Čekám miminko v listopadu-prosinci 2013

lucinda85
26. bře 2013

Ahoj, dnes jsem objevila na testu // a mám šílenou radost tak pokud se někdo budete chtít podělit o zážitky s těhu spojenými (samozřejmě i jinými) budu ráda 🙂

gina8413
21. dub 2013

ahojky, taky se k vám přídávám. Na UTZ potvrzena i srdeční akce, a to jsme byli 6+2tt. Dnes bychom měli být 8+0tt a na Ko jdu ve čtvrtek. Tak jsem strašně zvědavá. Jinak kromě bolestivých prsou a únavy žádné příznaky. Nevolnosti a tak mě zatím míjejí !!! jen se mi sem tam zamotá hlava. A máte už teď některá z vás taky takové chutě jako já ??? nikdy jsem nebyla na sladké a dnes nemůžu být cukru existovat :DDD

lucinda85
autor
21. dub 2013

@kreksi můžeš 🙂

gina8413
21. dub 2013

@lucinda85 mohu taky poprosit o přidání do soukromé skupiny ???

lucinda85
autor
21. dub 2013

@gina8413 oki 😉

gina8413
21. dub 2013

@lucinda85 děkuji

hanulkaa
22. dub 2013

Ahoj holky, v pátek 19. 4. jsem objevila //. Jsem šťastná a vyjukaná zároveň 🙂 Dnes jsem volala dr. a jdu tam až 2. 5. Podle těhotenské kalkulačky to vypadá, že dostaneme pod stromeček nejkrásnější dárek, termín budu mít pravděpodobně přímo na Vánoce 🙂 Holky z diskuze jsem pochopila, že existuje nějaká soukromá skupina, můžu se přidat?

dreamervsrealist
22. dub 2013

Tak jsem zřejmě dalším pánem na holení 😀 Ironie osudu- vždycky jsem říkala, že nechci mít dítě v prosinci a ještě k tomu kluka a dnes to vypadá, že dopadne oboje (podle MS a plodných dnů- jestli je na nich něco pravda 😀)... No jo, jsme hald šikovný... Myslíte, že je důležitější termín posledních měsíčků, příčíst k nim 7 dní a devět měsíců nebo den "D"? Protože jsem musela otěhotnět týden před očekávanou menstruací a to už by tu mohla být skoro naděje, že se mimi vyklube na svět v lednu? Máte někdo podobnou zkušenost?

denuskaa
23. dub 2013

Ahojky holky, já mám termín 15.12. přidáte mě taky do soukr. skupiny? 🙂 🙂

ratatooy
23. dub 2013

@dreamervsrealist je jedno kdy je ovu Tydny tehu se počitaji i tak od posledni ms hod to do kalkulačky nekde

adelinkkaa
23. dub 2013

ahojda .termín mame 23.11.mohla bych se drze taky dostat do soukr.skupiny?:-)

rilwen
24. dub 2013

@hanulkaa Ahoj, já // objevila 18.4. a termín máme podle poslední MS stejný. 🙂

rilwen
24. dub 2013

Mohla bych také poprosit o "připuštění" do soukromé skupiny? Díky. Rilwen

hanulkaa
24. dub 2013

@rilwen jůůů, gratuluji 🙂 jak to máš s návštěvou dr., kdy jdeš?

rilwen
24. dub 2013

@hanulkaa Já Tobě také! Hlavně ať je všechno vpořádku! Jdu až 7.5. A ty?

hanulkaa
24. dub 2013

Děkuji 🙂 Já jdu 2. 5. a už se nemůžu dočkat! Je to tvoje první mimi?

hanulkaa
24. dub 2013
rilwen
24. dub 2013

@hanulkaa Tak to už se těším na první zprávy od tebe. Aspoň budu vědět, co mne čeká. 🙂
Jo, je první.

hanulkaa
24. dub 2013

@rilwen Taky to bude moje první mimi. Jj, určitě dám vědět 🙂 Asi budu příšerná 😀 Už teď mám chvilkama šílenou radost a pak mě zase přepadnou starosti, jestli to všechno zvládnu. Přítel si se mnou užije 😅

evcounek
24. dub 2013

Tak maminy už se můžu ofiko radovat (ze začátku jsem měla komplikace). Máme průkazku a máme to co máme mít. jsme sice menší (asi o týden) ale to nevadí a snad to brzy doženeme. Teď jsem 11+1 a měli ba jsme být asi 12+1.

rilwen
24. dub 2013

@hanulkaa To budeme dvě. 😀 Mně pořád všechno padá z rukou, pořád zapomínám. Jestli mi buňky zase někde jinde neubývají. 😅

hanulkaa
24. dub 2013

@rilwen A tatínek už to ví? Já např. řeším, jak to oznámíme budoucím prarodičům. Myslíš, že už z prvního ultrazvuku dostaneme obrázek?

rilwen
24. dub 2013

@hanulkaa Tatínek to ví. Ale také řešíme, jak to oznámit prarodičům. Asi počkám na II. trimestr, kdyby něco. Mohly bychom. Už by mělo být něco, respektive snad i srdce(?), vidět.

hanulkaa
24. dub 2013

@rilwen Myslím, že když jdeš až 7. 5., že už bude srdíčko vidět. A u mě snad už taky, aspoň podle jiných příspěvků od holek to tak vypadá 😉

ratatooy
24. dub 2013

@rilwen srdičko určo 7tt u nekoho už 6tt nejdýl se čeká na srdičko d cca 8.-9tt

hanulkaa
24. dub 2013

@ratatooy Ahojky, díky za info 🙂 Vidím, že máme podobný termín 😉 H.

ratatooy
24. dub 2013

@hanulkaa jj tady nas bude hodne a budem se předhánet kdo dřív porodí

gina8413
24. dub 2013

@evcounek tak to tedy moc gratuluju :D jen tak dále ....

ratatooy
24. dub 2013

@hanulkaa a možna budem mit uplne stejnej ja si to pak upravim ješte podle utz ja nevim totiž posledni ms protože sem ji mela 3týdny v tahu z prášků+ potom ješte klasickou ms takže to mám v rozmezí od 12-17.3

hanulkaa
24. dub 2013

@ratatooy Jsem zvědavá, co mi řekne dr. podle ultrazvuku. Já si taky nejsem jistá prvním dnem poslední ms, ale u mě to bylo asi 20. 3. Já jsem měla ms pravidelnou, ale vždycky jsem byla líná si to hlídat přesně 😅

pingui
24. dub 2013

tak já jsem dnes 8+2 přeregistrovala jsem se k nové gyn,na odběry jdu až 13.5 a pak až na UZ....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru