Čekám miminko v listopadu-prosinci 2013

lucinda85
26. bře 2013

Ahoj, dnes jsem objevila na testu // a mám šílenou radost tak pokud se někdo budete chtít podělit o zážitky s těhu spojenými (samozřejmě i jinými) budu ráda 🙂

ivanatl
11. dub 2013

@mazalka na tohle není asi žádná rada s tím se musíš vypořádat jen ty ve své hlavě. Ale mysli na to, že když se budeš takto stresovat, tak tím stejně ničemu nepomůžeš. Prostě zkus, vždy když příjdou tyhle špatné myšlenky si to hned zakázat a přeskočit na myšlenky pozitivní. Říkat si, že všechno bude v pořádku a miminko bude zdravé.Prostě si to pořád dokola opakuj, miminko je zdravé a v pořádku,miminko je zdravé a v pořádku. Pozitivní myšlení je moc důležité. Strach po zkušenosti kterou máš je normální, ale opravdu ti tyto černé myšlenky v ničem nepomůžou. Co se má stát se stane i kdyby ses na hlavu stavěla. A neboj miminko bude určitě v pořádku, když tomu budeš věřit bude to všechno ok. Držím moc pěsti.

mazalka
12. dub 2013

Děkuju za podporu holky. Už je pozdě. Dnes v noci jsem začala silně krvácet, takže opět potrat. Přesně před rokem jsme se rozhodli že si uděláme mimi. Za tu dobu jsem stihla 3 potraty a jedno těhotenství uměle přerušené v 15 týdnu kvůli VV. Kolik toho můžu ještě vydržet? Začínám ztrácet naději že se to někdy povede......

sabuse1
12. dub 2013

ahojky můžu se k vám připojit? v úterý jsem zjistila,že jsem těhotná, k dr.jdu v úterý tak snad bude mimčo vidět🙂 můžu poprosit o přidání do soukromé skupiny?

ivanatl
12. dub 2013

@mazalka tak to mně moc mrzí ☹ Musíš jen doufat, že jednou se ten uzlíček chytne a už nepustí. Řekli ti doktoři proč se to tak děje, že se miminko neudrží? To přece nemůže být jen tak? Je mi to moc líto, drž se a přeji hodně štěstí, aby se co nejdříve povedlo a už to bylo všechno v pořádku.

adelinkkaa
12. dub 2013

@mazalka je mi to moc líto☹ale byt tebou určitě bych si zašla na genetiku a imunologii,3x potratit není normální a někdy stačí málo ,třeba prášky a mimčo se tě bude krásně držet.Chápu že to je pro Tebe těžky,já jsem měla SP v listopadu a zhroutila jsem se.Ted se nám to povedlo a jsem v 8tt ale vím že není vyhráno.děsný strach mám pořád☹Přeju ti hodne štěstí a drž se....

pingui
12. dub 2013

@mazalka asi bych změnila i lékaře,když tvého doktora netrkne že 3x za sebou potrat není normální.Určitě bych trvala na imunologii a genetice...

domca89
12. dub 2013

zdravím holky, taky mám dvě čárky a k doktorce jdu 29.4. na kontrolní ultrazvuk

vondracek
13. dub 2013

@mazalka To mi je moc líto :(

petrushka32
13. dub 2013

ahoj holky, všem gratuluji k //, můžu se přidat do prosincovek @lucinda85 ?

lucinda85
autor
13. dub 2013

@petrushka32 můžeš

malformatio
14. dub 2013

@lucinda85 můžu poprosit o přidání do soukromé skupiny? Děkuji 🙂

007kacabaja
14. dub 2013

Ahojte holky jsem taky poprvé těotná jsem v 11TT příští týden mě čeká screning tak jsem nevózní jak to vše dopadne, nevím jak to tam chodí ale stojí to za to aby jsme byli jistí že jsme 100% zdraví, fandím všem a přeji mnoho štěstí bud ve snažení a nebo nošení mimíska at vám to všem dopře dopadne 😉

lucinda85
autor
15. dub 2013

@malformatio jsi tam

nurmisur
16. dub 2013

@mazalka Myslím na tebe a posílám aspoň na dálku sílu 😉

nurmisur
16. dub 2013

@lucinda85 mohu prosím taky? díky

lucinda85
autor
16. dub 2013

@nurmisur můžeš 😉

nurmisur
16. dub 2013

díky🙂

pingui
17. dub 2013

holky máte nějakou kontrolu do screeningu v 12tt?? Já ne.Mám dojít až v tom 12tt..... 😒

zuz.ik
17. dub 2013

@pingui Já mám kontrolu (poradnu) cca za dva týdny, to budu cca 10tt, a pak screening v tom 12-13tt.

antana123
18. dub 2013

@lucinda85 Ahojky přibrali by jste mě mezi seze ???

dandellaii
18. dub 2013

Ahoj holky, tak i já se přidávám do klubu. Od pondělí čtyři pozitivní testy. První kontrolu mám příští týden 26.4. a už se nemohu dočkat. Snad bude vše ok a doktor potvrdí. Termín vychází na 8.prosince 2013 🙂

lucinda85
autor
18. dub 2013

🙂 @antana123 jj můžeš 😉

mvkoty
19. dub 2013

Ahojky můžu se k vám přidat? Našla jsem dnes ráno // 🙂 a podle ovulace a případného oplodnění vychází TP na konec prosince

kudlakova22
19. dub 2013

Ahoj, četla jsem vás od začátku a ráda bych se taky přidala, TP mám 27.11.2013, na UTZ jsme měli už srdíčko 🙂 První miminko mám po IVF po 4 letech snažení, je mu 13 měsíců a předtím jsem měla ZT, bohužel...Teď se to povedlo netuším jak, takže je to malý zázrak 🙂 Můžu do soukromé, prosím?

lucinda85
autor
19. dub 2013

@mvkoty no tak to moc gratuluji 🙂 chceš se přidat do soukromé?

lucinda85
autor
19. dub 2013

@kudlakova22 můžeš 😉

mvkoty
19. dub 2013

@lucinda85 budu ráda 🙂

pingui
20. dub 2013

Taky vas porad boli bricho,
Podbrisek? Me teda porad uz je to neprijemny.

kreksi
21. dub 2013

ahoj holky, když to všechno dobře půjde, v prosinci budeme mít třetí miminko. Termín porodu mi vychází pěkně vánočně, prvně jdu na gynekologii 7. 5. mohu poprosit o přidání do soukromé skupiny? děkuju!

kreksi
21. dub 2013

@pingui nebolí mě nijak extrémně, ale cítím ho. trochu to polevilo, ale hodně se to podobalo příznakům před menstruací. ještě že ty testy jsou. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru