhotné...😀

valik
3. dub 2013

@lucinda85 Taky se přidávám ke gratulacím...

lucinda85
autor
3. dub 2013

Těhulky prosinec 2013 tak tady je ta uzavřená komunikace, pokud bych na někoho zapomněla tak mi písněte sem a já mu vstup povolím. 😉

valik
3. dub 2013

@lucinda85 Moc prosím o radu, kudy se tam leze... 🙂 Kdo si nemůže přečíst příspěvky tam psané? Nikdo z venčí - nepřihlášený ani nikdo přihlášený, kdo do soukromé nepatří, že?

lucinda85
autor
3. dub 2013

@valik forum vyhledat diskuzi s tímto názvem a máš povolený přístup tak tě to tam pustí. Přístup jsem zatím povolila pouze pisatelkám v této diskuzi nikomu jinému 🙂

zamrazilka
4. dub 2013

@jana.jeje tak to je super... dneska zavolám a objednám se tak na př. pátek.. ale taky se bojím... hlavně se nenervovat... pak dej hned vědět jak to dopadlo, mám strach hlavně ze srdíčka... minule se neroztlouklo vůbec... 😢 měj se

jana.jeje
4. dub 2013

@zamrazilka neboj, bude to v pohodě! musí být 🙂 určitě napíšu, pojd do soukromé diskuze 🙂 ty každopádně taky napiš!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru